Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakie to dziwne ilu ludzi poznaje się dzięki psom. Mam Olcię iCarmen i przez te tygodnie poznałam bardzo dużo ludzi z osiedla. Spacerki i wspólne zabawy psów zmuszają ludzi do zamienieia ze sobą choćby l\kilku zdań, bądź umiechów. Zawsze należałam do ludzi którzy nie interesują się sąsiadami. Przyznam, że nawet nie rozmoznaję sąsiadów z mojej własnej klatki schodowej. A mieszkam w bloku 4piętrowym, więc nie takim wysokim znowu. A tu masz..poznaję psy i ich wlaścicieli z całej okolicy. Hehe..życie płata figle...

Link to comment
Share on other sites

Ufffffffffff ale mialam zaległości w czytaniu :oops: Widzę, że chetnych na Twoje dziewczynki masz wielu. Nie to, co mój Bonito - o niego nikt ani nie pyta, ani nikt go nie chce (sory, nie tak całkiem nikt)
Ale co prawda, to prawda - dziewuszki są prześliczne i rozkwitły w Twoim domu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Hala! Śliczne masz te pannice :loveu: I zdjęcia morskie super :lol: ! A jakieś golasy były czy tylko psy :evil_lol: :eviltong: ?? W sumie to chyba fajne miejsce bo nie ma tłumów i można z psami na plażę wejść. Ehhhhhh ależ bym pojechała nad morze :roll:

Co do psich znajomości to ja też znam tylko sąsiadów, którzy mają psy. Całej reszty nie poznaję. Zresztą niektórych sąsiadów jak idą bez psów to też nie kojarzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobrano dobranoc :)

No co mam napisać - urzekła mnie cała ta historia !

Suńki są prześliczne, przesympatyczne a czasem wręcz przesmieszne np. biorąc pod uwagę niektóre zdjęcia, ich pozycje i miny ;)

Chciałam żebyś wiedziała ich "mamusiu" :), że te psinki od czerwca nie miały nigdy takiego domku jak w tej chwili, nie były tak kochane... w przeciwnym razie nie trafiłyby tam... gdzie trafiły... choć nie na długo... a nawet jeśli te trzy tygodnie to długo... to w ich przypadku powiem, że było warto.

Było warto trochę wycierpieć, by teraz móc w pełni cieszyć się kochajacym domkiem i "panciami" czyli panią i panem :)

Życzę Wam wszystkiego najlepszego i mam nadzieję na spacerek z Waszymi dziewuszkami :)

A Puszcza Zielonka to piękne tereny zielonych traw i jezior :)

papa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...