Jump to content
Dogomania

Łódź -Janek - nie udało nam się. Odprowadziłyśmy go za TM. Wszystko za późno.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='ciapuś']Dziewczyny trzeba się dowiedzieć czy te zęby mu bardzo przeszkadzają i czy trzeba je piłować .Jeśli tak to czy da się to zrobić w schronie do końca miesiąca.Jeśli okaże się że trzeba piłować a nie będzie to zrobione do końca miesiąca to postaram się go zabrać do swojej wetki , wraca dopiero po 1 z urlopu.
Niestety nie mam auta więc będzie potrzebna pomoc kogoś zmotoryzowanego.[/quote]


Biedny Janek :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny Janek ma stan zapalny całej mordy.Dostał antybiotyk i czeka na lepsze czasy:placz:
Moja wetka jest na urlopie do 1 więc dopiero wtedy mogę go do niej zabrać,A SPRAWA JEST PILNA BO PIES CIERPI.
Gdyby znalazł się ktoś kto mógłby do pierwszego wozić mnie i Janka do Buni ,pies mógłby od poniedziałku być u mnie na tymczasie.
Niestety sama nie dam rady.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/85/1e6a33cfa0314e71.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja dzis będę mogła, ale jakoś dopiero po południu, bo jadę na szkolenie z moimi dziewczynami i nie mam pojęcie ile to potrwa. Zaczynamy o 11.00 i podobno przy ładnej pogodzie to moga być nawet 3 godz.
Aga podaję na PW nr do Jarka, bo tak jak pisałam mój telefon padł a ładowarki jeszcze nie odzyskałam. Tym samym nie mam do ciebie nr tel. Dzwoń więc jakby co do niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...