Jump to content
Dogomania

[CK]Romek- tam i z powrotem... jednak "TAM" i oby bez powrotu....Roman ma Dom! :)


Macho

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwsza noc bardzo dobrze byl grzeczny:) tylko dzis jak byla burza to starsznie sie bal i dopiero jak wzielam go na kocyk i ciagle go glaskalam to sie uspokoil...szczerze to wczoraj a dzis t tak jaby dwa inne psy.....wczoraj byl wystraszony nie wiedzial co sie dzieje, a dzis iskierki w oczkach do akzdego podchodzil bawil sie:)

Link to comment
Share on other sites

Romek czuje sie bardzo dobrze, chodzimy codzienie na spacerki, a jak chce to idzie do ogrodu pobiegac...jest bardzo grzeczny...tylko wydaje mi sie, ze boi sie tego, iz go opuscimy bo np. gdy gdzies wychodze to odprowadza mnie do bramy a potem robi taka smutna mine , ze mi sie az plakac chce...a gdy wracam to macha radosnie ogonkiem;)

Link to comment
Share on other sites

Fotki przesle ci w sobote oki?
Ale Romek jest dobry ma czerwona obroze i smycz wiec zebysmy wygladali podobnie hehe to rano na spacer zalozylam sobie czerwona sukienke i poszlam z nim na stadion to mu sie biegac zachcialo i ja w tej sukience przez caly stadion, ale to nic wieczorem zalozylam krotkie spodenki to w tedy Romek ladnie przy nodze szedl i jak idzie jakis fajny koles to Romek mnie od niego odciaga i mialam z nim powazna rozmowe, ze jak tak dalej ebdzie robic to zostane stara panna:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiaa666']Fotki przesle ci w sobote oki?
Ale Romek jest dobry ma czerwona obroze i smycz wiec zebysmy wygladali podobnie hehe to rano na spacer zalozylam sobie czerwona sukienke i poszlam z nim na stadion to mu sie biegac zachcialo i ja w tej sukience przez caly stadion, ale to nic wieczorem zalozylam krotkie spodenki to w tedy Romek ladnie przy nodze szedl i jak idzie jakis fajny koles to Romek mnie od niego odciaga i mialam z nim powazna rozmowe, ze jak tak dalej ebdzie robic to zostane stara panna:P[/quote]

:roflt: Przyzwoitkę sobie znalazłaś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ze świnka morska jest w porzadku bo ugryzla go w nos i pokazala ze mzoe i jest malutka ale ona tu żądzi...a z kotem sie nie lubia....ale dzwonili wczoraj ze schroniska zapytać się o Romka i powiedzieli, ze mamy mu dać jakies 2 miesiące zeby sie do kota przyzwyczail

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wkleiłam fotki Romka, zapraszam do oglądania:lol:
[SIZE=3][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][URL="http://www.schroniskodlazwierzat.com.pl"]www.schroniskodlazwierzat.com.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]

[B]---->znalazły już dom[/B]
[B]----> Romek[/B]
;)

Link to comment
Share on other sites

Romek zachowuje sie dobrze...gdy zostaje chodz na chwile sam to zaczyna szczekac wiec staramy sie zeby zawsze ktos przy nim byl...osttanio wymyslil ze ebdzie spal w lozku razem ze mna...hehehe ...ogolnie juz czuje sie pewnie wie , ze nikt go nie skrzywdzi...probowalam go nauczyc reagowania na komende siad no ale wyszlo z tego ze Roman sie polozyl:P:P:P...gorzej jest na spacerach w tedy Roman czyje sie panem i wladca:P:P:Pchodzi swoja droga i nie da sie go pzrekoanc zeby szedl inna:P:P:P zaprzyjaznil sie z jamnikiem o imieniu Grizli czesto arzem sie bawia...ze swinka morska jakos juz zaczol zyc w zgodzie , a kota dalej nie lubi....ciagle mam nadzieje,z e to sie zmieni.....najlepsza jest moja babcia, ktora nie umie sie oprzec oczkom Romka i spelnia kazda jego smakolykowa zachcianke...Romek tez juz przeszedl na normalnie jedzienie, ktore bardzo mu smakuje:)..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...