Jump to content
Dogomania

Bajer - łaciaty przyjaciel naszej Lary


Becia66

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='karolciasz28']Ekstra:loveu: Ale wy nadal takie tajemnicze, nawet nie wiemy gdzie Bajer pojechał.:razz:[/QUOTE]
Agula z Ariete go wydawały, chyba gdzieś pod Krosno i z tego co wiem, Ariete dzisiaj przy okazji wyjazdu w tamte strony miała zrobić mu wizytę poadopcyjną. Troche mnie martwi że nic nie pisze.

Link to comment
Share on other sites

Bajer pojechał do Krosna. Państwo bardzo zabiegali o Bajera, bo przypominał im wcześniejszego psa, który odszedł w podeszłym wieku. Dom jednorodzinny, duży ogród, staw, w którym ponoć Bajer ochoczo się wykąpał po powrocie...
Jednak po przyjeździe tam miałam mieszane uczucia: Bajer wydał mi się po prostu smutny. W schronisku zupełnie inaczej na nich reagował. Cały czas o tm myślę, a właściwie, to nie wiem, co o tym myśleć. Nowe miejsce? Zmiana? Czy co?
Przesłałam Beci zdjęcia z wizyty.

Link to comment
Share on other sites

a może troszkę coś go boli ..:roll: albo upał ..
a może niektóre psy bardziej przeżywają zmiany niż nam się wydaje
i jeszcze tak sobie pomyślałam ,że Bajer zawsze miał jakieś psie towarzystwo , o Larze nie wspomnę , i może ludzie to za mało
warunki ma wspaniałe , i ludzie też wydają się fajni

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no nie wygląda na tryskającego szczęsciem ale to może być skutek zabranie z całkiem niezłej psiej imprezy jaką było schronisko, pamiętajcie że to nie był pies domowy nigdy zawsze chadzał wlasnymi ścieżkami a tu nagle wszyscy chcą pewnie tulić całować i tarmosić. Trzeba to uważnie obserwować to dopiero pierwsze doby..pies potrzebuje czasami tygodni żeby się przyzwyczaić. A co Państwo na to ? Komentowali to jakoś ?

Link to comment
Share on other sites

To fakt, że pies, w szczególności dorosły potrzebuje czasami więcej czasu na przystosowanie się do nowych warunków. Dla państwa póki co nie stanowi to problemu. Może Bajerowi potrzeba towarzystwa innego psa? Pytałam panią, jeszcze w schronisku, czy nie rozważyłaby adopcji kogoś do pary, ale nie jest chętna. Co do tulenia i tarmoszenia, to państwo są chyba powściągliwi, natomiast Bajer był do tego przyzwyczajony. Jak mnie zobaczył, to podbiegł z uśmiechm na pysiu i od razu wystawił brzuszek do głaskania. Przy państwu tego nie robił. A jak już go tulą, to on jakby nie odwzajemnia tych czułości. Myślę tak jak karolakola, że trzeba to uważnie obserwować. Jutro zadzwonię i dopytam, co u nich słychać.

Link to comment
Share on other sites

Ale kto może wiedzieć jak pies będzie się zachowywał? Nie wiem, czy zauważyliście, że czasami ludzie przysyłaja zdjęcia a te psiaki taki radosne, a czasami wcale jakoś radości na pysku nie widać, ja już to wiele razy zauważyłam, każdy pisze fajnie bo są zdjęcia itp, ale ja zwracam na to uwagę i takie mam wtedy różne myśli.

Link to comment
Share on other sites

Jednak każdy pies potrzebuje czego innego, taka Sara jak się wychodziło, to było widać, że ona chce iść za tobą, że chce do człowieka, pojechała i uśmiech nie schodzi z jej pysia, a Bajer też człowiekolubny, uwielbiał chodzić na spacery, głaskać się, ale miał swoje suczki, z nimi tam siedział, wariował, zaczepiał, może mu tego brakuje? Trzeba powiedzieć pani że ma mu poświęcać więcej czasu, głaskać i tulić, w końcu jest cały dzień w domu, bo jeśli sytuacja się nie poprawi, on dalej będzie taki przygaszony, to trzeba go zabrać, bo widocznie nie jest tam szczęśliwy. Jak patrze na to jego pierwsze zdjęcie, brak blasku w oczach, który zawsze miał...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Bajerek do nas powrócił, to jednak nie był ten domek, na razie pojechał do Gosi na tymczas :) Będę bardzo prosiła wszystkich ze zdrowymi oczami i ręcami ;) co by jak tylko Alina wstawi nowy, ulepszony tekścik żeby zrobili mu ekspresowy pakiecik :) Baaaaardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...