Jump to content
Dogomania

Maksiu ma cudowny domek!!!!


Agula99

Recommended Posts

Może są za duże? Próbujcie przed wrzuceniem je jeszcze zmniejszać. Kiedyś sprawdzałam rozmiary zdjęć na dogo no to wymagania mają na naprawdę malutkie zdjęcia. A z kolei jak Wam pomniejsze to do normalnych ogłoszeń w internecie będą za małe. Także wybierajcie sobie które chcecie wrzucić na dogo i jeszcze je pomniejszcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślałam, że może chodzi mo logo, ale przeczytałam regulamin i nic tam nie ma o zakazie oznaczania zdjęć także to nie to. Spróbujcie pomniejszać w takim razie, ja będę zawsze wysyłać w takim standardowym formacie bo jakbym dla wszystkich ogłoeszeń miała je inaczej pomniejszać to bym zwariowała. Narazie nie wiadomo w ogóle czy jakieś zdjęcia mi zostały bo rano na moim komputerze miałam niespodziankę w postaci czystego pulpitu gdzie miałam większość nowych zdjęć. Czekam na moją bardziej kumatą w informatycznych sprawach połowę i siedzę jak na szpilkach bo spodziewam się najgorszego :<

Link to comment
Share on other sites

Ja też wcześniej nie widziałam Wioluszkowych arcydzieł, ale teraz wszystko pięknie widać!
Tymczasem Maksio pozdrawia z wywczasów: pięknie przespał noc (wybrał miejsce w pokoju Sebastiana), rano przepisowe sikupki, spacerki i wiooo! na daczę! Teraz wypoczywają na łonie natury u rodziny Gosi niedaleko Przemyśla. Mały bezproblemowo zniósł podróż, a teraz pomaga przy zrywaniu porzeczek:lol:. Za to jutro będzie robił przetwory na zimę:D. Myślę, że jeszcze wielu rzeczy się nauczy. Kto go zaadoptuje, będzie miał z niego pożytek!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, poniżej wklejam tekst do ogłoszeń Maksia:
[SIZE=3][B][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]M[I]aksio– do głaskania, do przytulania, do pokochania – od zaraz![/I][/COLOR][/FONT][/B]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Czy może być coś bardziej wzruszającego od małego,przesłodkiego szczeniaczka? Widać nie wszyscy podzielają tę opinię, skoro Maksio,prześliczny 6-miesięczny szczeniaczek został porzucony przed schroniskiem. [/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Początkowo zagubiony i nieufny, szybko dał siępoznać jako wesoły i bardzo towarzyski psiak. Ładnie chodzi na smyczce, dobrzeznosi jazdę samochodem, w domu zachowuje czystość, a jak chce wyjść zapotrzebą, to potrafi to zasygnalizować. Chętnie się uczy i jest bardzo pojętny,a na dodatek uwielbia wprost pieszczoty! Ochoczo wystawia brzuszek do drapania,tuli się i domaga głaskania, a jego nieustannie merdający ogonek sprawia, żewszyscy wokół również mają dobry humor. [/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Maksio wyrośnie na niewielkiego pieska. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Rzeszowie, gdzie uczy się, jak funkcjonować wswojej przyszłej rodzinie. [/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Kontakt w sprawie adopcji: 500-348-184
[/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

Edited by ariete2503
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Daj na razie na siebie, masz lepszy kontakt niż ja, potem najwyżej się zmieni, a Karolcie bardzo prosimy o ekspresowe ogłoszenia!!!!!! :)[/QUOTE]
Nie takie ekspresowe, ale są :)
[B]przygarnij zwierzaka,
adopcje psów,
adopcja psa,
morusek,
do adopcji,
gumtree,
olx,
cafeanimal,
alegratka,
rzeszowiak,
przemyslak,
brzozowiak
tarnowiak,
sanok24,
krosno24,
kolbuszowiak,
lento[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Niby mamy dubla...
I jak ta pani?[/QUOTE]
No to już rozumiem: dubla mamy rzeczywiście, bo właśnie sprawdziłam, że Iza, która robi nam ogłoszenia w ramach wykupionych przeze nie pakiecików też zrobiła na olx.
A pani bez rewelacji: Maksio mieszkałby w piwnicy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Maksio trafił do wspaniałej rodziny w Cergowej koło Dukli! Takiej wymarzonej, takiej jak powinna być; jest pani, 14-letni syn i babcia, która jest cały czas w domu, więc piesek będzie miał towarzystwo. Państwo niesmowicie wzruszeni i wdzięczni za ich wybór na rodzinę Maksiunia. Pani mi powiedziała, że jak tylko zobaczyła jego zdjęcie, to od razu wiedziała, że to ten jeden jedyny. Nie czytała jeszcze opisu, nie wiedziała jekij jest płci, ale już wszyscy się w nim zakochali i stwierdziła, że jeśli Maksio do nich nie trafi,to już nie będzie nigdzie szukać innego pieska, bo dla niej Maksio był tym jednym jedynym, tym wymarzonym! Zanim zadzwoniłam do pani, to upłynął jakiś czas, bo było spore zainteresowanie Maksiem. Okazuje się, że wszyscy czekali w niesamowitym napięciu na decyzję: jak pani przychodziła z pracy, to babcia i syn od razu pytali, czy był już telefon. Pani smutno odpowiadała, że nie, a wtedy wszycsy w milczeniu rozchodzili się do swoich pokoi i następowała ciężka cisza. Za to jak zadzowniłam, to z radością i wzruszeniem wykrzyknęła: Maksio jest nasz!!! - i w tle było słychać wielką radość, jakby wygrali los na loterii. Maksio po przyjeździe od razu poczuł się jek u siebie w domu, podchodził do wszystkich, a szczególnie do pani i nadstawiał brzuszek do głaskania. Wyszłyśmy stamtąd wzruszone i szczęśliwe; fajną ma nasz Maksio rodzinę!
Zdjęcia przesłałam Beci i Aguli, może któraś wstawi. Na jednym jest z naszą Gosią, która go wzięła na tymczas. I był u Gosi - i jest u Gosi, i miał 14-letniego Sebastiana - teraz ma 14-letniego Kubę, i mieszkał w bloku w 2-pokojowym mikeszkanku - i dalej tak sobie mieszka, i miał chomika syryjskiego do towarzystwa - i tutaj też ma identycznego kompana, krótko mówiąc: był szczęśliwy w DT - i wierzę głęboko, że będzie równie szczęśąliwy w DS. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Maluszek Maksio już w nowym domku :loveu:


[IMG]http://images64.fotosik.pl/1170/69314011f890460egen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images62.fotosik.pl/1171/d1d1bd75b7dbf525gen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images64.fotosik.pl/1170/5266f44bbfaf1deegen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images62.fotosik.pl/1171/33388d06da30c29fgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Maksio jest wielką atrakcją w rodzinie i wśród sąsiadów; wszyscy się nim zachwycają, co zresztą nie dziwi. Zapoznał już paru fajnych kumpli i kumpelek, a w jednej klatce z nim mieszka roczna suczka "księżna yorku":evil_lol:
Na początku tygodnia pani Maksia była na szkoleniu w Rzeszowie i to niedaleko mnie, więc się spotkałyśmy. Bardzo mnie wzruszyło, jak pani powiedziała, że kiedy na początku szkolenia uczestnicy mieli powiedzieć parę słów o sobie, to pani pochwaliła się, że właśnie została szczęśliwą rodziną adopcyjną dla psiaczka z Boguchwały:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...