Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich !!!!


Wojtecki

Recommended Posts

Wojtecki

Masz szczęście, że Beata dopiero jutro to przeczyta. A własciwie, to nie wiem czy masz szczęście :lol:

A co się odwlecze... to... masz rację. Przecie do Wawki mam niedługo przybyć ;)

Ja tam już swoje tobołki mam wstępnie spakowane......,jeszcze tylko jakiś kostur dziadowski sobie w jakimś rowie wynajdę i pójdę w świat,gdzie mnie oczy poniosą ... :puppydog:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje Drogie Koleżanki,skoro będzie Was już kilka w Katowicach,

to może byście zawczasu dopracowały jakąś choreografię plus zorganizowały jakieś kostiumiki (mogą być skąpe...) i zostały moimi priv. Cheerleaderkami ,hę ?!? :ghost_2:

Co Wy na to ???? :laola:

No ja cyba odpadam, ale dziewczyny...czemu nie?

Tylko co na to Beata...? :hmmmm:

RHODESIANÓW : 41 sztuk (!)

No nie..? Mnie to tez zszokowoalo! :o

Coz niestety. Rasa robi sie coraz bardziej popularna... :(

Link to comment
Share on other sites

PATI,

moja żona pewno jeszcze zdąży się określić co do swojego zdania nt. Cheerleaderek (najwyżej będę występował w wielkich,czarnych okularach) 8)

A co do ilości Rodków - to mnie także zaszokowała taka ilość,gdyż do tej

pory,o ile dobrze kojarzę - to za wiele ich na wystawach nie bywało.

Wkleję teraz spis Rodków ,które będą w Katowicach - to sobie popatrzysz,

bo ja to nawet nie wiem czy te wszystkie przydomki to są tylko polskie hodowle :oops:

FCI 146 - RHODESIAN RIDGEBACK

PSY

Klasa Młodzieży

2534 BRADLEY Anunnaki

2535 BRUNO Wadaru's Kid

2536 FABER Pręgowce z Jasienia

2537 Harjaselan JALOPEURA

2538 KROKUS Krasny Młyn

2539 MKAI Leoridge

2540 MUBANE Kibali

2541 TROP Survival

Klasa Pośrednia

2542 AL AZRAK Slunce Zivota

2543 ANTHONY z Valdstejnskych Lip

2544 ASCOT Alta Mirano

2545 BART Mazunga

2546 DAMIAN ROOT od Kremence

2547 SZOGUN Survival

Klasa Otwarta

2548 BOLERO z Werwą

2549 BURGUND z Werwą

2550 DAVID Aquila Bojnice

2551 DERICK Saranga

2552 HASANI of Ka Ul Li's Ridges

2553 MALIBU MOZI Folwark Zwierzęcy

Klasa Championów

2554 Ch.PL.Mł.Ch.PL. FREDO z Lukovskeho Dvora

2555 Ch.PL.Mł.Ch.PL.Mł.Zw.PL.'02Mł.Zw.KL.'02 MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy

SUKI

Klasa Szczeniąt

2556 Emoyeni's KAMILYA OF IMBALI

Klasa Młodzieży

2557 CAMA Mazunga

2558 CERTA Mazunga

2559 COBRA Mazunga

Klasa Pośrednia

2560 AFERA Nie Dla Każdego

2561 Mł.Ch.CZ. ANN z Valdstejnskych Lip

2562 Macumazahn TUSANI PEARL

2563 Mł.Ch.PL. ZUNABI ZIMO Folwark Zwierzęcy

Klasa Otwarta

2564 AIDA Rodezia

2565 Kwetu's ZIZI MAFUNGABUSI

2566 Macumazahn MALAWI MAGIC

2567 PERJA Puchająca Radoś†

2568 RITA Zambezi

2569 ZULIA ZIMO Folwark Zwierzęcy

Klasa Championów

2570 Ich. ADELAIDE Wadaru

2571 Ch.PL.Zw.KL.'04 EDENI Pręgowce z Jasienia

2572 Ch.PL.Mł.Ch.PL. EVORA Pręgowce z Jasienia

2573 Ch.SK. HAIKA z Lukovskeho Dvora

2574 Ch.PL. Malozi CHEKELEA ZULA

Link to comment
Share on other sites

Wkleję teraz spis Rodków ,które będą w Katowicach - to sobie popatrzysz,

bo ja to nawet nie wiem czy te wszystkie przydomki to są tylko polskie hodowle :oops:

FCI 146 - RHODESIAN RIDGEBACK

PSY

Klasa Młodzieży

2536 FABER Pręgowce z Jasienia

2537 Harjaselan JALOPEURA

2539 MKAI Leoridge

Klasa Pośrednia

2545 BART Mazunga

2547 SZOGUN Survival

Klasa Otwarta

2548 BOLERO z Werwą

2549 BURGUND z Werwą

2553 MALIBU MOZI Folwark Zwierzęcy

Klasa Championów

2555 Ch.PL.Mł.Ch.PL.Mł.Zw.PL.'02Mł.Zw.KL.'02 MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy

Klasa Młodzieży

2557 CAMA Mazunga

2558 CERTA Mazunga

2559 COBRA Mazunga

Klasa Pośrednia

2560 AFERA Nie Dla Każdego

2563 Mł.Ch.PL. ZUNABI ZIMO Folwark Zwierzęcy

Klasa Otwarta

2567 PERJA Puchająca Radość

2569 ZULIA ZIMO Folwark Zwierzęcy

Klasa Championów

2571 Ch.PL.Zw.KL.'04 EDENI Pręgowce z Jasienia

2572 Ch.PL.Mł.Ch.PL. EVORA Pręgowce z Jasienia

2574 Ch.PL. Malozi CHEKELEA ZULA

Dobra. Zostawilam tylko "krajowe" rodki. Na grubo zrobilam "znajome" a na czerwono "krewnych".

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle, :thinkerg:

Moje Drogie Koleżanki,skoro będzie Was już kilka w Katowicach,

to może byście zawczasu dopracowały jakąś choreografię plus zorganizowały jakieś kostiumiki (mogą być skąpe...) i zostały moimi priv. Cheerleaderkami ,hę ?!? :ghost_2:

Co Wy na to ???? :laola:

O ile tylko pomoże to w prezentowaniu ogarów polskich i mojego męża to czemu nie. Rozumiem, że Wasz występ ma odwrócić uwagę sędziów od właściwych czynności wystawowych. Oby tylko Wojtecki się nie zapatrzył.

Wojtecki

Masz szczęście, że Beata dopiero jutro to przeczyta. A własciwie, to nie wiem czy masz szczęście

No tak, jak tylko znikam z horyzontu to Wojtecki zaczyna się rozpisywać. Zazdrośnik jeden, jak siedziałam sama na dogomani to mu było żal. I teraz wszędzie musi swoje pięć groszy wtrącić. Tak to jak facet ma urlop przymusowy. Ale wróci do roboty, to mu się przykręci śrubkę.

Ja tam już swoje tobołki mam wstępnie spakowane......,jeszcze tylko jakiś kostur dziadowski sobie w jakimś rowie wynajdę i pójdę w świat,gdzie mnie oczy poniosą ...

No proszę jakiego mam wytresowanego mężusia, jeszcze nie zdążyłam nic powiedzieć na temat powyższy, a on już grzecznie spakowany....

A jak będziesz szedł w świat to zabierz Poświatkę, bo ona usechnie z tęsknoty za pańciem.

No ja cyba odpadam, ale dziewczyny...czemu nie?

Tylko co na to Beata...?

Pati, nie odpadaj, ktoś musi tym cyrkiem kierować.

A Beata na to :B-fly: jak na lato. Tylko dlaczego ja tego nie zobaczę?

Poproszę o powtórkę w Warszawce, oczywiście z dołączeniem tych co to z Katowic się wymigały. Palce nie będę pokazywać...

PATI,

moja żona pewno jeszcze zdąży się określić co do swojego zdania nt. Cheerleaderek (najwyżej będę występował w wielkich,czarnych okularach)

No proszę ja już pranie odwaliłam, złapałam się za mycie okien, żeby wiosny lepiej wypatrywać, a ten ledwo oczy przetarł już siedzi przy komputerze i bazgrze.

:agrue: Jak zaraz nie weźmiesz się do sprzątania chałupy to faktycznie te czarne okularki Ci sie przydadzą :crazyeye: .

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

...

PATI,

a jaki smak ptasiego mleka sobie życzysz do kawusi ? :)

(Bo nie wiem czy są z... kiszonym ogórkiem ?...

Patti/Wojtecki...czym Wy chcecie tu zakąszać...za przeproszeniem ogórkiem ???!!!??? :evil:

Bea,

spoko,spoko - tu nie chodzi o Twojego Ogóreczka ,ona jest całkowicie bezpieczna:lol:

Na szczęście ja i (mam nadzieję !) PATI nie preferujemy tego odłamu kuchni dalekowschodniej,której głównym składnikiem jest psina... :evil:

Link to comment
Share on other sites

...

PATI,

a jaki smak ptasiego mleka sobie życzysz do kawusi ? :)

(Bo nie wiem czy są z... kiszonym ogórkiem ?...

Patti/Wojtecki...czym Wy chcecie tu zakąszać...za przeproszeniem ogórkiem ???!!!??? :evil:

oczywiscie ze ogoreczkiem 8) Skad wiedzialas ? :angel: 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

...

oczywiscie ze ogoreczkiem 8) Skad wiedzialas ? :angel: 8) :lol:

Carry :drinking: ...wiedziałam :lol:

PS A Ty mi tutaj nie podskakuj, bo mój mały aniołek :angel: rośnie i rośnie...jak szczypiorek na wiosnę :wink: i ogórek robi się powoli nie do konsumpcji/dochowa się własnego body/guarda tylko patrzeć :fadein:

Link to comment
Share on other sites

To wnuk Ilgiza/ od p Krystyny Babireckiej :D

a z jakiej hodowli pochodzi ? (nie Ilgiz tylko twe male paskudztwo :lol:

Małe paskudztwo ????????????????????? :roll: :lol: :lol: :lol:

ehh z przyzwyczajenia tak napisalam :oops:

Moj brat ma zwyczaj zwracac sie do Cerrego per brzydalu,totez chyba od niego przejelam takie zdrobnienia bo Cerry jest nazywany paskudem,szkodnikiem,obrzydliwcem,zlosliwcem i tak dalej :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak zaczelam podejrzewac 8)

a teraz prosze o nie mordowanie mnie mimo iz mnie nie bylo,bo strasznie zle sie czuje i nie wiem czy w ogole bedziemy na swoim wystepie,mimo ze zero konkurencji do zw.mlodziezy :shake:

A do tych co byli to pytanie............,Czy jest konieczne to swiadectwo od powiatowego,bo tak paskudnie sie czuje ze swiadectwa tez nie mam :roll:

Ze nie wspomne iz dzisiaj mialam byc na wystepie kanarkow i tez mnie jak widac nie ma :lol:

Beo a bedziesz paskuda wystawiac ? 8)

Link to comment
Share on other sites

A do tych co byli to pytanie............,Czy jest konieczne to swiadectwo od powiatowego,bo tak paskudnie sie czuje ze swiadectwa tez nie mam :roll:

Carr,

NIE POTRZEBA ŻADNEGO ŚWIADECTWA OD POWIATOWEGO WETA !!!!

Wystarczy zwykłe od lekarza weterynarii,takie jak bierzesz na każdą wystawę.U mnie w ogóle nie prosili przy wejściu o okazanie tego świadectwa (!),natomiast przejrzeli książeczkę zdrowia psa ,czy jest aktualne szczepienie p/wściekliźnie !!

:)

Link to comment
Share on other sites

A do tych co byli to pytanie............,Czy jest konieczne to swiadectwo od powiatowego,bo tak paskudnie sie czuje ze swiadectwa tez nie mam :roll:

Carr,

NIE POTRZEBA ŻADNEGO ŚWIADECTWA OD POWIATOWEGO WETA !!!!

Wystarczy zwykłe od lekarza weterynarii,takie jak bierzesz na każdą wystawę.U mnie w ogóle nie prosili przy wejściu o okazanie tego świadectwa (!),natomiast przejrzeli książeczkę zdrowia psa ,czy jest aktualne szczepienie p/wściekliźnie !!

:)

ufff dziekuje za uspokojenie oczywiscie o ile mozna mnie uspokoic bo cala dzisiaj chodze :nerwy: :wink:

A dodatkowo przyznam sie bez bicia wytrymowalam Cerigena w taki sposob ze teraz oboje wygladamy jak po kataklizmie :lol: :lol: :lol:

Ale coz....Tak to jest kiedy z braku trymera trymuje sie nozem kuchennym :evilbat: :wink:

A kto w ogarach dostal rase ? 8)

Link to comment
Share on other sites

Witaj ogórkowo i cieplutko :angel: jakiego masz pieska, bo to żólte/uśmiechnięte to mi na pieska nie wygląda :roll:

Carry: nic sie nie martw (mimo choróbska=dasz radę, adrenalina i te rzeczy... :D ), trzymamy kciuki :D...a trymowanie Wilczarza tępym nożem kuchennym..no,no :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...