Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie było tak źle :wink: Już po dordze emocje z nas opadly (gdzieś tak koło Bydgoszczy), bo się głodne zrobiłyśmy i zatrzymałysmy się na grillka.

Biorę się za Widelca, trochę pociągamy pańcię i oponke, coby pańci nie zarżnąć na amen, i na następną wystawę też jadę do Gajewskiego :evilbat: A co :wink:

Dziewczyny, jesteście wszystkie zajebiste. Koniec, kropka. :D

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaa, jak ty zaczniesz Widelca trenowac to z niego jakies monstrum wyrosnie. Ja siem bojem ze on mnie zje... Ma w koncu takie wieeelkie zeby.

Musze koniecznie utuczyc moja miniature do wystawy w Poznaniu coby bronila panci w razie czego ;) - no bo inaczej nie widze, ze przyjezdzacie wczesniej i znow u mnie spicie.

Link to comment
Share on other sites

A wlasciwie to czym uzasadnil ocene dobra od Widelca ? :hmmmm:

BTW.aby nie bylo tak rozowo.......Cerigen w trakcie 40minutowego postoju i wypoczynku zalapal 17kleszczy mimo obrozy :evilbat:

Jutro kupuje mu specyfik polecony przez znajoma z niemiec,a jak nie podziala to emigruje na syberie bo kazdy kleszcz to stres :evil:

A cholerstwo jeszcze sie uodparnia na wyciaganie bo tak jak dawniej w ogole mi glowki nie zostawaly,teraz wyciagam tak samo i wiele zostaje :evil:

Tak wiec 18kleszcz nie wyciagniety :evil: Jutro zabije go zelem,i bedziecie mogli mnie sadzic za zabojstwo z premedytacja bo zamierzam takze posmarowac bezposrednio kazdego znalezionego kleszcza :evil:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Misiu, to kup sobie długopis na kleszcze. To naprawdę genialny wynalazek - i nie jest to tylko moja opinia. Chwila moment i cale badziewie jest wyciągnięte, trzeba tyko posmarowac spirytusem salicylowym i po płaczu. W Karusku jest na pewno.

Link to comment
Share on other sites

(...)

A Aga pewnie jak przyjechala do domu to 3/4 naczyn o scianie wytlukla :wink:

eee... :o a to czemu? chcesz Aga zastawę zmienić :wink:

Ja nieeee 8)

Po prostu Aga nie zgadzala sie nieco z ocenami :wink:

Ja bym pewnie zastawe wytlukla i poszla jeszcze tluc do przyjaciela :wink:

Link to comment
Share on other sites

Misiu, to kup sobie długopis na kleszcze. To naprawdę genialny wynalazek - i nie jest to tylko moja opinia. Chwila moment i cale badziewie jest wyciągnięte, trzeba tyko posmarowac spirytusem salicylowym i po płaczu. W Karusku jest na pewno.

Ha ! I widzisz jakie pozyteczne jest forum ! Szukam tego dlugopisu juz od hoho i nigdzie nie umiem sie natknac :D Lece przegladac oferte :D

Dzieki skarbie,ale i tak zel trza bedzie kupic,inszej rady nie ma.

Kiltix widac nie skutkuje na wilczarze.....Coz za rasistowska obroza :wink:

Link to comment
Share on other sites

Carr, taniej niz w Karusku kupisz dlugopis na Allegro w dziale domi ogrod/zwierzeta/akcesoria zoologiczne. My z mieczykiem kupilismy po 16 zeta i jestesmy zadowoleni. Nasze dlugopisy sa firmy Trixie. Jak chcesz to ci gdziesz poszukam maila do kolesia, ktory je sprzedaje - moze ma jeszcze jakis na zbyciu.

Link to comment
Share on other sites

aga 2 napisała

Misiu, to kup sobie długopis na kleszcze. To naprawdę genialny wynalazek - i nie jest to tylko moja opinia. Chwila moment i cale badziewie jest wyciągnięte, trzeba tyko posmarowac spirytusem salicylowym i po płaczu. W Karusku jest na pewno.

Też nie miałam zielonego pojęcia o takim wynalazku na kleszcze.

Tak jak Carr napisała forum to cudowny bank informacji .

Link to comment
Share on other sites

Carr, taniej niz w Karusku kupisz dlugopis na Allegro w dziale domi ogrod/zwierzeta/akcesoria zoologiczne. My z mieczykiem kupilismy po 16 zeta i jestesmy zadowoleni. Nasze dlugopisy sa firmy Trixie. Jak chcesz to ci gdziesz poszukam maila do kolesia, ktory je sprzedaje - moze ma jeszcze jakis na zbyciu.

No i co mi żałujesz Karuska poreklamować? Teraz to już znam się z Markiem, więc mnie nie wykasuje :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

A Marek byl w sobote i niedziele czy tylko w sobote ? :hmmmm:

Chwila,bo ja teraz goopia sie pogubilam...Chyba mam na mysli inny dlugopis :roll: Ten z Trixy sie nie sprawdza u nas :-? Moze mamy inne kleszcze :wink: Zmutowane genetycznie :wink:

Link to comment
Share on other sites

nr.2 sie nie sprawdza u nas :roll:

a ze jest taki nr.1 to nawet nie wiedzialam 8) Szukalam bardzo podobnego,polecanego w polityce....Ale poszukam tego bo pewnie latwiej dostac....W ogole to jestem juz tak zdesperowana ze w razie czego kupie po kolei po jednym egzemplarzu z kazdego rodzaju :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja musze sobie własnie sprawic taki długopis tylko nie wiem, który rodzaj..Miałam kupić na wystawie w Kielcach, ale zapomniałam :oops: :oops:

Do tej pory sama wyciągałam tylko jednego kleszcza :roll: Zrobiłam to tak nieumiejętnie, ze Klio straciła trochę włosów w okoł miejsca gdzie znajdował sie kleszcz :roll:

Link to comment
Share on other sites

No więc ja mam nr 1, sprawdza się zajebiście, zimę przeleżakował za lodówką, ale działa nadal. Dlugopis, znaczy. Ten jest w Karusku.

Alez ten Marek z Gromem = MODERATOR szybko reaguje... 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...