Jump to content
Dogomania

Labrador długowłosy


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Goldek']Nie wiem, ale może wiesz coś o Next Robinie z Leśnych Ostępów??[/quote]
Ja wiem :lol: ! Tak się składa, że dobrze znamy się z jego właścicielami. Robinek wraz z Panią, zmienił miejsce zamieszkania, ostatnio musiał bronić sie przed kuplem - oczarkiem niemieckim (ech te chłopy!) i ma tymczasem luzik od wystaw. Ogólnie zdrowy i szczęśliwy. Przynajmniej tak byłom jeszcze tydzień temu :lol: ! A co znacie się?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tolutkowa']Ja wiem :lol: ! Tak się składa, że dobrze znamy się z jego właścicielami. Robinek wraz z Panią, zmienił miejsce zamieszkania, ostatnio musiał bronić sie przed kuplem - oczarkiem niemieckim (ech te chłopy!) i ma tymczasem luzik od wystaw. Ogólnie zdrowy i szczęśliwy. Przynajmniej tak byłom jeszcze tydzień temu :lol: ! A co znacie się?[/quote]

a moge sie dowiedzieć kto to jest?czy najpiękniejszy golden albo jak:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

no uszy ona ma boskie ale mnie czasem tak wkurza jak ludziska upierają się że mój pies to nie golden...kiedyś facet mi powiedział że jest za gruby a on waży idealnie 37 kilo ale to wyciąć:PPczułam się jakby ktoś uderzył mnie w twarz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...