Jump to content
Dogomania

Śliczna owczarka DORA MA DOM


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pumcia02']Ja to widzę tak. Jeśli w okolicach weekendu zostanie adoptowana suczka Negra, to mogę wziąć tę owczarkę pod opiekę. Wtedy wspólnymi siłami powinniśmy dać rade ją utrzymać. Zaraz zapytam o wolne miejsca u osób z dogo. I o koszty.

egradska, będę pamiętać :) Póki suka jest u właściciela, to nie chcę zbierać żadnych pieniędzy. Możemy sobie na razie zapisywać deklarujących

Poza tym zobaczymy co tam wymyśli anica ;)[/QUOTE]... i nic! nie ma zgody na adopcję całej rodziny! spierają się! to zły omen:-(!

[quote name='wolf122']Po raz kolejny stwierdzam "ludzie" tego pokroju zaslugują na długą starość w pampersach,samotności ,bez rodziny ........Zapisuję.

odezwała się Pani na fb,że chętnie adoptuje tą sunię - cytat z fb" witam chętnie wezmę suczke owczarka proszę o kontakt mój numer to 785446047 "[/QUOTE]... to znowu iskierka nadziei!.... :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Jak będzie ciężko z domkiem dla suni,to ja mogę wziąć ją na tymczas ale na zabezpieczenie jedzenia i podstawowej opieki wet. plus ewentualne koszty w razie leczenia muszę mieć zabezpieczenie finansowe wsparte umową.Sterylka też bylaby wskazana...Mam wolne miejsce,muszę tylko posztukować siatkę po poprzednich tymczasach.Myślę,że 200 zł na m-c powinno na utrzymanie wystarczyć .Przedtem wystarczało i 150 zł ale niestety źrodło taniego,dobrego jedzonka się skończyło.Moja oferta jest na awarię,gdyby nic lepszego (stały domek) się nie znalazło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Jak będzie ciężko z domkiem dla suni,to ja mogę wziąć ją na tymczas ale na zabezpieczenie jedzenia i podstawowej opieki wet. plus ewentualne koszty w razie leczenia muszę mieć zabezpieczenie finansowe wsparte umową.Sterylka też bylaby wskazana...Mam wolne miejsce,muszę tylko posztukować siatkę po poprzednich tymczasach.Myślę,że 200 zł na m-c powinno na utrzymanie wystarczyć .Przedtem wystarczało i 150 zł ale niestety źrodło taniego,dobrego jedzonka się skończyło.Moja oferta jest na awarię,gdyby nic lepszego (stały domek) się nie znalazło.[/QUOTE].... :loveu: to oczywiście pumcia decyduje, ale .... na dogo zawsze znajdzie się jakieś wyjście;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem z zaproszenia .
Czy wiadomo jak sunia reaguje na dzieci ? Jaki ma charakter ?
Koledze z pracy umarła ONka . Pies mieszkałby na zewnątrz , teren ogrodzony, buda ocieplona, kojec tylko gdy przychodzą np obce dzieci .
Nic nie obiecuję bo on szuka w sumie psa tak do roku no i nie wiem czy do takich warunków oddacie sunię .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Sunia mloda i sliczna. Mysle, ze u wolfa długo miejsca by nie zagrzała, a czas ucieka.
Oferta wolfa jest bardzo dobra, warto sie chyba szybko zastanowic:lol:

Chyba, ze pojedzie do znajomego Rudzi.:lol:[/QUOTE]


Nie chcę robić nadziei bo wiadomo jak jest , najważniejszy jest stosunek do dzieci bo w domu są dzieci , dopiero jak to będę wiedziała to pokażę sunię Tomkowi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Rudzia to kuj proszę żelazo poki gorące.Domek,to domek :loveu: U mnie tylko na awarię a szkoda kosztow transportu i przede wszystkim trauma dla suni po stracie domu.Oby się udało :bluepaw::thumbs:[/QUOTE] ... dokładnie tak!... wstrzymuję oddech!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Jak będzie ciężko z domkiem dla suni,to ja mogę wziąć ją na tymczas ale na zabezpieczenie jedzenia i podstawowej opieki wet. plus ewentualne koszty w razie leczenia muszę mieć zabezpieczenie finansowe wsparte umową.Sterylka też bylaby wskazana...Mam wolne miejsce,muszę tylko posztukować siatkę po poprzednich tymczasach.Myślę,że 200 zł na m-c powinno na utrzymanie wystarczyć .Przedtem wystarczało i 150 zł ale niestety źrodło taniego,dobrego jedzonka się skończyło.Moja oferta jest na awarię,gdyby nic lepszego (stały domek) się nie znalazło.[/QUOTE]


Nie było mnie przez weekend a tu coś sie dzieje :)

Dobrze rozumiem, że oferujesz bezpłatny tymczas, pod warunkiem zabezpieczenia finansowego karmy, i weterynarza? A gdzie mieszkasz? Daleko od Warszawy?

Jesli chodzi o sterylizację, to podstawa.

[quote name='Rudzia-Bianca']Jestem z zaproszenia .
Czy wiadomo jak sunia reaguje na dzieci ? Jaki ma charakter ?
Koledze z pracy umarła ONka . Pies mieszkałby na zewnątrz , teren ogrodzony, buda ocieplona, kojec tylko gdy przychodzą np obce dzieci .
Nic nie obiecuję bo on szuka w sumie psa tak do roku no i nie wiem czy do takich warunków oddacie sunię .[/QUOTE]

Wiem, że w domu jest małe dziecko, z ktorym sunia ma kontakt. Myślę, że jak dom sprawdzony to ja nie mam przeciwskazań do tego, że pies mieszkałby na dworze. Zwłaszcza, że ta sunia akurat jest na podwórku od szczeniaka. - oczywiście to nie jest decyzyjny post - najpierw muszę sama porozmawiać.

Jutro zadzwonię do pana i zapytam kiedy suka w ogóle miała cieczkę (chodzi o sterylizację). Dwa, zapytam w jakim wieku mają dziecko.

W piątek dałam ogłoszenia na gumtree i tablicy. O dziwo nikt nie dzwonił.

Myślałam nawet o tym, żeby zabrać ją do siebie. Nie jestem przygotowana na dwa psy w kojcu. Nie mam drugiej budy. Poza tym wieźć ją przez pół Polski jak nie wiadomo czy psy mi się dogadają, to jest ryzyko. Nie mam jak oddzielić psów w takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, okres przedświąteczny.

Rozmawiałam z panem. W domu jest 2 letnie dziecko, więc sunia miała z nim kontakt od maleńkości. Starsze dzieci też toleruje, ogólnie jest pocieszna i przyjazna.

Co do cieczki, to pan nawet nie ma pojęcia kiedy ona mogła mieć cieczkę. Ale nie było to jakoś niedawno.

Podkreślał, że wie, że święta itd dlatego nie naciska i sam również szuka dla niej domku. Cos mi się wydaje, że albo kupiec zrezygnował, albo o co tam chodzi, bo podkreślał, że teraz to nie jest już aż tak pilne.

Muszę napisać jakiś tekst i porobimy ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dobrze rozumiem, że oferujesz bezpłatny tymczas, pod warunkiem zabezpieczenia finansowego karmy, i weterynarza? A gdzie mieszkasz? Daleko od Warszawy?[/QUOTE]
Tak dokladnie-koszt wyżywienia i ewentualnie w razie potrzeby koszt opieki weterynaryjnej.Loco-G.Śląsk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Rozmawiałam z kolegą , niestety szuka młodszej :( przepraszam że zrobiłam nadzieję bo wiem jak to jest :([/QUOTE].. no co Ty nie przepraszaj! ... to tak jak u mnie! szukamy pomocy , gdzie się da!... ale nie zawsze się udaje! ... niestety:-(!... Ważne że chciałaś pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...