Jump to content
Dogomania

Pozycje Wystawowe, czyli wszytsko jak wystawić retrievera.


Wiza

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Musisz uważac na pare rzeczy - po pierwsze, przednie łapy muszą być prostopadle do ziemie, ogon golden ma na równi z linią grzbietu, wiec eksponujesz go za wysoko. Bedziesz musiała uwydatniać jej tylne kątowanie, wiec zawsze możesz jedną tylną łapę odstawić bardziej do tyłu ( tą od sędziny).
Nawet tutaj mało kto będzie Ci doradzać jak wystawiac psa, przeciez zawsze to jakaś konkurencja, masz doświadczonego hodowcę, najlepiej z nim to przedyskutuj.

Fajnie że ćwiczysz z psem! powodzenia

[quote name='Wiza'][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/3959/kiarkapozalu4.jpg[/IMG]
Nasza nowiutka poza :D[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Ogon trzymam dobrze, przednie łapy wiem ale z tym psem to trudno idzie bo ona je spowrotem odstawia a tylne kątowanie dziwnie tylko na foytkach wygląda jak patrze na ustawienie too te kąty w relu lepiej wyglądają

A wystawiamy sie na razie w Ustroniu i w Krakowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ogonek trzymasz troche za wysoko.
Z tym odciąganiem to ja się nie zgadzam - trzeba przedewszystkim pamiętać, że łapy mają być równoległe do podłoża. Przednie poleciały jej troszkę do przodu i wyszedł 'trapezik'[/quote]

Kasia, lapy rownolegle do podloza?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='madalenka']Pilnuj lapek, szczegolnie przednich, zeby byly rownolegle (tylne chyba nie musza byc). I prostopadle do podloza.;)[/quote]

Bardzo dziękuje za wskazówki ;) Nie dziwcie się dopiero 2 razy się spodkałam z tą labką :) Jeszcze musimy sporo przećwiczyć ;) A przede wszystkim Kłus ;)

Link to comment
Share on other sites

Wizo - ja myślę, że powinnaś trochę bardziej opuścić rękę ze smakołykiem, tak by głowa Twojego psa nie była pionowo w górę, tylko bardziej w poziomie. ;) Ale ogólnie fajnie wygląda, szkoda, że ma tak spadziste kątowanie tyłu (z przodu zresztą też), ale ona ma czas...
Acha i wydaje mi się, żebyś trochę poluzowała ringówkę, tak by leżała na barkach. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='s.bourignon'] Ale ogólnie fajnie wygląda, szkoda, że ma tak spadziste kątowanie tyłu (z przodu zresztą też), ale ona ma czas...
[/quote]


Aaaaaaa..., widze, ze i Ty nalezysz do "specjalistow", ktorzy, NIE PYTANI zreszta, lubuja sie w obrabianiu psow bliznich ...... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Aaaaaaa..., widze, ze i Ty nalezysz do "specjalistow", ktorzy, NIE PYTANI zreszta, lubuja sie w obrabianiu psow bliznich ...... :shake:[/quote]
A ja myślę, ze takie uwagi nie zaszkodzą. Wiza się pewnie nie obrazi, bo i tak wie, ze to jest opinia amatora.
Ja czasami lubie wiedzieć co myslą o moim psie miłośnicy goldenów, ktorzy znają wzorzec.

Też dam w najbliższym czzasie zdjęcie i ocenicie. Na nikim sie nie wzorowałam, Lukas nigdy na wystawy nie bedzzie jezdzil, wiec postawa bedzie pewnie tragiczna. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...