Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='Kaaasia']Fajne focisze :smile:

Oli teraz chce gwałcić wszystkie suki na spacerach :mad:. Przy poprzednim psie nie wiedziałam co to znaczy cieczka, a Oli pokazuje co mnie ominęło :angryy:
Ale mimo wszystko kcem kolejnego psa a na suki może kiedyś przyjdzie czas :evil_lol:[/QUOTE]A ja chcę sukę i już nie zmienię zdania, poza tym Kiss miałbyć suką :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ja zawsze psy ... sukę miałam jedną i już nie chcę ...

co do kastracji , jeśli nie chcesz ciąć jajek to wszczep Oliemu implant[/QUOTE]Taki implant musi kosztować majątek??

[quote name='magdabroy']Dobrzy wieczór :)
Udało mi się do Was wkońcu dotrzeć ;)

Suczki są the best :)[/QUOTE]Cieszę, że dotarłaś :)
Nigdy nie miałam, ale też tak uważam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']

co do kastracji , jeśli nie chcesz ciąć jajek to wszczep Oliemu implant[/QUOTE]
A kto powiedział ze nie chcę?
Ja po prostu jakoś nie mogę się zebrać aby zrobić mu badanie serca. Ja wsio będzie ok to pozbędziemy się jajek ;)


Ja dużego rozeznania nie mam bo Oli to mój drugi pies ale z pierwszym nigdy nie miałam problemów. Duże psy miał gdzieś (oczywiście zdarzały się jakieś mniejsze awantury), małych nie tykał, a te co znał to się z nimi bawił, z suką w cieczce chodził na spacery i odganiał adoratorów.
Trafiły mi się dwa zupełnie różne psy ale jak to mówią od każdego mogę się czegoś nauczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']A kto powiedział ze nie chcę?
Ja po prostu jakoś nie mogę się zebrać aby zrobić mu badanie serca. Ja wsio będzie ok to pozbędziemy się jajek ;)


Ja dużego rozeznania nie mam bo Oli to mój drugi pies ale z pierwszym nigdy nie miałam problemów. Duże psy miał gdzieś (oczywiście zdarzały się jakieś mniejsze awantury), małych nie tykał, a te co znał to się z nimi bawił, z suką w cieczce chodził na spacery i odganiał adoratorów.
Trafiły mi się dwa zupełnie różne psy ale jak to mówią od każdego mogę się czegoś nauczyć ;)[/QUOTE]

Harley był też taki , ze chodziliśmy z Xeną na spacer ( suka znajomych ) , ona z cieczką a on nic ... wystarczyło powiedzieć fe , Ozzy na suki nie leciał ale jak poczuł zapach w trawce to masakra , wylizane do cna a potem sraczka:diabloti: no i zaczęło się kropelkowanie krwią i na USG wyszło przerost prostaty ,no i przy okazji ta prostata miała związek z wiecznie zapychającymi się gruczołami około odbytowymi , Kama zaś nie dała żadnemu psu do siebie podejść tylko jednego psa kochała , przychodził pośpiewać pod balkon

Link to comment
Share on other sites

Oli teraz jak są cieczki to całe spacery z nosem w ziemi i nic do niego nie dociera. Nie spuszczam go ze smyczy bo się po prostu boję że mi zwieje (a już raz to zrobił na szczęście do znajomej suki :mad:). Do tego jest wyrywny do psów więc zagrożenie podwójne. Jakby chodziło tylko o jego podejście do innych samców to może bym się rozmyśliła ale widzę że Oli myśli tylko jedną częścią ciała :diabloti: i raczej to się samo nie zmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Oli teraz jak są cieczki to całe spacery z nosem w ziemi i nic do niego nie dociera. Nie spuszczam go ze smyczy bo się po prostu boję że mi zwieje (a już raz to zrobił na szczęście do znajomej suki :mad:). Do tego jest wyrywny do psów więc zagrożenie podwójne. Jakby chodziło tylko o jego podejście do innych samców to może bym się rozmyśliła ale widzę że Oli myśli tylko jedną częścią ciała :diabloti: i raczej to się samo nie zmieni ;)[/QUOTE]

chuć będzie wzrastać z wiekiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][B]Byłam dziś u weta. Bobik ma uszkodzoną wątrobę i podejrzenie zespołu Kushinga. Dostał leki i muszę mu zrobić specjalistyczne badania i zmienić karmę [/B][/QUOTE]

Dużo, dużo, dużo zdrówka dla Bobisia, wymiziaj go od nas.

[quote name='Kaaasia']Dziękuję bardzo :calus:

Ja nie zakładam z góry że jak ktoś ma asta czy onka to ma psa mordercę. Niestety część osób tak ma, że nie zna psa, nie ma o nim zielonego pojęcia ale duży i ma wygląd to jest groźny.
[B]Wkurza mnie po prostu jak idę sobie z Olim na smyczy, on ma wszyskich i wszystko w dupce, wącha trawkę a ludzie łapią swoje wnuczki z tekstem "on cię zagryzie"[/B] :angryy:[/QUOTE]

Kocham takie reakcje, też mam dużego psa i też tak ludzie reagują - a potem wyrasta z takich bachorów aspołeczna jednostka co się nawet mrówki boi.


[quote name='Kaaasia']Powiedziałabym że nie zagryzą- one połykają w całości :diabloti:


Ja raczej jestem grzeczna do ludzi :evil_lol: ale raz nie wytrzymałam- szłam sobie z moim 16letnim boksiem (który nigdy nie był agresywny) pomalutku i szła babcia z wnuczkiem, złapała go za rękę i ciągnie z tekstem "uciekaj bo cie pogryzie". Ja się do niej ogwróciłam i powiedziałam [B]"zesra się a nie pogryzie" [/B]i sobie poszłam :diabloti:[/QUOTE]

Super tekst chyba wdrożę go u siebie na osiedlu. :evil_lol::evil_lol:


Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']dobry wieczór ;)[/QUOTE]Witam :)

[quote name='kaskaSz']mój Foxi to chyba pierwszy pies jakiego znam, który nie miał i nie ma odruchu gwałcenia, ciekawe dlaczego? Kiedyś też nie reagował na cieczki, teraz już by tylko szedł z nosem przy suczce.[/QUOTE]Ciesz się!

[quote name='Alicja']Suprelorin kosztuje gdzieś ok 200 zł na pół roku . ,,Kastracja,, jest wtedy odwracalna[/QUOTE]Ale na pewno ma wpływ na plemniki i zdrowie psa?

[quote name='unikatowydiament']witamy się :) :)[/QUOTE]Hej :)

[quote name='bety']Dużo, dużo, dużo zdrówka dla Bobisia, wymiziaj go od nas.
Pzdr[/QUOTE]Witaj, wymiziam! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']No to miłego spacerku :)[/QUOTE]Wróciłam :p

[quote name='Kaaasia']Miłego spacerku :smile: i może chociaż ty wstawisz zdjęcia bo mi się nie chce :roll:[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Co za lenistwo.... tez mi się nie chce :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Kaaasia']Mogę wam wstawić ale nie Olkowe bo te muszę dopiero poprzeglądać a to za dużo na dziś ;)[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Wstawiaj :)
No tak strasznie dużo roboty z przeglądaniem zdjęć, doskonale Cię rozumiem :evil_lol:[/QUOTE]Lenie z was :mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Specjalnie dla [U]Ptysiak[/U][/B] :p


[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_9575_zpsaaaa36f0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_9588_zps9efa8b00.jpg[/IMG]

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_9589_zpscdb6967e.jpg[/IMG]

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_9605_zps4a60b18a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_9613_zps2416e6d4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...