Jump to content
Dogomania

Labrador długowłosy


Tepes

Recommended Posts

[quote name='Tolutkowa']Ja wiem :lol: ! Tak się składa, że dobrze znamy się z jego właścicielami. Robinek wraz z Panią, zmienił miejsce zamieszkania, ostatnio musiał bronić sie przed kuplem - oczarkiem niemieckim (ech te chłopy!) i ma tymczasem luzik od wystaw. Ogólnie zdrowy i szczęśliwy. Przynajmniej tak byłom jeszcze tydzień temu :lol: ! A co znacie się?[/quote]

Nie, tylko po prostu szukam dla Magii reproduktora, dlatego pytałam - chodziło mi głównie jaki on ma charakter, czy podobny jak Magia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldek']Nie wiem... Ja na razie wiem że jest ładny:loveu:
Mogę wkleić link;
[URL]http://www.next-robin.dog.pl/[/URL][/quote]

Wiesz reprodktora sie taknnie wybiera o ten mis ie podoba
powinaś patrzec na psychike a nie c\zy ma podobny charakter co to za metoda kojarzenia psów? :crazyeye:
widziałas jego dzieci? widziałas go na żywo?

Link to comment
Share on other sites

o!musze sie z Wami tym podzielic!:D
kiedys spotkalam faceta z Qndlem o budowie podobnej do labradora,był czarny z białymi i żółtymi znaczeniami na łapach,klacie,pysku itd.ja sie pytam faceta na wszelki wypadek co to za rasa bo wygladal troche jak jakis owczarek austriacki czy cus;)na to gosc mi odpowiada ze to labrador:o a ja mu delikatnie ze we wzorcu rasy nie ma mowy o jakichkolwiek znaczeniach a juz na pewno nie o takich i zeby go nie urazic powiedzialam,że pirsze slysze:]a on mi na to:"no bo wlasnie ludzie sie nie znaja to nie wiedza":oodebralam to jako przytyk do mej znajomosci ras i jestem skonsternowana:cool3:
czy jestem głupia i nie wiem czegos o tej rasie czy faktycznie facet sie zblaznil????:):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

pokaze wam labradora,wybryk genetyczny wlasnie laciaty
ale takie przypadki zadko sie zdarzaja
[IMG]http://www.retrieversitalia.it/labnews/pics/4.cucciolo%20%20posizione.1.260.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.dellalontra.it/colori%20labrador_file/image006.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.dellalontra.it/colori%20labrador_file/image008.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Wiesz reprodktora sie taknnie wybiera o ten mis ie podoba
powinaś patrzec na psychike a nie c\zy ma podobny charakter co to za metoda kojarzenia psów? :crazyeye:
widziałas jego dzieci? widziałas go na żywo?[/quote]

Wiza, proszę, nie rób mi znowu wykładów...:shake: Wiem, że psy nie wybiera się "jak mi się podoba" ale na razie nie mam jakoś styczności z psami które by mi się podobały na reproduktora, poza tym byłam dopiero na jednej wystawie i dla mnie ładne ciemne goldeny byly jakieś... 5... Najwyżej...
A więc chciałabym się dowiedzieć w nece jakie są psy (przecież nie wszystke spotkam na wystawach) a jeśli by były ładne, to może mam mogłaby się jakoś umówić z właścicielami i wtedy bym go zobaczyłam na żywo...
A poza tym, właśnie chce go zobaczyć na żywo i wiedzieć jaką ma psychikę a przecież nie zrobię wszystkiego w ciągu jednego dnia...

Link to comment
Share on other sites

uwielbiam pytania w stylu:
"czy to będzie labrador?" tak, przepoczwarzy się z pudla :-P
tudzież:
"to labrador krótko- czy długowłosy?"

ale mistrzostwo świata zdobyła pani, która zapytała mnie i moją koleżankę, gdy spacerowałyśmy po polach z dużym malamutem i małym labem : " to mama i córeczka" :-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kfieteki']uwielbiam pytania w stylu:
"czy to będzie labrador?" tak, przepoczwarzy się z pudla :-P
tudzież:
"to labrador krótko- czy długowłosy?"

ale mistrzostwo świata zdobyła pani, która zapytała mnie i moją koleżankę, gdy spacerowałyśmy po polach z dużym malamutem i małym labem : " to mama i córeczka" :-D:-D:-D[/quote]
nie no malamuta z labem pomylić:stupid:ja też tak miałam szłam z Bonam i Barnim(labek)i sie pytaja a to psy z tego samego mioty?albo czy to mama i tata
dobija mnie to:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Wiesz reprodktora sie taknnie wybiera o ten mis ie podoba
powinaś patrzec na psychike a nie c\zy ma podobny charakter co to za metoda kojarzenia psów? :crazyeye:
widziałas jego dzieci? widziałas go na żywo?[/quote]

Wizo, przecież patrzy się i na rodowód, i na wygląd i na psychikę ale też przede wszystkim na ZDROWIE i CHARAKTER.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually']nie no malamuta z labem pomylić:stupid:[/quote]


Normalna rzecz... Moją Sabę - biszkopcicę ;) pewna pani określiła mianem husky'ego :evil_lol: :evil_lol: Początkowo nie zareagowałam bo myślałam, że mówi o innym psie... ale jak zobaczyłam mojego TZa, który płakał ze smiechu i to, że w pobliżu nie ma żadnego innego psa to zrozumiałam, że to faktycznie o mojej Sabie :roll:

Wcześniej dwaj panowie, którzy przechodzili koło Nas rzucili tekstem: Patrz jaki wielki amstaff :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...