Jump to content
Dogomania

Daktylek wraca z adopcji:( brakuje pieniazkow na hotelik.Prosze o pomoc!


Recommended Posts

Dzięki, próbuję zmodyfikować tekścik ... myślałam o takim

 

Daktylek, niewielki  czarny piesek, do adopcji...

 

Do adopcji niewielki, czarny, około 2-3 letni piesek - Daktylek. Zanim znalazł się pod opieką wolontariuszy błąkał się po ulicy, zaniedbany i wygłodzony. Obecnie zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony czeka w hoteliku na własny domek i kochających opiekunów. Lubi dzieci, ładnie chodzi na smyczy. Okazał się być żywiołowym, energicznym i bardzo przyjaznym psem. Uwielbia długie spacery, bieganie i kontakt z ludźmi. Jest wielkim łasuchem i dzięki smakołykom uczy się nowych komend. Przyszły właściciel dzięki adopcji może zyskać przyjaciela i stróża posesji.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu:  503 683 050

 

 

Jakieś uwagi - i chyba trzeba go wykastrować?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, próbuję zmodyfikować tekścik ... myślałam o takim

 

Daktylek, niewielki  czarny piesek, do adopcji...

 

Do adopcji niewielki, czarny, około 2-3 letni piesek - Daktylek. Zanim znalazł się pod opieką wolontariuszy błąkał się po ulicy, zaniedbany i wygłodzony. Obecnie zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony czeka w hoteliku na własny domek i kochających opiekunów. Lubi dzieci, ładnie chodzi na smyczy. Okazał się być żywiołowym, energicznym i bardzo przyjaznym psem. Uwielbia długie spacery, bieganie i kontakt z ludźmi. Jest wielkim łasuchem i dzięki smakołykom uczy się nowych komend. Przyszły właściciel dzięki adopcji może zyskać przyjaciela i stróża posesji.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu:  503 683 050

 

 

Jakieś uwagi - i chyba trzeba go wykastrować?

Swiętny opis bardzo mi się podoba zmieniła, bo mój był taki przeciętny szczegóły i zdjęcia tutaj https://www.facebook.com/media/set/?set=a.461967933906873.1073741831.461028500667483&type=3

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam znów telefon w sprawie Daktylka (ma wzięcie chłopak!), pani z Lublina, bardzo miła, ale to raczej nie dom dla Daktylka. Pani szuka spokojnego pieska dla swojej mamy, która ma dom z ogrodem, piesek spałby w domu. Doszłyśmy do wniosku, że Daktyl jest zbyt żywiołowy, wymaga dużo zabawy, ruchu i zainteresowania ze strony człowieka. Pani poprosiła o przesłanie propozycji innych piesków, mogą być nawet starsze, byle byłyby spokojne i takie, z którymi poradzi sobie starsza osoba. Właśnie wysłałam maila... może coś się Pani spodoba:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...