Jump to content
Dogomania

Terry niespodziewanie po drugiej stronie mostu [*] :(


justine.

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwonili państwo, stracili tragicznie psa- wskoczył na podest schodow w domu, poślizgnąl się i upadł uderzając karkiem w lawę, złamał kręgosłup i po 10 minutach odszedł:shake:. Państwo w szoku, nie dziwię się.
Pytali o Terrego, ale myśleli że to większy pies.
Umówiłam się z nimi na jutro w schronie, tam jest wiekszy mix teriera, bardzo smutny.
Może wezmą inna biedę... [B]wolontariuszka potrzebna o 9 rano do pomocy w wyborze!
[/B]Państwo już raz byli w schronie,ale nikt im nie pomógl w wyborze.
Dom wydaje sie b. dobry, ogród, państwo starsi i mili.

Link to comment
Share on other sites

Ten mix teriera jest jak airedale, tylko ma więcej czarnego na mordce.
Bardzo smutny pies, zaropiałe oczy, jak brałam Terrego, powiedziałam wetowi,żeby go zbadali, nie wiem czy to zrobili.
To roczny psiak, po wykapaniu i ostrzyżeniu będzie piękny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Zabieram Terrego i Foksie na wieś na weekend, nie będę miała netu,
proszę podnoście watek ![/quote]
Nie ma sprawy GoWa,w sobote po południu jestem do dyspozycji,ale w niedziele dopiero wieczorem:roll:ci panstwo nie byliby zainteresowani Włoczykijem:oops:

Link to comment
Share on other sites

Państwo są zdeterminowani i chca psa juz, chyba żeby zapomnieć o tym wypadku i zająć sie następnym.... chyba nie będą chcieli czekać na transport i z odległości brać psa...zobaczę jutro. Tu u nas same biedactwa w tym schronie siedzą, nawet na spacery nie wychodzą....

Link to comment
Share on other sites

postaram sie byc jutro, szkoda ze Saby nie uda sie pokazac :( nie mam gdzie nawet zdjecia teraz wydrukowac zeby chociaz im pokazac a Saba jest wieksza od Terrego. w kazdym razie mam nadzieje ze jakas bida znajdzie dom
Terus szybko znajdzie dom, takie rasy sa idealne do domow, prawdziwy pies z charakterem, a nie jakis yorkus :)

Link to comment
Share on other sites

Państwo mieli kiedyś sznaucera dużego, a ten co odszedł w wypadku to dog de canario (chyba), ale państwo się nie upierają przy rasowym... myślę, że maja dobre serce i w związku z wypadkiem psa są wyczuleni na krzywdę i wezmą takiego,który cierpi w schronie.
Wiem,ze wszystkie cierpią,ale niektóre rzeczywiście sobie nie radzą.Trzeba im dobrze opowiedzieć o psie, bo taka decyzja o adopcji zawsze jest trudna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...