Jump to content
Dogomania

jakiej firmy jest najładniej pachnąca karma ???


ashik666

Recommended Posts

Słuchajcie już mnie nerwica strzela na tego mojego goldena (suka)
Znowu kupiłem worek 15 kg tym razem Acany i nie chce zjeść nawet z sosem, czymkolwiek, I na miękko karma i na twardo nic,nic, nic...

Ostatnio nawet smakowała jej Nutra, ale po worku miała dosyć.
Może wiecie która karma ładnie pachnie, bo Acana śmierdzi.

Najdziwniejsze jest to że najlepiej pachnie jej chappi, pedigreee, frolic, ten najgorszy syf.

Może jest jakaś lepsza karma która pachnie podobnie. dajcie znać bo nie chcę kupować po 5 kg każdej i próbkować.

pozdrawiam

Aha dodam że stosuję głodówkę juz 4 dni i nic. dostaje suchą karmę o konkretnej porze jak nie chce karma jest chowana i tak od 4 dni. i skubaniec nie chce jeść :(

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy człowiek może rozpoznać jaki zapach karmy najbardziej psu pachnie ;) Może Tobie się wydawać, że jakaś karma śmierdzi a on ją będzie ubóstwiał. Co do pedigree itp - to one dobrze pachną wszystkim psom :shake: to dlatego, ze są nafaszerowane "polepszaczami smaku" :razz:

Jeśli nie chce jeść suchej karmy - polecam zamoczenie jej w odrobinie przegotowanej wody - psy tak wolą. A potem jak się przekona to już będzie to zbędne :)

Kup kilka karm, których jeszcze nie próbował Twoj pies - jak najmniejsze opakowania coby się nie wykosztować na marne. Może któraś mu podpasuje :) W sklepach zoologicznych często mają darmowe próbki, popytaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem najlepiej pachnie 1s choice, nawet w upały nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i psy chętnie jedzą choć to dziwne bo zazwyczj im bardzej intensywny zapach tym smaczniejsze dla psiaka. Jeśli chodzi o jedzenie to można dodawac do suchej karmy łyżeczkę oleju lu np vitalin (olejowy dodatek na sierść - psy chętnie jedzą i sierść jest ładniejsza)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pięknie pachnie Test of the Wilde, ja mam wersję High Praire Canine Formula i naprawdę zapach jest wyborny, aż wstyd się przyznać ale i mi ślinka cieknie. A moja suka która generalnie do żarcia się nie pali, je bo wie że jak nie zje to następny posiłek za 12 godzin ;) a tą karmę wcina jak głupia. Zawsze zostawiałam worki z karmą w kuchni, i nigdy nawet do żadnego nie zajrzała, a do tego się dobrała i zeżarła chyba z kg jak mnie wdomu nie było :)

Link to comment
Share on other sites

ja np slyszalam opinie o eukanubie ze smierdzi bardzo ryba co jest nie prawda bo ona prawie zapachu niema przynajmniej jakos nic nie przyjemnego nie wywachalam :) probowalas eukanube? moje jedza od zawsze i nic mi nie smierdzi a im smakuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...