Jump to content
Dogomania

Eukanuba, czy Royal????


Kuba_Filip

Recommended Posts

Czytałam, że podobno do Eukanuby dodają mączki rybnej a znowu Royala przejął koncern Pedigree (ie wiem czy to prawda ale jeśli tak to karma chyba może się pogorszyć a zdecydowanie wole Royala, nie ja tylko pies :D )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Rzeczywiście straszne,a jakie te pieski mają smutne oczka :( Ludziom juz nawet niezalezy na zdrowiu psow tylko na kasie. Taka dobra Eukanuba a tu tere-fere :evil:
Wracając do tematu [quote]Delta napisał:
Royala przejął koncern Pedigree


Ja tez to słyszałam ale nie sądziłam że tak dobra karma moze zostać wykupiona przez masterfood'a [/quote]
A na opakowaniu nie powinno pisać "wyprodukowano przez Masterfood" bo nie orientuje sie a kupilam nowe opakowanie i pisze ze wyprodókowano przez Royal Canin[/b]

Link to comment
Share on other sites

no coz..o eukanubie slyszalam wiecej zlych rzeczy niz dobrych :-? .a moje psy po niej chudna(jak nie mam na czas dostawy swojej karmy to kupuje eukanube bo royala moj pies nie trawi).i na dodatek te doswiadczenia :roll: :evil: .ja karmie nutra gold-jest ze swiezego miesa i jestem bardzo zadowolona-karmie juz tym od 3 miesiecy.a mozje psy jedza ja chetnie-worek 15 kilo wystarcza mi na tydzien :lol: .polecam wam rowniez Gilpe i Bevidog lub belcando-moja sunia dostala kilo belcando na starterze-zeszla w jeden wieczor :wink: -i psy pomimo zmiany karmy nie zareagowaly zoladkowo.zreszta na nutre tez zaden nie reagowal zle kiedy byla dla nich nowoscia.psy maja ladna lsniaca siersc i naprawde ladnie na niej rosna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy to normalne, że na dnie 15 kg worka RC z lini weterynaryjnej są jakby pokruszone cornflakesy ??? :roll: Psu nie bardzo smakują i im ich więcej tym bardziej wybrzydza...napiszcie czy wam się coś takiego przytrafiło bo boję się, że z RC jest coś nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Obydwie karmy są na tym samym poziomie z tym , że większość osób odwróciła się od Eukanuby po tym jak zobaczyła jak Iams testuje swoją karmę, nie łudźcie sie, że z Royalem jest inaczej tylko otym się nie mówi (na razie) [url]http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl/zywienie/praktyki_przemyslu.htm[/url], a tutaj nowinka Royal łączy się z Pedigree link [url]http://forum.dogs.pl/viewthread.php?tid=12879&page=8[/url] :-?

Link to comment
Share on other sites

:-? ojojo nie ma nic gorszego niż sprzeczanie się która karma jest lepsza ponieważ nigdy ale to nigdy nie bedzie jednoznacznej odpowiedzi...w tym przypadku ponieważ są tu zarówno wady jak i zalety pozatym sama NAZWA to nie wszystko!!! Liczy się wiele aspektów takich chociaż jak to czy dana karma bedzie psu smakowała...(a z tą smakowitością jest różnie) bo właćiwie to jest tak samo prawie jak z ludzmi jak nam coś nie smakuje to tego nie jemy.. chyba że kierujemy się ...sympatią do danej nazwy....lub ulegamu pokusie lub komuś...(kiedyś musiałem coś zjeść a nie wypadało mi odmówić ojej ochyda.... fatalnie się czułem gdybym miał okazję to bym to jedzonko wyrzucił fuj takie niedobre) ostatnio się uśmiałem, bo ktoś opowiadał mi że jakaś osoba namawiała ją do kupna jakiejś karmy stwierdzeniem...... że jest bardzo smaczna????? :D :D :D :D :D :D
haha to ja się pytam czy ta osoba smakowała tą karmę że tak dokładnie wie co to znaczy smaczne dla psa...
niestety nie dołaczę się do zwolenników lub przeciwników danej karmy i wam tez radzę zachować daleko posuniętą ostrożność w wydawaniu ocen tak niestety jest że kazdy producent podaje iz jego karma jest najlepsza pod kazdym względem...itd a z tym jest juz różnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mam nadzieje,ze masz rację.Ostatnio wiele osób odradzało mi RC,że po przejeciu przez MasterFoods jakosc sie pogorszyla itd.I ze zawiera soje bardzo szkodliwa dla psów..??
Ja kompletnie nie znam sie na skladzie karmy - tj. co jest dobre a co nie.Karmie psy (buldog francuski i mops) RC ale zaczynam mieć watpliwości..Co myslicie o tej soji ??

Link to comment
Share on other sites

O soji mówiła mi jedna hodowczyni i sędzia kynologiczny w jednym.Pytała czy uważnie czytam skład RC na opakowaniu :o Szczerze mówiac to nie za uważnie..a na ulotkach tez faktycznie nie widziałam tej soji.Juz sama nie wiem co myslec i jaka karme kupowac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']no...
tak, ze wlasciwie nie wiadomo, co pies je :roll:[/quote]

Dokładnie.
Znalazłam artykuł o izolacie hydrolizowanych białek drobiowych w wędlinach dla ludzi..Jednym słowem makabra :o
RC był zawsze dla mnie jedna z lepszych karm, bardzo zdrową,a teraz zwątpiłam.Przesadzam..??
Zastanawiam sie teraz nad : ACANĄ, HILL'SEM, EAGLE PACKIEM..

Link to comment
Share on other sites

A mam pytanie do karmiących Royalem, część klientów mówi mi, że odkąd jest produkowany na ukrainie nie jest już tak smaczny dla psów, macie podobne wrażenie?
Ja karmię Royalem/boschem


Szymon

P.S.
Lojalnie przyznaję się, że pracuję w boschu i obiecuję, że odpowiem wkrótce na te 480 maili z prośbą o próbki :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...