Jump to content
Dogomania

Jak Się Wabią Wasze Szkraby ? :)


pysiulka86

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pysiulka86']Moja sunia której właścicielką jestem cały jeden dzień chyba będzie Kika albo Sara, ciągle nie moge się zdecydować i ciągle wydaje mi się, ze cos innego do niej pasuje :cool3: [/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]to ja mam dla ciebie kompromis co do tych imion może [B][SIZE=4][COLOR=red]Sisi[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][B][SIZE=4][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mój Młody to oczywiście Berek vel Beresław Kłapouchy Nadzwyczajny, z domu rodzinnego Haker (juz wtedy musiał zdradzać złodziejskie zapędy) Proszę:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/350/e1741d2eb45985b7.jpg[/IMG][/URL]
A nasze drugie cudeńko to Bingo vel Koza Pospolita Wszystkożerna (nawet Drutożerna)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/349/3e7bb5cdfae9e97d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']
Nane ty lepiej wypisz imiona swoich pociech:lol:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Madzia jak chcesz: :razz: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Fama z Pomorskiego Lasu(owczarek niemiecki) vel Famcia, Kruszyna, Żuczek :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Ambra Darsi vel Munia, Motylek, Ambi Pur :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Dama de Coeur Oskar vel Dama, Damuszka :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Charlotte Cardea vel Lotka, Totolotek, Lota :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Garden Oskar vel Boguś, Bogumił, Gulgulek :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Vasco Cardea vel Vasyl, Vasylek, Dziubasek, Blondyn :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Megi Oskar vel Megison :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Gucci Cardea vel Gucio, Guciołek :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]C'est Eric Cardea vel Eryś, Rysiu, Ryszard :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Coco Chanel Cardea vel Cocolek, Cocoszka :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Tanya Cardea vel Taniunia, Natasza :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Lucek z hodowli Sopockiej (kot) vel Lucjan, Kicur :loveu: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Madzia jak chcesz: :razz: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Fama z Pomorskiego Lasu(owczarek niemiecki) vel Famcia, Kruszyna, Żuczek :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Ambra Darsi vel Munia, Motylek, Ambi Pur :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Dama de Coeur Oskar vel Dama, Damuszka :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Charlotte Cardea vel Lotka, Totolotek, Lota :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Garden Oskar vel Boguś, Bogumił, Gulgulek :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Vasco Cardea vel Vasyl, Vasylek, Dziubasek, Blondyn :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Megi Oskar vel Megison :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Gucci Cardea vel Gucio, Guciołek :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]C'est Eric Cardea vel Eryś, Rysiu, Ryszard :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Coco Chanel Cardea vel Cocolek, Cocoszka :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Tanya Cardea vel Taniunia, Natasza :loveu: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Lucek z hodowli Sopockiej (kot) vel Lucjan, Kicur :loveu: [/COLOR][/FONT][/quote]

Pysiulka myślę, że Tobie wystarczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Pysiulka myślę, że Tobie wystarczy:evil_lol:[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]jeszcze są żółwie greckie[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Ola i Dziunia :cool3: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]oraz złota rybka vel rybka :razz: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]jeszcze są żółwie greckie[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]Ola i Dziunia :cool3: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]oraz złota rybka vel rybka :razz: [/COLOR][/FONT][/quote]

Zapomniałaś o owadach i innych małych zwierzątkach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]to ja mam dla ciebie kompromis co do tych imion może [B][SIZE=4][COLOR=red]Sisi[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]:loveu:[/quote]

Już zdecydowałam się na Kike :):) Mysle, ze pasuje a poza tym nie chce mi sie juz dluzej zastanawiac :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']W metryce i wszystkich innych papierach ma Cortez Our Dream.
W domu tak oficjalnie to ma Scooby, ale ja coraz częściej mówię na niego Burek. On już sam niedługo zwariuje od tych imion :)[/quote]
Osz ty :mad:
jak na yorka można mówić Burek? :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Osz ty :mad:
jak na yorka można mówić Burek? :mad: :evil_lol:[/quote]
Ja też Burka rozważałam. Ostatecznie został Berek. Jedna literka:loveu:
W końcu jak na szczurołapa przystało bardziej pasuje takie, niż arystokratyczne imię. Ja uwielbiam takie imiona psie rodem z Koziej Wólki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia ma na imię Rosa co po łacinie oznacza Różę,a róża to najpiękniejszy kwiat.Moim zdaniem idealnie pasuje do yorka bo to królewskie pieski:loveu:

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3628/ssa50011vq9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...