Jump to content
Dogomania

LILKA i DYZIO JUŻ W DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

cudny jest :) Romka odezwij się do mnie na pv ja już pisałam kilka razy w sprawie kasy

Magenko,jeśli możesz prześlij mi pozostałe pieniądze na moje konto,gdzieś tam powinnaś mieć.Przydadzą się na transport dla małej Dulci..Zaczyna się od 08 i jest w mBanku,podpowiadam

Link to comment
Share on other sites

Mam już na koncie 25zł.Miałam je przeznaczyć na transport Dulci i Mamby z tego wątku:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/132637-dudu%C5%9Btrzynastoletni-staruszek-pojecha%C5%82-do-hoteliku/

 

 

ale małe są już w domu i pieniędzy wystarczyło.

 

Lolkowi brakuje co miesiąc 70zł.Wrzucam je zatem dla Lolka z tego wątku:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/69761-lolek-%C5%82agodny-psiak-prosi-o-dom/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pewnie że szczęśliwa, rozpieszczana aż za bardzo. Na początku myślałam, że uda nam się ją nieco odchudzić, ale chyba poszło w drugą stronę i nie ma co zwalać na zimową sierść dodającą centrymetrów..... Musimy się z nią więcej ruszać - to wyjdzie na dobre i jej i nam! Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze śledzą ten temat.   :D

Link to comment
Share on other sites

Nasza LILUSIA!  Kochana psica. Loczka, jesteście super. :) Jak to się dobrze stało, że się udało. Pamiętacie ją przerażoną z Dyziolem? Myślałam, że osobno nie dadzą rady, że to taka siostrzana para. A i jedno i drugie tak pięknie trafiło na cudownych opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Loczka boi się, że skoczymy na nią na hura! i postanowiła najpierw przegnać Lilkę na Kopę i z powrotem ;)

 

Zgadza się :-) Lila właściwie wygląda wciąż tak samo i jest tak samo zadowolona z życia. Może właśnie odrobinkę nabrała ciałka po zimie. Nie ona jedna zresztą.... Te zdjęcia rzeczywiście nie są najświeższe. Jak zmienimy scenerię, wyruszymy znów na szlaki, albo chociaż do jakiegoś wrocławskiego parku lub do zamku Topacz to coś nowego wkleję. 

Chciałam uchwycić Lilę na śniegu, ale w Bielanach śnieg był chyba tylko 2 dni i akurat w czasie, gdy my byliśmy bez Lili na nartach. 

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się :smile: Lila właściwie wygląda wciąż tak samo i jest tak samo zadowolona z życia. Może właśnie odrobinkę nabrała ciałka po zimie. Nie ona jedna zresztą.... Te zdjęcia rzeczywiście nie są najświeższe. Jak zmienimy scenerię, wyruszymy znów na szlaki, albo chociaż do jakiegoś wrocławskiego parku lub do zamku Topacz to coś nowego wkleję. 

Chciałam uchwycić Lilę na śniegu, ale w Bielanach śnieg był chyba tylko 2 dni i akurat w czasie, gdy my byliśmy bez Lili na nartach. 

 

Nie spinaj się. ;) Pokaż okrąglutką Lilę na kanapie. Ucieszymy się. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...