Jump to content
Dogomania

Daktylek wraca z adopcji:( brakuje pieniazkow na hotelik.Prosze o pomoc!


Recommended Posts

Dora, ja mogę pomóc Daktylkowi w taki sposób. :)

Podnoszę bazarek ogłoszeniowy i AngelikaXD nie będzie miała problemu z wysłaniem mi PW z kontem. ;) Bo to chyba o ten bazar chodzi, prawda? Tam, gdzie zamówiłaś dla Brysia...

Z ogłoszeń jestem noga... Zamów jakiś dobry pakiet czy pakiety. W sensie wyróżnień. To jest możliwe na bazarku? Czy Ty musiałabyś wyróżnic?

Wszystko możemy ustalic. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

aaaaa Tyśko

wczoraj moja córcia pokazała mi wątek pieska przez nich zaadoptowanego - ruda hasia od sylwiji - RUNA. Nie wiem czy ją pamiętasz, ale widziałam, że uczestniczyłaś w tym wątku jakieś 4 lata temu. Mają jeszcze dwa hasie białego i wilczastego. Pisałaś tam, że jest Twoją ulubienicą wink.gif.

 

 

 

 

Lucynko, pamiętasz?... :)

Sylwija własnie szuka wątku swojej tymczaski Runy... 

Tu:

http://www.dogomania.com/forum/topic/103721-pechow%C4%85-nink%C4%99-czeka-kolejna-operacja-tym-razem-druga-%C5%82apka-b%C5%82agamy-o-pomoc/page-99

Masz może link?

Link to comment
Share on other sites

Daktylek ma ogłoszenia na olx na Lublin i Rzeszów, cały czas wyróżnione. Na innych portalach zwykłe.

Zamówcie może na bazarku - może przyniesie mu to szczęście. Trzeba wybrać kilka fotek i tekst.

Sprobuje to dzisiaj zrobic,moze jutro,niwe weim do kiedy bazarek...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie zapytanie w sprawie Daktylka, nie wiem co odpisać ... Murko pomocy

 

Witam serdecznie jestem zainteresowana adopcją pieska Daktylka, ale mam odnośnie niego kilka pytań:

Czy piesek lubi koty, czy utrzymuje czystość w domu, czy lubi podróżować autem, jaki jest w stosunku do innych psów, czy przed adopcją będzie wykastrowany, jak reaguje gdy zostaje sam. Bardo proszę o odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Dora, ja mogę pomóc Daktylkowi w taki sposób. :)

Podnoszę bazarek ogłoszeniowy i AngelikaXD nie będzie miała problemu z wysłaniem mi PW z kontem. ;) Bo to chyba o ten bazar chodzi, prawda? Tam, gdzie zamówiłaś dla Brysia...

Z ogłoszeń jestem noga... Zamów jakiś dobry pakiet czy pakiety. W sensie wyróżnień. To jest możliwe na bazarku? Czy Ty musiałabyś wyróżnic?

Wszystko możemy ustalic. :)

Przepraszam Elisabeta,przeoczylam Twoj post

dziekuje za ogloszenia na bazarku dla Daktylka...:)

Nie wiem jak to jest z wyroznionymi,czy to ja musze wyrozniac? Podalam w ogloszeniu numer tel  do Murki,ale swoj mail,wiec nie wiem,chyba przyjdzie info na moj mail....no nie wiem.....

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie zapytanie w sprawie Daktylka, nie wiem co odpisać ... Murko pomocy

 

Witam serdecznie jestem zainteresowana adopcją pieska Daktylka, ale mam odnośnie niego kilka pytań:

Czy piesek lubi koty, czy utrzymuje czystość w domu, czy lubi podróżować autem, jaki jest w stosunku do innych psów, czy przed adopcją będzie wykastrowany, jak reaguje gdy zostaje sam. Bardo proszę o odpowiedź

Czarno to widze.......no,ale czekamy na Murke.....

Link to comment
Share on other sites

Ta pani dzwoniła i brzmi to bardzo obiecująco :)

Mieszkanie w Lublinie, Państwo mieli bardzo podobnego do Daktyla pieska tylko bez ogonka. Pani przygarnęła go z ulicy w wieku 4 miesięcy, odszedł mając naście lat. Zależy im na piesku wesołym i pełnym energii, ponieważ poprzednik nie miał już sił i chęci się bawić, a syn jest psiarzem i marzy mu się towarzysz zabaw.

Jest kotka, ale spokojna i olewcza, ma doświadczenie z psami i nie jest z tych, co to się dają pogonić - jest szansa, że będzie dobrze, bo Daktyl krzywdy jej na pewno nie zrobi.

Mówiłam Pani, że Daktylek lubi sobie organizować czas, coś zmamlać, przeszukać zawartość kosza na śmieci itd. Pani się tylko zaśmiała, że trzeba będzie buty chować :)

Czystość Daktyl zachowuje bardzo ładnie. Nie pamiętam też, aby wymiotował w czasie jazdy.

 

Pani ma jeszcze porozmawiać z mężem i zadzwonić jutro lub pojutrze. Chcieliby w weekend się spotkać z Daktylem - jeszcze da znać czy będzie prosiła o dowóz czy dadzą radę przyjechać sami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...