Jump to content
Dogomania

Labrador długowłosy


Tepes

Recommended Posts

Mój czarny labrador był już uważany za rozne psy, amstaffy, pitbulle a nawet kiedyś rotweilera. Obecnie irytuje mnie trochę to że ludzie sie mnie pytają dlaczego chodze z takim psem agresywnym - chociaz wobec nikogo nigdy agresywnie sie nie zachował, ot takie dziwne przekonanie ludzie ze czarne jest zło a jasne jest dobro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='EwaS79']Mój czarny labrador był już uważany za rozne psy, amstaffy, pitbulle a nawet kiedyś rotweilera. Obecnie irytuje mnie trochę to że ludzie sie mnie pytają dlaczego chodze z takim psem agresywnym - chociaz wobec nikogo nigdy agresywnie sie nie zachował, ot takie dziwne przekonanie ludzie ze czarne jest zło a jasne jest dobro.[/quote]
Oj polacy to tacy zacofani jeśli chodzi o rasy psów :grin::grin:

Ktoś idzie z chartem afgańskim. Synek pyta tate - co to za pies? Tata odpowiada - To nie pies, tylko koza. Synek - ale nie ma kopyt. Tata - chodź, bo na autobus sie spóźnimy.

Ten chłopak miał z 6 lat.
:grin::grin::grin::grin:zsikać sie można ze śmiechu:grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj poszlam ze swoimi labami na dlugi spacer po wsi. Gdzies po drodze poszlismy do sklepu - jedynego w okolicy. Pod sklepem jak zwykle brygada chlopakow z butelkami w dloni. Ja z psami na smyczy. Jeden z butelkowych - chyba najodwazniejszy - zapytala czy to golden river... Chodzilo mu chyba o mojego zlotego Bazyla. Jakos po namysle zrozumieli ze to labrador retriewer, ale mieli duzo watpliwosci, ze to czarne (Pirania) to tez labrador. ech. Po wizycie w sklepie poszlam z psami nad river ale nie zloty tylko zimny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werkafelka']Oj polacy to tacy zacofani jeśli chodzi o rasy psów :grin::grin:

Ktoś idzie z chartem afgańskim. Synek pyta tate - co to za pies? Tata odpowiada - To nie pies, tylko koza. Synek - ale nie ma kopyt. Tata - chodź, bo na autobus sie spóźnimy.

Ten chłopak miał z 6 lat.
:grin::grin::grin::grin:zsikać sie można ze śmiechu:grin::grin:[/QUOTE]

:crazyeye:Matko!!!koza:shake:co za narod:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']wczoraj poszlam ze swoimi labami na dlugi spacer po wsi. Gdzies po drodze poszlismy do sklepu - jedynego w okolicy. Pod sklepem jak zwykle brygada chlopakow z butelkami w dloni. Ja z psami na smyczy. Jeden z butelkowych - chyba najodwazniejszy - zapytala czy to golden river... Chodzilo mu chyba o mojego zlotego Bazyla. Jakos po namysle zrozumieli ze to labrador retriewer, ale mieli duzo watpliwosci, ze to czarne (Pirania) to tez labrador. ech. Po wizycie w sklepie poszlam z psami nad river ale nie zloty tylko zimny.[/QUOTE]

nad zimny river:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.No,chlopcy pod sklepami slyna z bujnej wyobrazni:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='nikita1978']Mnie już nic nie zdziwi, mój czarny labek jest często mylony z rotwailerem he,he. A ja ludziom odpowiadam, że może i dałoby się go przerobić na rotka jak się go przemaluje na czarno - brązowo ale psychika nie ta.:lol:[/quote]
[CENTER][I]Skąd ja to znam :evil_lol:
Ile razy słyszę "mogłaby pani przytrzymać tego rottwailera?"
ja zawsze się uśmiecham, a jak już ta osoba przejdzie obok to
słyszę "ojj przepraszam, to labrador przecież ;)" :evil_lol:
[/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Gdy Bella była mała, ja na każdym kroku przezywałam szok, ludzie mówili: "ooo jaki śliczny piesek, LABLADOR?" " a długowłosy czy krótkowłosy?" :-o I tak prawie każdy... Czekoladowego labka znajomej nazywano dobermanem...

Pamiętam tez, jak stojąc przed sklepem usłyszałam rozmowę tatusia z synkiem(11 lat) przed sklepem stał welsh corgi[B]. [/B]Synek pyta: "tato co to za rasa" tatuś(po znacznej chwili namysłu): "owczarek niemiecki... tylko taka iiinna odmiana"

Słysząc to myślałam, ze zaraz wybuchnę śmiechem :grin::grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...