Jump to content
Dogomania

Sprawdzone Ludzkie Kosmetyki Dla Yorkow


locatio

Recommended Posts

na wstepie prosze nie krytykowac mnie za ten temat ponieaz czesto spotykam sie z wypowiedziami iz ktos uzywal naszych 'ludzkich' kosmetykow i jest z nich zadowolony np

serum na koncowki AVONU
szampony i odzywki "GLISSKUR" szwarzkopu


wiec jezeli macie sprawdzone kosmetyki piszcie;) :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Pomysł używania "ludzkich" kosmetyków do pielęgnacji psów nie jest głupi ale tylko pod jednym warunkiem - jeśli pies nie ma na te kosmetyki uczulenia.
Substancje zapachowe i barwniki mogą delikatną skórę psa podrażniać.
Sama czasem używam szamponu dla ludzi u mojej suczki (w sytuacjach awaryjnych), zawsze nakładam jej "ludzką" [B]odżywkę ms Potter[/B]. Poza tym polecam [B]proteinę jedwabną BioSilk[/B].
Zaznaczam że u mojej suni nie występują żadne alergie po tych kosmetykach.
Dlatego takie eksperymenty należy przemyśleć aby nie spowodować alergii.

Link to comment
Share on other sites

jak widze nie zlinczowaliscie mnie za dodanie takiego tematu ...
powiem wam ze mam znajoma hodowczynie ktora wystawia psiaki i stosuje tylko gliskura i jest b zadowolona a skoro to nie szkodzi naszym pupilom a wrecz sluzy to czemu nie uzywac tych kosmetykow
co do jonsona to czytalam zarowno opinie ze jest dobry ale moja kolezanka wymyla w nim swojego yorka i dostal lupiezu wiec zdania sa podzielone
pozdrawiam:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

A czy komukolwiek w ogóle przyszło do głowy, że to nie chodzi li i jedynie o uczulenia? Przecież nasze zwierzęta się po kąpieli [B]wylizują[/B]. Kosmetyki muszą być bezpieczne również, a może [B]przede wszystkim[/B] pod tym względem. Oczywiście, po jednym razie nic się nie stanie, ale na dłuższą metę to moim zdaniem głupota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']A czy komukolwiek w ogóle przyszło do głowy, że to nie chodzi li i jedynie o uczulenia? Przecież nasze zwierzęta się po kąpieli [B]wylizują[/B]. Kosmetyki muszą być bezpieczne również, a może [B]przede wszystkim[/B] pod tym względem. Oczywiście, po jednym razie nic się nie stanie, ale na dłuższą metę to moim zdaniem głupota.[/quote]
podzielam zdanie:cool1:

Link to comment
Share on other sites

w koncu zobaczylam ze Owczarnia i Vici sie zgadzają jupi!!
i to są autorytety ja tylko powiem ze w przypadku yorka taniej wyjdzie jak sie kupi markowe kosmetyki moze to zabrzmi glupio ale sama tego doswiadczylam!!
z koncem lutego kupila kosmeyki all system i przyznam ze nie widac by cos z nich ubylo moze szamponu troszke ale odzywka!! butelka caly czas pelna a odzywki uzywa sie nawet do rozczesywania.. jak sie podliczy ile tego nawet glisskura uzywa sie na 1 kąpiel psa a kąpie sie minimum 2 x az wlos bedzie czysciutki raz wtygodniu to nie wyjdzie wielka roznica.. a skoro skora psa ma wyzsze ph od czlowieka to po co ryzykowac zastanawiac sie.. raz wydac troche kasy ale na minimum pol roku starczy!!
jak ktos sie decyduje na yorka to musi sie liczyc z wydatkami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarnia']A czy komukolwiek w ogóle przyszło do głowy, że to nie chodzi li i jedynie o uczulenia? Przecież nasze zwierzęta się po kąpieli [B]wylizują[/B]. Kosmetyki muszą być bezpieczne również, a może [B]przede wszystkim[/B] pod tym względem. Oczywiście, po jednym razie nic się nie stanie, ale na dłuższą metę to moim zdaniem głupota.[/quote]
Racja.
Polecam kosmetyki dla psow , polskie kosmetyki , tanie i rewelacyjne, zwlaszcza seria z oleem lisim. Kapalam juz w roznych dobrych i znanych kosmetykach, ale w=z tych jestem zadowolona najbardziej
[URL]http://www.vulpes-kosmetyki.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Neva a porownywalnie do all system albo Ring 5 czy lady bella??Bo wlasnie chce kupic cos innego niz isb bo nie ma rewelacyjnych klaczkow az tak po tym i chcialam sprawdzic czy inne dzialaja lepiej.Dodam ze mala ma cienki wlos takze nie chce strasznie tlustych rzeczy bo bedzie wygladala nie najlepiej..a czy vulpes ladny ma zapach??

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak dla mnie WULPES jest okropny, używałam go u poprzedniej suni i byłam bardzo nie zadowalana i wyciekła ze posłuchałam rad pani u sklepie ponieważ chciałam all systema ale wiadomo jak to jest wyszłam z załażenie ze pewnie ona za się lepiej:angryy: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miałam właśnie szampon z olejkiem lisim i jeszcze tej firmy odżywkę, butelkę zostawiłam tylko dla przestrogi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiadomo każdemu pieskowi może pasować inny szampon, ale ja dla mojego szkraba już go nie kupię.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam Ania[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Amix a Twoj psiak jaki ma wlos?? welnisty taki jedwabny?? Moja jest srebrna ma cienki gladki wlos teraz lekko przesuszony wiec chce cos zmienic...a jaki byl wlos po kapieli w tym??ze bylas niezadowolona??...bo ja nie wiem na co sie zdecydowac czy lady belle czy all system czy ring 5 czy vulpes:(

Link to comment
Share on other sites

Uzywalam !all systems przez ponad rok. Bylam z niego zadowlona. Kosmetyki nadaja piekny wyglad szaty.
Moi klienci , ktorych kapie przed strzyzeniem rowiez szampon ten bardzo dobrze sluzył.ogolnie jest dobry, odzywli tez .
Przestałam uzywaz All systemu, zaczelam stosowac Wulepers poniewaz moja znajoma , ktora jest dla mnie autorytetym wielkim jezeli chodzi o pielegnacje wlosa yorka, ona uzywa tych kosmetykow i bardzo mnie na nie namawiala.Jej pieski zajmuja czołowe lokaty na wystawach , mają doskonaly wlos , bardzo imponujący
Wlos pieknie wyglada , jest doskonale nawilzony a nie tlusty., nie kołtuni sie wcale!!!
Zapach jest delikatny cytrynowy
Kosmetyki z olejem lisim wspomagaja wzrost wlosa, wlos rosnie bardzo szybko, nie kruszy sie , bo jest doskonale nawilzony .
po All sytemie wlos po 3-4 dniach miał tendencje do przesuszania a tu mam piekny wlos az do nastepnej kąpieli.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja się z tym nie zgodzę. Moja suczka miała jasny i delikatny włos chciałam go dobrze odżywić i wzmocnić. Właśnie po tych kosmetykach włos bardzo szybko się przetłuszczał, po kilku dniach nie przyjemnie pachniał a efekt „lśniącego włosa” może i troche był ale zaledwie 2-3 dni. Włos wcale nie rósł szybko, efekty zauważyłam dopiero jak przeszłam na inne kosmetyki. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiadomo ze każdemu pasuje inny, ale u mnie ten egzaminu nie zdał.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam Ania[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja się z tym nie zgodzę. Moja suczka miała jasny i delikatny włos chciałam go dobrze odżywić i wzmocnić. Właśnie po tych kosmetykach włos bardzo szybko się przetłuszczał, po kilku dniach nie przyjemnie pachniał a efekt „lśniącego włosa” może i troche był ale zaledwie 2-3 dni. Włos wcale nie rósł szybko, efekty zauważyłam dopiero jak przeszłam na inne kosmetyki. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiadomo ze każdemu pasuje inny, ale u mnie ten egzaminu nie zdał.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam Ania[/SIZE][/FONT][/quote]

Kosmetyki o ktorych piszemy , sa to koncentraty i nalezy je stosowac w rozcienczeniu, moze dla Twojego pieska rozcienczenie musi byc wieksze.
Ja stosuje te kosmetyki przy strzyzeniu i na wielu roznych yorkach, jestem zadowolona, wlos ma piekny polysk i nie jest suchy fruwajacy. York ma wlos a nie siersc i taki wlos potrzebujhje nawilzenia a czasami i natluszczenia.Wtedy szybaciej rosnie i nie wykrusza sie a tym samym i nie koltuni.
All Sstems , to rownie dobre kosmetyki, choc te co uzywam teraz uwazam ze sa lepsze. W all syatemie bylam zadowlona z odzywi Botanica.Wspanial sprawa dla pieska przed wsystawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Mojemu grzywkowi chcę kupić ten szampon z olejkiem lisim. Jaka odżywka do tego?[/quote]

Do tego odzywka z olejkiem lisim.Pamietaj o rozcieczaniu kosmetyku tuz przed kąpiela i o przechowywaniu go w lodowce.Są to naturalne oleje i wymagaja przechowywania w chlodnym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

No to sie skusze na vulpes kupie male buteleczki i zobaczymy:) jak szybko rosnie to super bo ja jej znowu zapuszczam. W lodowce ale chyba szamponu z odzywka nie trzymac. w lodowce?? aha mam pytanie otoz mam tego ISB zielone jabluszko...Pani w sklepie powiedziala ze mam odzywke rozcienczac i wiecie co nie zdala egzaminu rozcienczona wlos byl matowy a odzywka rozcienczona miala same grudki w wodzie nie byla jak odzywka dopiero nie rozcienczona co nieco odzywiala wlos ale nie jestem super zadowolona bo psiak ma ten wlos suchy zaraz..wczesniej jakos lepiej na nia dzialal nie wiem co sie stalo:( Jak rozcienczac odzywke ja dodawalam zaluzmy 1 nakretke odzywki i i wode nie wiem 5 albo wiecej nakretek i wychodzila mi woda a na dnie odzywka a jak zamieszalam to zrobila sie jedynie emulsja ktora za nic sie z woda nie polaczyla byly jakby 2 fazy i w sumie wychodzilo wielkie NIC ktore nie nadawalo sie do uzycia dopiero koncentrat cos dawal.Moze ja cos zle robilam???szampon rozcienczony jest ok aler odzywka okropna po rozcienczeniu

Link to comment
Share on other sites

Ja odżywki nie rozcieńczam tylko szampon. Jakbym rozcieńczyła to bym sobie nie dała rady z kołtunkami. Z Vulpes zakupiłam kilka dni temu olejek migdałowy i jestem zadowolona. Może jak skończy mi się ISB Zielone Jabłuszko to zamówię kosmetyki na próbę z Vulpes.
A tak przy okazji macie jakieś sposoby na rozprowadzenie olejku równomiernie?
A co do ludzkich kosmetyków. Kiedyś używałam odżywki do rozczesywania wszystko było ok ale lepiej nie ryzykować na dłuższą metę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']Ja odżywki nie rozcieńczam tylko szampon. Jakbym rozcieńczyła to bym sobie nie dała rady z kołtunkami. Z Vulpes zakupiłam kilka dni temu olejek migdałowy i jestem zadowolona. Może jak skończy mi się ISB Zielone Jabłuszko to zamówię kosmetyki na próbę z Vulpes.
A tak przy okazji macie jakieś sposoby na rozprowadzenie olejku równomiernie?
A co do ludzkich kosmetyków. Kiedyś używałam odżywki do rozczesywania wszystko było ok ale lepiej nie ryzykować na dłuższą metę.[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]olejek nakłada się tylko na same końcówki ponieważ na skórze może zatykać pory i skóra nie będzie oddychać[/COLOR][/FONT] ;)

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się obiema rękami pod tym preparatem :multi: Stosuję go zawsze po kąpieli na lekko podsuszony, ale jeszcze ciut wilgotny włos suczki. Tak dużo lepiej się rozprowadza niż na suchym włosie. Na suche włosy nakładam na wystawie tuz przed wejściem na ring podczas prostowania. Ślicznie nabłyszcza :razz:
Natomiast co do ludzkich kosmetyków... hmm... sama dla seterki stosuję serię Timotey do włosów brązowych + Biosilk Farouk i po wysuszenie suszarką oraz przetarciu irchą sierści zgodnie z kierunkiem jej wzrostu efekty są boskie. Nierzadko jestem pytana w czym kąpię psa, ze sie tak błyszczy :evil_lol: Dla yoreczki najczesciej uzywwam glisskura, ale nie jestem do konca zadowolona :( Siersc po kapieli jest ładna, ale juz 2 dni potem robi sie sianko. Póbowałam Hery, próbowałam Lacorte i wciaż to samo. Zaczynam się przymierzac do 1 ALL SYSTEM, ale szlag mnie trafi jesli znów bedzie to samo. Ratuje nas tyko jedwab.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...