Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

zdjecia piekne :) dexterko dopiero teraz doczytalam tu ze koszt szczepienia wscieklizny z wirusowkami to 60 zl, a ja Ci przelalam 30 zl, bo tak napisalas w smsie... czy mam przelac te drugie 30 zl ?

 

dobrze mi przelałaś , bo zaszczepiłam go na wściekliznę. Chcecie go szczepić też na wirusówki? Ztym szczepieniem są różne szkoły- jedni weci zalecają komplet szczepień przez całe życie, inni do któregoś tam wieku. Ja mogę w każdej chwili doszczepić Filonka powiedzcie tylko jak uważacie.

 

A dzisiejszego mroźnego wieczoru taki kolaż zrobiłam :)

 

9zoax2.jpg

 

2ir27o3.jpg

 

można na fb też udostępniać

 

https://www.facebook.com/udexterki/photos/a.326107064181319.1073741831.323405407784818/371202379671787/?type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Filutka bez zmian, czuje się dobrze, bryka niczym kilkulatek :) Bardzo cieszy go śnieg, gdy pierwszy raz spadł to szalał z piłką w śniegu. On w ogóle uwielbia bawić się zabawkami , a najbardziej rozrywać pluszaki:) Gdyby ktoś miał w domu jakieś stare miśki na zbyciu to Filonek chętnie je przygarnie:)

 

Wrzuciłam zdjęcia robione dokładnie tydzień temu:)

 

https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/FiletVelFilon#6109136653463589618

 

xn9jx1.jpg

 

14e5atj.jpg

 

 

2dhtus6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Filutek zimę lubi ,choć nie za wiele śniegu u nas było. Co w nocy napadało to w dzień stopniało. Zamiast śniegu po kostki mieliśmy przez kilka dni błoto. Za to Filon uwielbia słoneczko, wygrzewa się w nim przez pół dnia. W sobotę na walentynki dostał od swojej ukochanej cioci Kamili ( mojej siostry) piękną , czerwoną obróżkę. Wcześniej miał czarną i siostra uznała ,że dużo lepiej będzie prezentował się w czerwonej. No i miała rację :)

 

Jak on stoi z finansami? co myślicie o tym, by zrobić mu kontrolne badania - morfologię z biochemią ? Myślę,że jest w takim wieku,że co jakiś czas należy sprawdzić czy wszystko ładnie funkcjonuje. koszt tych badań 75zł. Dajcie znać co myślicie i czy jest na to kasa?

 

 

2aepj7s.jpg

 

m9nmgw.jpg

 

 

11uw8sk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...