Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Skoro świt...5 może 6? Nier wiem co myśleć? Cieszyć się? One sa takie kochane. Tak spokojnie i ufnie zasypiają przy naszym łóżku. Poza tym w kilku domkach już byliśmy i nic nie wyszło. Z drugiej strony jak tu nie wyjdzie to już nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki bo sytuacja do łatwych nie należy... cóż chyba tylko mogę życzyć aby domek był tak cudowny jak tylko można sobie wymarzyć i jeśli dziewczyny będą miały zostać, to żeby pożenanie było na tyle radosne na ile to możliwe :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to nawet nie wiem co napisać......niedawno oddawłam swoje tymczsowe kociaki. Przy ostatnim miałam wrażenie, że tylko u mnie może być mu dobrze. Wyobrażam sobie jak Ci musi być cieżko.......wiem, że musisz.......Bardzo chciałabym, żeby ten dom był tak wspaniały........żeby głównie Ciebie przekonał.
A finanse........wróć szczęśliwa ........to pomyślimy. Hala jestem z Tobą.Wiem, że to tylko słowa, ale naprawdę jutro będę myślami z Wami.

Ja siedzę jak na szpilkach......bo mój kociak się dziś do dt przeprowadza.....a ja się będę musiała z rachunkiem oswoić...

Link to comment
Share on other sites

Halu, ja też będę mocno trzymać za Was kciuki. Wiem tylko w pewnym malutkim stopniu co czujesz, bo przezywalam tylko jedną wizytę pewnej pani, która miala wziąć Bono do siebie. Z jednej strony się cieszyłam, a z drugiej wiedziałam, że nigdy nie będę pewna, czy ona zapewni Bonuskowi taką pomoc jaką powinno się mu zapewnić
Życzę Wam, żeby jutro wszystko poszło cudownie, żebyś mogła być całkiem pewna, że ten dom to własnie TEN !!!:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...