Jump to content
Dogomania

Figa -wcale nie znaczy Nic.


doris66

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Figunia czuje się dobrze, biega, bawi się z psami nawet z nowym ON Cezarem z którym też chodzi na spacerki.....we wtorek zdejmujemy szwy i przy okazji zabezpieczę od kleszczy (płyn tylko na miesiąc). Figa uznała że ma już swój dom i swoją panią.....w stosunku do obcych zachowuje dystans, przywita się ale nie jest wylewna, w domu odchodzi i leży na podusi/obserwuje. Z charakteru jamniczka, nie wiem czy cieszyć się czy smucić.....ze wszystkich psów które u nas były to właśnie ona najbardziej przeżyje rozstanie.......ludzie są bezwzględni.....

Link to comment
Share on other sites

Kochana psinka...przypomina moja Kropke. Kropcia też nie okazuje obcym uczuć, niektórych nawet lubi podszypnąć i jak ktos do nas przychodzi to albo odchodzi albo udaje że jej nie ma i marzy o tym aby ten ktos juz sobie poszedł. Kropka w zasadzie kocha tylko domowników.

Link to comment
Share on other sites

Jacerku ogłoszenia lecą na bieżąco na wielu portalach ogłoszeniowych. Jak będę robiłą nowe to na inne województwo tym razem, np. na mazowieckie. Może domek Figusi jest troszkę dalej niz na podlasiu.

Link to comment
Share on other sites

U niuni wszystko dobrze, z tego co opowiada Halinka. tTlko ona zbyt szybko przywiazuje sie do opiekuna i im szybciej znajdzie swój dom stały tym lepiej. . Niebawem zrobie wizyte pewnej Pani zaintersowanej adopcją niuni. Zobaczymy czy Pani nada sie na dom dla naszej królewienki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']Z tego co mi wiadomo Figunia nadal szuka domku
Zamówiłam jej pakiet ogłoszeń na mazowieckie.[/QUOTE]


To szukamy......moim zdaniem domku nie mieszkania w bloku.....z panienki straszliwa płaksa.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...