Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Ada-jeje, a ty jaki masz interes w gnojeniu innych?

Budy były całkowicie zdezynfekowane i przez kilka miesięcy żadne pies nie był chory. 

Może poczekaj - pani "prawdomówna" - na wynik sprawy? W tym kraju mamy domniemanie niewinności, niezależnie od tego czy jaśnie Ada-jeje wydała swój wyrok czy nie. 

Póki co trwa ustalanie faktów więc wtrzymaj jeszcze chwilę swoją frustrację. Niedługo będziesz mogła ją właściwie ukierunkować. 

Byłaś zakłamana od samego początku, i dobrze wiesz, więc nie udawaj głupiej,  że to nie o ten jeden przypadek chodzi, to że nie pisze nas wiele na tym wątku czy na innych, lub też na fb. Nie znaczy że nie czytamy, że nie widzimy, że nie obserwujemy, i zapamiętaj sobie, dla mnie nie ma matki, córki, syna, gdyby krzywdził zwierzęta, bezbronne istoty, istoty które same nie powiedzą. Co za bzdety piszesz o budach od P. a co się stało z tymi które miały dotrzeć w maju w ubr. a dlaczego do dnia dzisiejszego nie ma podestów drewnianych które też były obiecywane. KŁAMCZUCHY. W gnojeniu takich jak Ty i Tobie podobnych, mam interes ochrony zwierząt bezbronnych, na pewno nie dorabianie się na ich krzywdzie, na pewno nie potrzebuje korzystać z kasy-zapomogowo pożyczkowej.

Link to comment
Share on other sites

Byłaś zakłamana od samego początku, i dobrze wiesz, więc nie udawaj głupiej, że to nie o ten jeden przypadek chodzi, to że nie pisze nas wiele na tym wątku czy na innych, lub też na fb. Nie znaczy że nie czytamy, że nie widzimy, że nie obserwujemy, i zapamiętaj sobie, dla mnie nie ma matki, córki, syna, gdyby krzywdził zwierzęta, bezbronne istoty, istoty które same nie powiedzą. Co za bzdety piszesz o budach od P. a co się stało z tymi które miały dotrzeć w maju w ubr. a dlaczego do dnia dzisiejszego nie ma podestów drewnianych które też były obiecywane. KŁAMCZUCHY. W gnojeniu takich jak Ty i Tobie podobnych, mam interes ochrony zwierząt bezbronnych, na pewno nie dorabianie się na ich krzywdzie, na pewno nie potrzebuje korzystać z kasy-zapomogowo pożyczkowej.

No bo Ada-jeje woli finansować stowarzyszenie, z której w niewyjaśnionych okolicznościach z zamkniętej posesji z okratowanego boksu ginie stary, ledwo chodzący pies, a prezeska stwierdza, że nie wie co się stało, chora suka jest sterylizowana kilka dni po złapaniu, bez wcześniejszych badań, w sylwestra (wystrzały, dodatkowy stres) i oczywiście odchodzi, proponuje się wiezienie psa na drugi dzień po kastracji na drugi koniec Polski i tylko zbombardowanie pomysłu przez dogomaniaczki uratowało psu życie, gdzie pies zostaje zabity, przejechany przez samochód, bo ważniejsze było odbieranie paczki niż zabezpieczenie furtki, żeby żaden pies nie wyszedł poza posesję. I to wszystko w krótkim okresie czasu. Stowarzyszenie to wydaje psy nie zaszczepione p/wściekliźnie i podpisuje umowy adopcyjne z małoletnimi. Ale to Ada-jeje nie przeszkadza. Z tym stowarzyszeniem Ada-jeje ochoczo współpracuje i nic złego w tych wydarzeniach nie widzi.

Wątek psa Timura – zginął w stowarzyszeniu, które popiera Ada-jeje
http://www.dogomania.pl/forum/threads/245225-DRAMAT-wielkiego-Timura-skrajnie-wycie%C5%84czony-ZAGIN%C4%84%C5%81-MIKO%C5%81%C3%93W-KATOWICE!!!!

Wątek Cindy odeszła po sterylizacji w stowarzyszeniu, które popiera Ada-jeje
http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromo%C5%82owie-za-TM-%28?p=21897070#post21897070


No fakt, tam nie ma chlewni. Są piękne nowe budynki, w których mieszka prezeska fundacji/stowarzyszenia.

Ada-jeje nie rozpędzaj się, nie rób z siebie wielkiej obrończyni psów, tam gdzie psów nie krzywdzą. Jak śmiesz niegodziwe szkalować, oskarżać i obrażać ludzi, którzy poświęcają czas i własne pieniądze, żeby dać bezdomnym psom szansę na godne życie. Wszystkie psy, które zabierałyśmy z Olkusza przeszły przez hotel betkak i świetnie się tam miały, nic złego się im tam nie stało. Zostały zaszczepione p/wściekliźnie, po odpowiednich badaniach wysterylizowane i po zupełnym wygojeniu były ogłaszane i wszystkie mają bardzo dobrych opiekunów. Tylko Chani wróciła z adopcji, ale powodem była jej psychika, z którą pomimo wielu starań opiekunowie nie poradzili sobie. W jej miejsce adoptowali od betkat innego psa, także zabranego z Olkusza.
Betkat zaczynała w bardzo skromnych warunkach, ale ciągle poprawia warunki bytowe psów. Na bieżąco współpracuje z weterynarzem. Słucha jego rad i zaleceń.
Ale co by betkak nie zrobiła, nie podoba się Ada-jeje i jej podobnym rzekomym obrońcom maltretowanych u betkat psów.
To prawda, że zaadoptowała pomieszczenia, w których dawniej hodowane były świnie. Ale je odkaziła i wyremontowała zanim wprowadziła tam psy. Pomalowała ściany i zrobiła kwiecisty wzór, co stało się powodem do szyderstw. A co złego jest w tych kwiatkach na ścianach ? Nic, ale można sobie pofolgować.
Umarł pies. To się zdarza. Umarł nie z powodu warunków bytowych, czy sanitarnych w hotelu betkat. Umarł, bo przywieziono go chorego, bez wcześniejszej kwarantann, choć mówione było, że odbył kwarantannę.
Betkak wydała duże pieniądze na leczenie tego psiaka, których zwrotu chcą teraz uniknąć osoby, które go do betkak przywiozły. To powód niezgodnych z prawdą oskarżeń.
Że nie było sekcji ? A co wykazałaby sekcja, gdyby była przeprowadzona ? Że betkak zamordowała tego nieszczęśnika ?? Wykazała by, że powodem jego śmierci była choroba wirusowa, co i tak bez sekcji jest wiadome. Betkak zapłaciłaby jeszcze za dowiezienie zwłok i sekcję, bo pieniędzy tak jak za leczenie, tak i za sekcje nie otrzymałaby.

Nie stać Cię na walkę z tymi, którzy faktycznie zarabiają na cierpieniu psów ? Boisz się, że nie dasz rady ? Nie będzie splendoru ?
W podły, niewybredny sposób robisz sobie pijar. Uważasz, że zasługujesz na szacunek, bo rozdajesz pieniądze, które darczyńcy wpłacają na konto fundacji ???
My dajemy swoje pieniądze, zbieramy je robiąc bazarki, prosząc dobrych ludzi, znajomych o wpłaty, a Ty wiecznie robisz z nas wielbłądy.
Obudź się, oby nie za późno !
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ładnie to Elik ujęłaś. Ada-jeje rozporządzajac pieniędzmi fundacji rości sobie prawo do decydowania o działaniu innych. Nie mając postaw ani żadnych praw do weryfikowania realizacji planów i działania innych, którzy organizują wszystko za własne pieniądze. 

Betkak zrobiła sobie wroga w jaśnie pani prezes fundacji nie usypiając zdrowych szczeniaków. I od tej pory były problemy. Kolejne knucia i awantury paliły na panewce - jak u Astera, którego Beata a nie kto inny sama wyciągnęła z koszmarnego lęku i stresu a później znalazła mu świetny dom. 

 

Ada-jeje: budy w maju nie dotarły. Nie wiesz, ze na świeci nie zawsze wszystko idzie tak jak sobie wymarzysz? Anonimowy darczyńca się wycofał z zakupu bud, ale wysłał pewną sumę pieniędzy. 

Dlatego zostały zorganizowane inne budy. Szybko i sprawnie, w odpowiedniej ilości. I na czas, zanim zrobiło się zimno. Powiedz od razu, ze to w tym jest problem. Bo psy zostały zabezpieczone przed zimnem i nie miałaś się czego czepić. 

 

Cóż za ironia, nazywasz nas zakłamanymi. Haha i pisze to ktoś, kto obiecywał kasę na miesiąc na hotel Mili i wycofał się, bo sprawy poszły nie po jego myśli. 

To dopiero prostolinijność. 

 

Piszesz, Ada-jeje, że gnoisz ludzi dla dobra zwierząt? To zacznij gnoić tych, którzy je krzywdzą, zamiast mścić się za to, że ktoś ci się kiedyś sprzeciwił.  W wielu miejscach naprawdę przydałyby się twoje działania. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wyzywasz, szkalujesz bez żadnych podstaw. Pojechałam zobaczyć warunki, zanim zawiozłam tam pierwszego psa. Uznałam je za na tyle dobre, że umieszczałyśmy tam kolejne ratowane przed wywózkom w nieznane, jak to było z psami w olku. Żadnemu psu krzywda w tym hotelu się nie stała, miały dach nad głową, michę, ludzką dłoń do głaskania, opiekę weterynaryjną w każdej chwili, gdy było to potrzebne. Czego chcieć więcej ?
Chciałabym osobnego pomieszczenia dla każdego psa, wygodnego posłania (nie kanapy, jak u betkak), wyprowadzania 3 razy dziennie na spacery, karmy pierwszego gatunku itp, itd tylko, że nas na to nie stać. Za pobyt w takim hotelu trzeba byłoby zapłacić 5, 6 razy więcej. Psy dostawały u betkat to, co im do normalnego życia było potrzebne + poczucie bezpieczeństwa.
Nikogo do korzystania z hotelu betkak nie namawiałyśmy. Jeśli dla kogoś te warunki są niewystarczające, może oddać psa do innego hotelu, ale nie będę milczała, gdy ktoś ma ochotę zniszczyć hotel, w którym mogą znaleźć schronienie bezdomne psy (bo głównie takie tam są) czekając na dom stały.
I Ty mienisz się obrońcą zwierząt ????? Paranoja ! Niszcząc hotel betkak, odbierasz tym psom szanse na przeżycie ???

Nazywasz mnie kłamczuchą i zarzucasz dorabianie się na krzywdzie zwierząt. Czekam na konkretne przykłady, które pozwoliły Ci na te oszczerstwa !

Link to comment
Share on other sites

Nie będę wklejać tych waszych bzdur, po raz enty. Elik prezeska stowarzyszenia PRACUJE na pełnym etacie, nie korzysta z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Do wpadek dochodzi nawet u prywatnych osób, zwierzęta odchodzą tak samo jak i ludzie. Tylko że u betkak, w przeciągu roku jest tych przypadków zbyt wiele, o wiele za dużo. I dalej prezeska stowarzyszenia, jak odchodzi pies, który jest u niej pod opieką, jeśli zachodzi taka konieczność bo pies przyjechał z podejrzanego miejsca robi zawsze sekcję zwłok, ma dokumentację, bo tak zachowują się ludzie którzy przygarniają zwierzęta nie dla zarobku, nie dla kasy. TEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O BETKAK. Samo to że betkak nie zrobiła sekcji zwłok jest podejrzane, a głupie tłumaczenia dla logicznie myślących nie zmienią tego faktu. Ten przeklęty hotel powinien zniknąć z tego padołu ziemskiego. Jakoś nie czytamy o takich przypadkach w hotelu u Marty, u dexterki i w wielu innych hotelach dla zwierząt, a u betkak afera goni aferę od samego początku, dlatego jest i będzie pod lupą. Śmierdziel któremu nie chce się pracować tylko żyć na koszt zwierząt, a najgorsze w tym wszystkim że zawsze się znajdą pseudo pomagacze, naganiacze i KŁAMCZUCHY. I po co elik wkleiłaś sobie na czerwono, dużymi literami:  trolli i prostackie zaczepki ignorujesz, skoro to Ty sama jesteś jednym z największych trolli i żadnego wpisu nie odpuścisz, nawet jeśli nie jesteś w nim bezpośrednio wymieniona. To jest dowód że co niektórzy uderzają w stół, a troll się sam odezwie.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę wklejać tych waszych bzdur, po raz enty. Elik prezeska stowarzyszenia PRACUJE na pełnym etacie, nie korzysta z kasy zapomogowo-pożyczkowej. Do wpadek dochodzi nawet u prywatnych osób, zwierzęta odchodzą tak samo jak i ludzie. Tylko że u betkak, w przeciągu roku jest tych przypadków zbyt wiele, o wiele za dużo. I dalej prezeska stowarzyszenia, jak odchodzi pies, który jest u niej pod opieką, jeśli zachodzi taka konieczność bo pies przyjechał z podejrzanego miejsca robi zawsze sekcję zwłok, ma dokumentację, bo tak zachowują się ludzie którzy przygarniają zwierzęta nie dla zarobku, nie dla kasy. TEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O BETKAK. Samo to że betkak nie zrobiła sekcji zwłok jest podejrzane, a głupie tłumaczenia dla logicznie myślących nie zmienią tego faktu. Ten przeklęty hotel powinien zniknąć z tego padołu ziemskiego. Jakoś nie czytamy o takich przypadkach w hotelu u Marty, u dexterki i w wielu innych hotelach dla zwierząt, a u betkak afera goni aferę od samego początku, dlatego jest i będzie pod lupą. Śmierdziel któremu nie chce się pracować tylko żyć na koszt zwierząt, a najgorsze w tym wszystkim że zawsze się znajdą pseudo pomagacze, naganiacze i KŁAMCZUCHY. I po co elik wkleiłaś sobie na czerwono, dużymi literami:; trolli i prostackie zaczepki ignorujesz, skoro to Ty sama jesteś jednym z największych trolli i żadnego wpisu nie odpuścisz, nawet jeśli nie jesteś w nim bezpośrednio wymieniona. To jest dowód że co niektórzy uderzają w stół, a troll się sam odezwie.


A czy Ciebie ktoś na tym wątku wymieniał ???? Nie ! A weszłaś i plujesz jadem, kłamiesz, szkalujesz, usiłujesz zniszczyć dom bezdomnym zwierzętom.
Na kogoś o tak podłym, kłamliwym, o podwójnej moralności charakterze nie warto nawet splunąć.

Brzydzę się i gardzę metodami, jakie stosujesz. Szanujący się człowiek nie zarzuca nikomu czynów, których ten ktoś nie popełnił i których nie może udowodnić. Bałby się, że zarzucą mu kłamstwo. Tobie jest wszystko jedno. Narażasz na szwank swoją reputację, byle tylko zniszczyć, zmaltretować, zgnoić, kogoś, kto śmiał Ci się narazić, sprzeciwi, widzi rzeczywistość inaczej niż Ty.
Ja udowodniłam, że stowarzyszenie, które popierasz, w świetle tego, co robi, jest bardzo źle postrzegane przez prawdziwych miłośników zwierząt i nawet broniąc go musisz kłamać. Po odejściu suni po sterylce nie było sekcji pomimo, że upominano się o jej przeprowadzenie. Żaden pies u betkak nie zginął bez wieści, ani nie został rozjechany przez samochód, jak to miało miejsce w hotelu tamtego stowarzyszenia. Ale Tobie to nie przeszkadza, Ty nadal plujesz jadem bez żadnych podstaw, czy dowodów, że w hotelu betkak coś złego się dzieje. Nic tylko w koło powtarzasz: chlewnia pomalowana w kwiatki. A, że w tej chlewni nie było zwierząt od lat, to nie ma dla Ciebie znaczenia, bo jad zatruwa Ci umysł i nie potrafisz obiektywnie oceniać sytuacji.
Jedyny pies, jaki odszedł u betkat przed obecnym przypadkiem a właściwie dwoma, bo ten malec zarażony przez tego, który odszedł, także zmarł), to sunia Zira. Była zrobiona sekcja, która wykazała skręt żołądka i skrzep krwi na aorcie. Ewidentna wina betkak. Dokument z sekcji jest w posiadaniu betkak i jest wklejony na FB.

Bardzo proszę przestań zajmować się moją osobą, tym, co ja robię, co mówię, bo nic Ci do tego. Nos w sos, delikatnie mówiąc.
Link to comment
Share on other sites

niestety drugi piesek też nie żyje;
każdy hotel (z prawdziwego zdarzenia) powinien mieć miejsce na tzw kwarantanne;
nigdy nie wprowadza się nowego zwierzaka do pozostałych;
każdy właściciel hotelu powinien o tym wiedzieć;
na hotel została nałożona kwarantanna; 7 dni; być może więcej zwierząt jest zarażonych.

Link to comment
Share on other sites

niestety drugi piesek też nie żyje;
każdy hotel (z prawdziwego zdarzenia) powinien mieć miejsce na tzw kwarantanne;
nigdy nie wprowadza się nowego zwierzaka do pozostałych;
każdy właściciel hotelu powinien o tym wiedzieć;
na hotel została nałożona kwarantanna; 7 dni; być może więcej zwierząt jest zarażonych.

a kto nałożył kwarantanne, bo o tej pluskwie elik, nie warto pisać, cały czas pisze o sobie, aż do znudzenia, kto by z takim czymś chciał dyskutować oprócz naganiaczki ayame, obie siebie warte. Jeśli masz na myśli PIW to jesteś w błędzie, nie przypuszczasz żeby betkak PIW powiadomiła. To nie jest drugi pies, na fb natknęłam się na kolejnych dwóch.

Link to comment
Share on other sites

niestety drugi piesek też nie żyje;
każdy hotel (z prawdziwego zdarzenia) powinien mieć miejsce na tzw kwarantanne;
nigdy nie wprowadza się nowego zwierzaka do pozostałych;
każdy właściciel hotelu powinien o tym wiedzieć;
na hotel została nałożona kwarantanna; 7 dni; być może więcej zwierząt jest zarażonych.

Czego wy tu chcecie ???? To nie jest wątek hotelu u betkak, tylko psa o imieniu Chani.
Chcecie pluć, oszukiwać i mącić, załóżcie wątek o znamiennym tytule U betklak w hotelu i tam walcie te swoje sensacje.
Że odszedł drugi piesek napisałam w swoim poście.

Ada-jeje nie umie nic innego tylko smarkać, szczekać, wyzywać i kłamać.
Żadnego konkretu, nic, tylko plfociny, pomyje, obsry...
Dobrze kiedyś ktoś znajomy mi powiedział - nie rusz gów.. bo śmierdzi.

Ale żeby samej jechać, zobaczyć, nie, po co ?
Link to comment
Share on other sites

a kto nałożył kwarantanne, bo o tej pluskwie elik, nie warto pisać, cały czas pisze o sobie, aż do znudzenia, kto by z takim czymś chciał dyskutować oprócz naganiaczki ayame, obie siebie warte. Jeśli masz na myśli PIW to jesteś w błędzie, nie przypuszczasz żeby betkak PIW powiadomiła. To nie jest drugi pies, na fb natknęłam się na kolejnych dwóch.

Link to comment
Share on other sites

Ada -jeje możesz już sobie odpuścić. Nikogo nie interesują twoje insynuacje i oskarżenia. Na kilku wątkach wykazałaś się juz wystarczająco niepowaznymi zachowaniami, dobrze wiemy jaki jest twój cel. Domysły na temat motywacji każda z nas ma, ale tym się od ciebie różnimy, że nie piszemy pewnych rzeczy na forum publicznym. Po prostu nie wypada.

 

Wobec kompletnego braku szacunku do twojej osoby mam w nosie czy uważasz mnie za kłamczuchę czy naganiaczkę. Opinia kłamcy o osoby, która kłamie... no cóż. Minus razy minus daje plus. I to mi wystarczy. Nie wymagam by każdy się ze mną zgadzał czy mnie lubił.

A twoje zachowanie względem innych świadczy zaś już tylko o tobie. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ada -jeje możesz już sobie odpuścić. Nikogo nie interesują twoje insynuacje i oskarżenia. Na kilku wątkach wykazałaś się juz wystarczająco niepowaznymi zachowaniami, dobrze wiemy jaki jest twój cel. Domysły na temat motywacji każda z nas ma, ale tym się od ciebie różnimy, że nie piszemy pewnych rzeczy na forum publicznym. Po prostu nie wypada.

 

Wobec kompletnego braku szacunku do twojej osoby mam w nosie czy uważasz mnie za kłamczuchę czy naganiaczkę. Opinia kłamcy o osoby, która kłamie... no cóż. Minus razy minus daje plus. I to mi wystarczy. Nie wymagam by każdy się ze mną zgadzał czy mnie lubił.

A twoje zachowanie względem innych świadczy zaś już tylko o tobie. 

 

A czy Ciebie ktoś na tym wątku wymieniał ???? Nie ! A weszłaś i plujesz jadem, kłamiesz, szkalujesz, usiłujesz zniszczyć dom bezdomnym zwierzętom.
Na kogoś o tak podłym, kłamliwym, o podwójnej moralności charakterze nie warto nawet splunąć.

Brzydzę się i gardzę metodami, jakie stosujesz. Szanujący się człowiek nie zarzuca nikomu czynów, których ten ktoś nie popełnił i których nie może udowodnić. Bałby się, że zarzucą mu kłamstwo. Tobie jest wszystko jedno. Narażasz na szwank swoją reputację, byle tylko zniszczyć, zmaltretować, zgnoić, kogoś, kto śmiał Ci się narazić, sprzeciwi, widzi rzeczywistość inaczej niż Ty.
Ja udowodniłam, że stowarzyszenie, które popierasz, w świetle tego, co robi, jest bardzo źle postrzegane przez prawdziwych miłośników zwierząt i nawet broniąc go musisz kłamać. Po odejściu suni po sterylce nie było sekcji pomimo, że upominano się o jej przeprowadzenie. Żaden pies u betkak nie zginął bez wieści, ani nie został rozjechany przez samochód, jak to miało miejsce w hotelu tamtego stowarzyszenia. Ale Tobie to nie przeszkadza, Ty nadal plujesz jadem bez żadnych podstaw, czy dowodów, że w hotelu betkak coś złego się dzieje. Nic tylko w koło powtarzasz: chlewnia pomalowana w kwiatki. A, że w tej chlewni nie było zwierząt od lat, to nie ma dla Ciebie znaczenia, bo jad zatruwa Ci umysł i nie potrafisz obiektywnie oceniać sytuacji.
Jedyny pies, jaki odszedł u betkat przed obecnym przypadkiem a właściwie dwoma, bo ten malec zarażony przez tego, który odszedł, także zmarł), to sunia Zira. Była zrobiona sekcja, która wykazała skręt żołądka i skrzep krwi na aorcie. Ewidentna wina betkak. Dokument z sekcji jest w posiadaniu betkak i jest wklejony na FB.

Bardzo proszę przestań zajmować się moją osobą, tym, co ja robię, co mówię, bo nic Ci do tego. Nos w sos, delikatnie mówiąc.

 

 a czy to Wy nie mozecie odpuścić???

 

Ayame, przeklinam dzień w którym pojawilas sie na dogo, bo zaciągnelas zd soba betkak, co za tym idzie, ze wiele psow ucierpialo i ucierpi. Zajmij sie Japonko swoim zyciem w USA, pękaj z dumy z siebie, ale biednych psiakow zostaw w spokoju !!!!!

 

elik, za malo odrobaczenia Ci dalam?! Przestan krytykować ade, sama piszesz wszędzie jak bardzo kochasz zwierzeta, to ja sie pytam CZY TY MOZESZ W KONCU SIE OBUDZIĆ ?!

Byly zle warunki w tej chlewni (są i będą),  bronilas na oślep, teraz umieraja psy, nadal bronisz !!!!

Powinnaś miec dozywotni zakaz zblizenia sie do zwierzat, tak jak mowila topi !!!

 

Od samego poczatku na spora odleglosc mozna bylo wyczuc klamstwa betkak, tak samo jak Twoje-ayame, ciągle pisalas i piszesz za betkak, az obie juz sie w tym wszystkim gubicie

 

Czy wy, do jasnej, nie widzicie cierpienia tych zwierzat ????

 

odszukam, ado, wątek betkak,

 

te budy od Paly to juz przegiecie.

 

znicze dla piesków ktore tam odeszly [*] [*] [*]

Link to comment
Share on other sites

a czy to Wy nie mozecie odpuścić???

Ayame, przeklinam dzień w którym pojawilas sie na dogo, bo zaciągnelas zd soba betkak, co za tym idzie, ze wiele psow ucierpialo i ucierpi. Zajmij sie Japonko swoim zyciem w USA, pękaj z dumy z siebie, ale biednych psiakow zostaw w spokoju !!!!!

elik, za malo odrobaczenia Ci dalam?! Przestan krytykować ade, sama piszesz wszędzie jak bardzo kochasz zwierzeta, to ja sie pytam CZY TY MOZESZ W KONCU SIE OBUDZIĆ ?!

Byly zle warunki w tej chlewni (są i będą),  bronilas na oślep, teraz umieraja psy, nadal bronisz !!!!
Powinnaś miec dozywotni zakaz zblizenia sie do zwierzat, tak jak mowila topi !!!

Od samego poczatku na spora odleglosc mozna bylo wyczuc klamstwa betkak, tak samo jak Twoje-ayame, ciągle pisalas i piszesz za betkak, az obie juz sie w tym wszystkim gubicie

Czy wy, do jasnej, nie widzicie cierpienia tych zwierzat ????

odszukam, ado, wątek betkak,

te budy od Paly to juz przegiecie.

znicze dla piesków ktore tam odeszly [*] [*] [*]



Jaki jechał, taki zdybał. Pasują do siebie, jak ziarnka w korcu maku.

Poprzednie wątki pisałam dla osób normalnych, aby każdy mógł wybrać, co uważa za słuszne. Trudno milczeć, będąc obrzucanym gnojem.

Konfabulacje i wymysły chorych umysłów nie interesują mnie. Udowadnianie czegokolwiek tym indywiduum nie leży w obszarze moich zainteresowań, gdyż jest poniżej mojej godności. Patrz awatar.
Link to comment
Share on other sites

 a czy to Wy nie mozecie odpuścić???

 

Ayame, przeklinam dzień w którym pojawilas sie na dogo, bo zaciągnelas zd soba betkak, co za tym idzie, ze wiele psow ucierpialo i ucierpi. Zajmij sie Japonko swoim zyciem w USA, pękaj z dumy z siebie, ale biednych psiakow zostaw w spokoju !!!!!

 

elik, za malo odrobaczenia Ci dalam?! Przestan krytykować ade, sama piszesz wszędzie jak bardzo kochasz zwierzeta, to ja sie pytam CZY TY MOZESZ W KONCU SIE OBUDZIĆ ?!

Byly zle warunki w tej chlewni (są i będą),  bronilas na oślep, teraz umieraja psy, nadal bronisz !!!!

Powinnaś miec dozywotni zakaz zblizenia sie do zwierzat, tak jak mowila topi !!!

 

Od samego poczatku na spora odleglosc mozna bylo wyczuc klamstwa betkak, tak samo jak Twoje-ayame, ciągle pisalas i piszesz za betkak, az obie juz sie w tym wszystkim gubicie

 

Czy wy, do jasnej, nie widzicie cierpienia tych zwierzat ????

 

odszukam, ado, wątek betkak,

 

te budy od Paly to juz przegiecie.

 

znicze dla piesków ktore tam odeszly [*] [*] [*]

dopóki zły los to tych żmij nie wróci, dopóty będą zwierzęta przez takie kanalie cierpieć, troll  już się gotuje, jeszcze trochę i pęknie.

Link to comment
Share on other sites

 a czy to Wy nie mozecie odpuścić???

 

Ayame, przeklinam dzień w którym pojawilas sie na dogo, bo zaciągnelas zd soba betkak, co za tym idzie, ze wiele psow ucierpialo i ucierpi. Zajmij sie Japonko swoim zyciem w USA, pękaj z dumy z siebie, ale biednych psiakow zostaw w spokoju !!!!!

 

elik, za malo odrobaczenia Ci dalam?! Przestan krytykować ade, sama piszesz wszędzie jak bardzo kochasz zwierzeta, to ja sie pytam CZY TY MOZESZ W KONCU SIE OBUDZIĆ ?!

Byly zle warunki w tej chlewni (są i będą),  bronilas na oślep, teraz umieraja psy, nadal bronisz !!!!

Powinnaś miec dozywotni zakaz zblizenia sie do zwierzat, tak jak mowila topi !!!

 

Od samego poczatku na spora odleglosc mozna bylo wyczuc klamstwa betkak, tak samo jak Twoje-ayame, ciągle pisalas i piszesz za betkak, az obie juz sie w tym wszystkim gubicie

 

Czy wy, do jasnej, nie widzicie cierpienia tych zwierzat ????

 

odszukam, ado, wątek betkak,

 

te budy od Paly to juz przegiecie.

 

znicze dla piesków ktore tam odeszly [*] [*] [*]

My mamy odpuścić? Nie wiem czy zauwazyłas, ale to watek psa w hotelu, na który wparowałaś z niepotwierdzonymi informacjami z jednego źródła. Chyba cos zaaburza Twoje logiczne myślenie, jeśli zakładasz że zostawimy wątek żebys mogła urządzić tu kolejne szambo.

 

Duzo tego przeklinania, dużo złości.

Czepiłas sie tego USA jak nie wiem. Już drugi raz mi to wypominasz. i to zupełnie niesłusznie. Do USA może przyjechac prawie każdy, chocby na wize studencką. To nie jest jakies niesamowite osiagnięcie. Naprawdę nie napawa mnie to dumą. Ale jak widac ciebie przepełnia zawiścią.

Juz pisałam, zajmij się sobą. Osiagnij cos w zyciu, wtedy nie będziesz musiała gnoic innych. Przestań szyszukiwać sobie wrogów wśród ludzi, którzy maja jakiekolwiek sukcesy, bo zapewniam cię, u każdego znajdziesz choc jedna rzecz w której będzie od ciebie lepszy. To nic niezwykłego. Wystarczy porównać odpowiednie cechy i każdy będzie w czymś lepszy od każdej dowolnej osoby. Zrozum to wreszcie i się ogarnij. To już nie podstawówka, gdzie jestes z tymi, którzy sie znęcają, by zyskać na popularności i nie ryzykować stania sie ofiarą. W prawdziwym zyciu w końcu trzeba odpowiedziec za swoje działania.

 

Niestety twoje zarzuty co do mnie nie sa prawdziwe. Betkak poznałam na forum. moje tu pojawienie się nie miało z nia nic wspólnego. Ot, umieściłam u niej psa, a później kilka kolejnych. I to nie sama, a z kilkoma innymi osobami. I zaskakujące: Huzar, Lobo, Mila, Korek, Ragnar, Vuko, Lili, Riina i Erja (teraz Kora) maja się świetnie w nowych domach. Aster, którego według was należało wypuścic gdzies na pola tez ma nowy dom. Jak ta wstrętna Betkak mogła go tak skrzywdzić?! A japisze tylko o psach których wątki prowadziłam i które były w tym hotelu. Ile Beata wyadoptowała niezależnie ode mnie nawet nie zliczę. Zaiste, okrutna, okrutna kobieta! Jak mogła! Lepiej im przeciez było w Olkuszu albo na ulicy.

 

Oczywiście na przeciwko tych wszystkich uratowanych psów najlepiej podstawic argument "no jest źle a ty kłamiesz" I jeszcze "powinnaś mieć dożywotni zakaz zbliżania się do zwierząt". Tak, zapewne każdy widzi, że racja jest po twojej stronie. Wszak dowody przez ciebie przedstawione porażają swoja logiką.

 

Ok. Poironizowałam, bo i na powaznie tych bzdur, które wypisujesz, traktować się nie dało.

 

Drugi psiak pojechał na sekcję. Zobaczymy co wykaże.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje nie mam czasu latać za Panią na przemiennie po fb/dogomanii. Ale obawiam się że otworzę lodówkę i Pani wyskoczy. Dla Pani wiadomości byłam w PIW-ie 27.02 i ma Pani rację to nie PIW nałożył na nas kwarantanne a nasz weterynarz, zgodnie z obowiązującym prawem Hotele nie podlegają PIW-om, no ale o tym Pani powinna wiedzieć. Natomiast dla Pani wiadomości ciałko Pimpusia jutro zostanie poddane sekcji w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Krakowie na moją prośbę. I moja droga Ada-jeje ja w przeciwieństwie do Pani działam a nie popijam kawę w towarzystwie P. Pałki. Jutro wybieram się w odpowiednie miejsce ponieważ nie zostawię bez echa sprawy wirusa na terenie Jędrzejowa. Nie mam zamiaru się przed Panią tłumaczyć ani takowego obowiązku. Dla wszystkich zainteresowanych wklejam link do oświadczenia Hotelu na fb, oraz wydarzenia zmarłego Pimpusia gdzie na bieżąco są wstawiane dokumenty.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=388959431277009&id=100004888665580

 

link do oświadczenia

 

Na tym zakańczam swoją skromną wypowiedź a P. Ada - jeje życzę miłej zabawy w doborowym towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

Betkak oczywiście, ze piw ma możliwość kontroli hoteli a nawet obowiązek. Obowiązuje go wyrok sądu z zeszłego roku. Najwidoczniej zbyli Cie a będą robic swoje. Jak mogłaś szczeniaki bez szczepień i dokumentów wprowadzić do stada bez kwarantanny. To Ty o to powinnaś zadbać jako właściciel hotelu. Kwarantanna obowiązuje w każdym zbiorowisku zwierząt tym bardziej jesli nie maja żadnych dokumentów potwierdzających szczepień. Wet nie moze wydac decyzji o kwarantannie bez zgody piw. Przywloklas do hotelu paskudztwo. Na dodatek przywiozlas je tez do Krakowa. Módl sie żeby nic w tej sekcji nie wyszlo.

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje nie mam czasu latać za Panią na przemiennie po fb/dogomanii. Ale obawiam się że otworzę lodówkę i Pani wyskoczy. Dla Pani wiadomości byłam w PIW-ie 27.02 i ma Pani rację to nie PIW nałożył na nas kwarantanne a nasz weterynarz, zgodnie z obowiązującym prawem Hotele nie podlegają PIW-om, no ale o tym Pani powinna wiedzieć. Natomiast dla Pani wiadomości ciałko Pimpusia jutro zostanie poddane sekcji w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Krakowie na moją prośbę. I moja droga Ada-jeje ja w przeciwieństwie do Pani działam a nie popijam kawę w towarzystwie P. Pałki. Jutro wybieram się w odpowiednie miejsce ponieważ nie zostawię bez echa sprawy wirusa na terenie Jędrzejowa. Nie mam zamiaru się przed Panią tłumaczyć ani takowego obowiązku. Dla wszystkich zainteresowanych wklejam link do oświadczenia Hotelu na fb, oraz wydarzenia zmarłego Pimpusia gdzie na bieżąco są wstawiane dokumenty.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=388959431277009&id=100004888665580

 

link do oświadczenia

 

Na tym zakańczam swoją skromną wypowiedź a P. Ada - jeje życzę miłej zabawy w doborowym towarzystwie.

 

Musisz  wszystkim tak gadac ??

 

 

Widze tu same klamstwa.

Na twoją prośbe bedzie sekcja?? A co powiesz o Billu, ktorego zutylizowalas, a wlascicielka kazala zrobic sekcje??

Link to comment
Share on other sites

malgosk, przeciez betkak jak otwierala dzialanosc to nie wiedziala nawet co to jest parwo.

wtedy cudowne cioteczki jej wytlumaczyly i Ayame, ktora posiada najwieksza wiedze , najlepiej wie, siódmy zmysl, betkak niby zrozumiala cos tam.. nabrala troche wiedzy..

a dzis prosze. szczeniaki umieraja bo bez szczepien puszczala do stada psow.

 

brak slow :( biedne psy :(

Link to comment
Share on other sites

Proszę mnie oświecić, bo nie rozumiem sprzeczności. Doda_ na czerwono i wielkimi literami oskarża hotelik, że nie zrobił sekcji pieskowi, który przywieziony bez książeczki zdrowia, ale z zapewnieniem ustnym osób, które go przywiozły o odbytej kwarantannie i szczepieniach, zachorował i odszedł. To prawda, nie można ludziom wierzyć "na słowo" i betkak z pewnością już takiego błędu nie popełni. Przy chorobie wirusowej jest określony czas, kiedy należy dokonać utylizacji. Dlaczego "właściciel" nie zgłosił żądania sekcji w obowiązującym czasie? A dalej inny użytkownik na informację, że drugi, nieżyjący pies będzie miał robioną sekcję w Krakowie zgłasza pretensje/pogróżki? "Przywlokłaś do hotelu paskudztwo. Na dodatek przywiozłaś je też do Krakowa. Módl się, żeby nic w tej sekcji nie wyszło."
Doda_ pomimo wielkich starań nie osiągnęła sukcesu w zniszczeniu innego hotelu, teraz próbuje spełnić się atakując inne wątki.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Proszę mnie oświecić, bo nie rozumiem sprzeczności. Doda_ na czerwono i wielkimi literami oskarża hotelik, że nie zrobił sekcji pieskowi, który przywieziony bez książeczki zdrowia, ale z zapewnieniem ustnym osób, które go przywiozły o odbytej kwarantannie i szczepieniach, zachorował i odszedł. To prawda, nie można ludziom wierzyć "na słowo" i betkak z pewnością już takiego błędu nie popełni. Przy chorobie wirusowej jest określony czas, kiedy należy dokonać utylizacji. Dlaczego "właściciel" nie zgłosił żądania sekcji w obowiązującym czasie? A dalej inny użytkownik na informację, że drugi, nieżyjący pies będzie miał robioną sekcję w Krakowie zgłasza pretensje/pogróżki? "Przywlokłaś do hotelu paskudztwo. Na dodatek przywiozłaś je też do Krakowa. Módl się, żeby nic w tej sekcji nie wyszło."
Doda_ pomimo wielkich starań nie osiągnęła sukcesu w zniszczeniu innego hotelu, teraz próbuje spełnić się atakując inne wątki.

 

Poprawie...

Ja krytykuję i atakuję hotel betkak od samego początku czyli rok czy lepiej.

Co do sukcesu .... pozyjemy zobaczymy (tak jak betkak zawsze mowi)

poza tym, obie dobrze wiemy, ze pseudo hotele/schroniska dzialaja bardzo dlugo. Przykladem jest mordownia w Olkuszu, tzn byla.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...