Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich !!!!


Wojtecki

Recommended Posts

Biedna Beatka,

Sluchajcie dziewczyny. Moze zrobimy jakas zrzutke na drugi komputer dla Poswiatkowcow, co? :lol:

oj,

chyba będę musiał tego drugiego kompa jakoś wreszcie sklecić.

brakuje mi jeszcze tylko monitora i Beata będzie mogła mieć swój i tylko swój ,zupełnie swój i najbardziej swój ,jedyny,wymarzony,niepowtarzalny etc.:zestaw komputerowy !!: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No pefnie ze wole domowa. Tylko, ze nie przypuszczalam, ze sa jeszcze takie pozadne zony, ktore szykuja mezowi waloweczke na droge.

A ze slodkosci to ostatnio glownie ptasie mleczko w ilosci pudelko dziennie.

PATI,

a jaki smak ptasiego mleka sobie życzysz do kawusi ? :)

(Bo nie wiem czy są ze śledzikiem albo kiszonym ogórkiem ?) :dog:

A poza tym - kawa to ma z wkładką chyba jakąś być ? :crazyeye:

Czyż nie ..? 8)

Link to comment
Share on other sites

Kawe pijam glownie czarna. Jak mnie najdzie to czasem poslodze.

Ale za to ptasie musi byc smietankowe tylko i wylacznie. :lol: :lol:

PATI,

już chyba jakiś czas temu pisałem ,że dla Ciebie wszystko ?!? :P

Tak więc i tym razem to samo powtórzę oraz dodam (pewno też już któryś raz) - chciałaś i masz ..! :gent:

Wsiadam zaraz w auto i jadę szukać śmietankowego PM :wink:

Link to comment
Share on other sites

Za stacją benzynową to Wojtecki się nie nalata. Jedną mamy pod samym nosem (dosłownie), także może potuptać nawet w kapciach i szlafroczku.

A drugą po drugiej stronie ulicy i taką z porządnym zaopatrzeniem.

brakuje mi jeszcze tylko monitora i Beata będzie mogła mieć swój i tylko swój ,zupełnie swój i najbardziej swój ,jedyny,wymarzony,niepowtarzalny etc.:zestaw komputerowy !!:

Trala, lala, wtedy będę ja musiała siłą dzieciarnię odrywać od :user:

Pocieszające jest to że mojemu mężowi skończy się wreszcie urlop, wróci do pracy i będę miała komputer cały dla siebie, a on tylko nocną zmianę. :jumpie:

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się Pati do Katowic jeszcze dwa dni, jak znam Wojteckiego to z pod ziemi wykopie. A ostatecznie hna wystawę wyjedzie dzień wcześniej i będzie zahaczał o wszystkie większe miasta po drodze.

Bo wolę, żeby myszy nas nie zjadły. A cytrynowe może być???

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Caragana,

Taki postulat juz byl. Niestety nic z tego. Wanilkowe PM wyszlo! :niewiem:

Moja droga PATI,

co ma być to będzie i czas pokaże,trzeba zaufać przeznaczeniu. :gent:

Wiele smaków PM już tu się przewinęło, ale jeszcze nie wszystkie ,które Wedel produkuje .. :kaffee_2:

Link to comment
Share on other sites

A ja znowu jak gapa , zamiast przeczytać poprzednią stronę , zaczęłam się zastanawiać co owe PM oznacza.Już myślałam, że Wojtecki nabroił i teraz chce się w łaski Beaty wkraść, a to mleczko ptasie na zachcianki PATI.Oj ja też je lubię i też tylko waniliowe, a w zasadzie to nie powinnam jeść żadnego :(

Link to comment
Share on other sites

znaczy droga Kiko chodzilo mi ze sie poczestuje dopiero na wystawie,ale kupie jakby Wojtecki "zapomnial" :wink: :lol: :lol:

A wiesz ze ja tez nie powinnam jesc zadnego,bo zaczelam sobie wyobrazac siebie jeszcze o 10kilo lzejsza i to taka pociagajaca wizja....... :great: :lol:

Link to comment
Share on other sites

to moze ja tez zobacze czy przypadkiem w sklepie taskowego nie ma i sama siebie poczestuje :wink:

A kiedy ida ogary ? Niechce mi sie wchodzic na plan piatku :oops: :lol:

Carr,

ogary zaczynają się od godz. 12,00 :wink:

a poczęstunek u mnie i tak będzie na Ciebie czekał :sg168:

Link to comment
Share on other sites

znaczy droga Kiko chodzilo mi ze sie poczestuje dopiero na wystawie,ale kupie jakby Wojtecki "zapomnial" :wink: :lol: :lol:

A wiesz ze ja tez nie powinnam jesc zadnego,bo zaczelam sobie wyobrazac siebie jeszcze o 10kilo lzejsza i to taka pociagajaca wizja....... :great: :lol:

A jak Ciebie będzie o 10 kg mniej , to kto będzie prowadzał Maleństwo na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle, :thinkerg:

Moje Drogie Koleżanki,skoro będzie Was już kilka w Katowicach,

to może byście zawczasu dopracowały jakąś choreografię plus zorganizowały jakieś kostiumiki (mogą być skąpe...) i zostały moimi priv. Cheerleaderkami ,hę ?!? :ghost_2:

Co Wy na to ???? :laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...