Jump to content
Dogomania

Co robić z klientem który nie ma czasu? - Groomerzy


Oscilka

Recommended Posts

[quote name='sota36']No wlasnie - tez tak slyszalam, ze podobno kapiel pogarsza stan koltunow - ale moze profesjonalni groomerzy do kapieli dodaja jakies " rozplatywacze"?[/quote]

NIEEEE !!! Koltuny zawsze trzeba usunac przed kapiela. Mozna uzywac wszystkich dostepnych do ich usuwania preparatow byle PRZED KAPIELA. Najlepiej Matix w sprayu i specjalna, twarda szczotka do rozczesywania.
Nie wiem co to jest pudlowka, ale istnieja juz teraz rozne sprytne wynalazki i trzeba z nich korzystac.

Link to comment
Share on other sites

A jedna z Pan groomerek podczas rozmowy z Nia kazala mi psa przywiezc po kapieli, bardzo wilgotnego. Zastanowilo mnie to, bo zawsze slyszalam, ze koltuny rozczesuje sie przed kapieloa i powiem, ze jakos przestala mi sie Ona "podobac" - nie wiem, moze sie myle - stad moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jfn']Czy to jest zwykła praktyka wożenia mokrego psa po miescie? :crazyeye:[/quote]

:laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2:
Nie wiedziałaś? I najlepiej komunikacją miejską:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...