Jump to content
Dogomania

PUDELEK 2 letni czeka na dom Ruda Sl...i się doczekał :)


zaba14

Recommended Posts

Sytuacja pudelka wygląda tak:
w wtorek odwiedzi go kobieta z Śląska która jest zainteresowana jego adopcją :) bardzo miła osoba, ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Jeśli nic to być może pies trafi do jednej z dogomaniaczek na DT ale to również nie jest pewne.

Trzymajmy kciuki za wtorek!! :)

PS. Pani Murzynka wypatrzyła na allegratce :) hmm.. Gabi Ty go tam umieściłaś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kciuki można puścić ... pudelek znalazł nowy dom teraz dostałam informację od Justyny, nie wiem co to za domek. Pani która miała po niego przyjechać w wtorek wie już o pudelku w Żorach jednak nie wiem czy będzie się decydować.

Przenoszę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mysia_Zabrze']coolydiana, pudelek jest u Was? :cool3:[/quote]


Ano jest , a slodziak z niego???:loveu:
Co za pies :evil_lol: .
Zdjecia dostaniecie za pare dni ,cierpliwosci ;) .
Zapaszek prawie tak mocny jaki mial Mogli , ale Mogli mial bardziej intensywny , nawet celnik na granicy wtedy nie mogl wytrzymac :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']i co faktycznie nie lubi facetów? :evil_lol:[/quote]


No na mego meza sie rzucil ,ale by go wylizac:evil_lol: , tak sie do niego tulil ,ze szok . Ja myslalam ,ze chociaz jeden pies bedzie tylko za babami , a tu :roll: nic . On ma swietny charakter , naprawde .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']bał, a rzucał ze wścieklością to mała różnica ;) :evil_lol:[/quote]


Masz racje , ale w schronisku to mego meza chcial zjesc :evil_lol: :evil_lol: , dopiero w domu sie to zmienilo .Ale co sie dziwic , po kilku kawalkach mieska , psiak sie w nim zakochal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']przekupstwo się szerzy :evil_lol:[/quote]



Zebys ty widziala co tu sie dzieje :roll: .Nawet Justyny siostra jest mego zdania : my to od sprzatania , a on paraduje po ogrodzie jak ojciec tych psiakow .Tylko sie pokaze i wszystkie za nim laza, a jak gdzies pojdzie ,to piszcza za nim , nas maja daleko i ... gdzies .

Ja to sfotografuje , bedziesz w szoku .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...