Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Był raz Filon-śliczny pies,
on na Ciebie czeka wiesz?
U Dexterki jest tam..
Dzwoń!Niech nie będzie dłużej sam.
-
lub
Ej człowieku!Nie bądż głąb
Filona szybko zabierz stąd!
Żaden hotel nie zastąpi domu
Bierz więc psa i nie oddaj nikomu!
----------------
Chciałam ułożyć wierszyk,ale jakoś mi nie idzie..
E/W/R

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Był raz Filon-śliczny pies,
on na Ciebie czeka wiesz?
U Dexterki jest tam..
Dzwoń!Niech nie będzie dłużej sam.
-
lub
Ej człowieku!Nie bądż głąb
Filona szybko zabierz stąd!
Żaden hotel nie zastąpi domu
Bierz więc psa i nie oddaj nikomu!
----------------
Chciałam ułożyć wierszyk,ale jakoś mi nie idzie..
E/W/R[/QUOTE]
Robi się poetycko:) Brawo:p

Link to comment
Share on other sites

zrobilam kolejny bazarek - tym razem z bardzo wartosciowa rzecz - zegar antyczny z 1933 roku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251673-ZEGAR-wiszący-81-letni-!!!!-Wartościowa-rzecz-Zapraszam-kolekcjonerów-!!-do-12-04?p=21961503#post21961503[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Filon nie miał jeszcze bezpośredniego kontaktu z kotem, ponieważ mój jest chory, czeka go operacja i nie chcę go dodatkowo stresować. Natomiast dzisiaj za naszym ogrodzeniem chodził jakiś obcy kot i Filon ( znowu napisałam Filet :P ) dostawał szału- biegał wzdłuż ogrodzenia tam i z powrotem jeszcze chyba z 5 min po tym jak kot sobie poszedł. Ciężko było go odwołać. Jak kot mój wyzdrowieje to sprawdzę jego reakcję na koty w domu. Większość psów , które są u mnie gonią kocury na ogrodzie , a w domu są dla nich bardzo milusińskie. Poza tym to psiak się rozkręcił ,zaczął bawić przede wszystkim zabawkami. Do psów utrzymuje dystans, zapraszany do zabawy przez nie odchodzi. Ale za piłeczką bądź sznurkiem bardzo chętnie lata. Mam kilka zdjęć , niestety komórkowych. Utworzyłam też mu album na Picassie

[url]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/FiletVelFilon[/url]

Edited by dexterka
Link to comment
Share on other sites

Piękne fotki :loveu: widać, że jest wesoły. Dużo lepiej wygląda :) Dziękuję, dexterko !!!! i wszystkim za pomoc finansową, gdyby nie wy - Filon dalej siedziałby w schronie . . .mój Nero ma 9 lat a bawi się jak szczeniak i nie widzi swiata poza swoimi piszczącymi zabawkami, ma piszczącą frytkę, marchewkę i tam różne. Mógłby non stop bawić. Niektóre psy w tym wieku zachowują się już jak emeryci .. .jeden taki, drugi taki. Nie dziwię się ze Filon trzyma dystans do psów , w schronie był gryziony :(
a koty.... dexterko, Ty lepiej się mnie nie pytaj co mój Nero robi jak zobaczy na spacerze kota.
Jednak naszą Kamę kocha, liżą, bawią się, śpią razem wtulone.
Nero jej podaje dużą zabawkę, Kama nie wie co z nią zrobić... bo za ciężka ta zabawka dla niej :evil_lol:
Jak dziś patrzymy na barany wtulone, nie możemy uwierzyć, że pokochał kotkę. Nasz Nero kota?!
Czlonka rodziny pies inaczej traktuje, niż obcego, na dworze... także calkiem możliwe i jest szansa, ze Filon polubi kota-domownika...
Dexterko,a co jest z waszym kotem? i czy to wychodzący kot?
Nasza Kama wczoraj miała sterylizację, dziś chodzi obrażona w ubranku . .
Przejdzie jej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...