Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 19.08.2007r.


Dalmatynkaa

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam problem z wysłaniem zgłoszenia internetowego...
wszystko, powtarzam WSZYSTKo co potrzebne wypełniam, dodaje skan rodowodu, chce wysłac i wyskakuje mi okienko ze "Pole "Nazwisko" moze być puste" o co tu chodzi, tak samo wypełniałam na tą wystawe co byla w lutym a teraz mi wykakuje ze blad o.O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ja w poprzednich latach zawsze miałam, zgłoszenie znikało gdzieś w sieci.
Później musiałam wysyłać faxem a w tym roku zawiozłam osobiście bo i tak miałam potrzebę tam być.[/quote]

ja na tą co w lutym była normalnie zgłosiłam wszystko było... a teraz kurde nic na kazdej przegladarce jaka mam probowałam i nic, a ja tak ie lubie recznie wypisywac zgłoszen :/

Link to comment
Share on other sites

Ja wysyłałam zgłoszenie jakieś 2 tygodnie temu, dostałam nawet potwierdzenie rejestracji zgłoszenia [Niniejszym potwierdzamy rejestrację zgłoszenia psa na wystawę. Potwierdzenie prosimy traktować wyłącznie jako rejestrację w naszej bazie danych. Formalne potwierdzenie zostanie przesłane pocztą tradycyjną]

Mamy nr. kol. 87 :cool3:

Wszystko oczywiście bez najmniejszego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bo to nieten wątek ale jestem w desperacji. Potrzebny transport z Warszawy do rzeszowa kociaka do nowego domku. Może ktoś z Warszawy jak bedzie jechał 18 na wystawe mógłby wziaśc ze sobą kociaka nowa właścicielka go odbierze na miejscu. Podaję kontak nr gg 5988281 a telefon :783141617 bardzo prosimy o pomoc !! Kociak mogłby trafić nareście do dobrego domku wiem że pomagacie psiakom ale moz edalibyście rade pomuc biednemu kociakowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spanielka_Molly']Juz postanowione, wystawiam Leonbergerke CENTI z Bursztynówki :) i bierzemy szczeniaka zeby sobie popróbowal jak to jest na ringu i sie oswoil przed wrzesniem :) ocenia nas pan Ostrowski[/quote]

Też bierzesz szczeniaka "na oswojenie"? Ja tak chciałabym zrobić, ale nie wiem, czy za takiego psa, który nie jest wystawiany płaci się coś?:lol: A jeśli tak, to ile?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']Namawiajcie,namawiajcie :loveu: .

Czyli jak na razie będzie:
[B]Dalmatynkaa[/B]
[B]Musiałek[/B]
[B]Frytela [/B]
[B]Lulla Luck [/B]
[B]AnkaW[/B]
[B]Talagia[/B]
[B]Nice_girl[/B]
[B]Nerul[/B]
[B]Cavisia[/B]
[B]Bura[/B]
[B]Magda:)[/B]
[B]g_o_n_i_a[/B]
[B]*Iza*[/B]
[B]Nugatika[/B]
[B]EveL[/B]
Nie brałam pod uwagę jeszcze niezdecydowanych;) .

Ktoś jeszcze?;) Zapraszamy[/quote]


Ja na pewno będę na wystawie, jako widz. ;)
Czy planujecie jakieś spotkanie ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda:)']Też bierzesz szczeniaka "na oswojenie"? Ja tak chciałabym zrobić, ale nie wiem, czy za takiego psa, który nie jest wystawiany płaci się coś?:lol: A jeśli tak, to ile?[/quote]

Z psem który nie jest zgłoszony wejść na teren wystawy nie wolno !

[quote name='AnkaW']Łaaa to fajnie, zdjęcia grzywek chyba będą :multi: :multi:[/quote]

Jak wam p. Marek zrobi to będą :P ( zobaczymy jak to będzie :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']Z psem który nie jest zgłoszony wejść na teren wystawy nie wolno !




Generalnie nie wolno z niezgłoszonym psem , tylko czemu ZAWSZE na wystawie spotyka się bardzo dużo niezgłoszonych psów, czy to jako widzowie z właścicielami, czy jako szczeniaki trenujace przed ocenami czy tuż po nich,
Na wystawach bywam od niedawna, najpierw przeczytałam regulaminy wystaw, żeby wiedziec jak się zachować, co wolno a co nie wolno na wystawie, i doszłam do wniosku że na polskich wystawach to po prostu samowolka: prawo prawem a wystawcy wystawcami.
1. niezgłoszone psy na wystawach
2. suki z cieczką biorace udział w wystawach
3. podwójny handling zza ringu
4. malowanie sierści psów
....
i mozna mnożyć i mnożyć


stwierdziłam że nie warto przestrzegać regulaminu skoro każdy ma go w głębokim poważaniu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']

stwierdziłam że nie warto przestrzegać regulaminu skoro każdy ma go w głębokim poważaniu;)[/quote]

Brawo.


Jak każdy tak pomyśli, to nikt go nie będzie przestrzegał... Po prostu mówię żebyś się nie zdziwiła jeśli nie zostaniesz wpuszczona na wystawę.



[quote name='gonpak'] i doszłam do wniosku że na polskich wystawach to po prostu samowolka:[/quote]



Heh pojeździsz po świecie to zmienisz zdanie co do polskich wystaw i jestem pewny że w niektórych krajach jest gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...