Jump to content
Dogomania

POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Też dam coś jednorazowego, ale 10zł góra i to już bedzie koniec moich deklaracji:([/QUOTE]

Olena :iloveyou: już chyba u Soni pisałam, że nie wiem jak Ci dziękować.
Jakby co, ciasno, bo ciasno, ale przygarnę ;)


Czyli mamy pierwsze deklaracje dla Poldusia :multi:

( dla Zuzi, Soni i Poldusia konto to samo).

[B]Deklaracje stałe:

Olena 84 - 10zł
Maruda666 - 10zł[/B]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Czyli kochana marudo zostaniesz skarbnikiem poldusia??????????????????????????/:crazyeye::loveu:[/QUOTE]

No tak jakby sama się trochę porządziłam ;) Ale więcej nie dam rady :evil_lol:

Tylko coś czarno widzę ten post rozliczeniowy - Vectra mi odpowiedziała, że nie ma takich uprawnień, tylko modzi danego działu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']No tak jakby sama się trochę porządziłam ;) Ale więcej nie dam rady :evil_lol:

Tylko coś czarno widzę ten post rozliczeniowy - Vectra mi odpowiedziała, że nie ma takich uprawnień, tylko modzi danego działu.[/QUOTE]

To moze w swoim pierwszym poście na tych wątkach psiaków zmieścisz rozliczenia.. a ja w pierwszym poście podam nr postu z rozliczeniami...
Bardzo Ci dziekuje naprawde, ze zgodzilas sie zostać kolejnym skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']To moze w swoim pierwszym poście na tych wątkach psiaków zmieścisz rozliczenia.. a ja w pierwszym poście podam nr postu z rozliczeniami...
Bardzo Ci dziekuje naprawde, ze zgodzilas sie zostać kolejnym skarbnikiem.[/QUOTE]

Zrobię tak u wszystkich trzech, ale jak wrócę ze sklepu ;)

Rozliczenia w poście 5

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Myngey - tak jak mówi, Poldus z Bartlomiejem który szuka skarbnika moga juz nawet jutro do niej jechac na dt :) ale choc jeden z psiaków musi mieć juz 210 zł, zeby myngey mogla oba wykarmić.

210 zł za Poldusia - jedzenie, dojazdy do weta (myngey nie jest zmotoryzowana, jeździ taksówką), podkłady itd co dziadeczkowi bedzie potrzeba, osobno za weta. Czyli 210 zł + wet .

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie będzie nowych zdjęc Poldusia ( dziś ), bo koleżance nie zadziałal aparat fotograficzny, dopóki nie ma pieniędzy - ogłaszamy biedy, czy mam wykupić ogłoszenia czy jest tu jakaś Cioteczka sprawna w robieniu ogłoszeń, tekst wkleję z wątku staruszków, ten sam, który jest na str i na fb schronu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...