Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']jaka ciapa? :mad: ona sobie tylko tak hasała :diabloti::evil_lol:

Już śnieg topnieje, także nie za wiele go zostało - na szczęście :diabloti:[/QUOTE]

No bo wygląda jakby miała sie wywalić zaraz :eviltong::diabloti::evil_lol:
śnieżne kule rządzą :diabloti: Kabiemu też sie takie robią, chociaż podczas tej zimy jeszcze nie miały okazji sie zrobić, bo nie było tyle śniegu :eviltong:

też sie cieszę, że u mnie stopniał :D jeszcze jakby deszcze nie padał i było z 10 stopni więcej byłoby idealnie ;) :diabloti::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Ło matko. Ale biedaczka oblepiona śniegiem na łapkach. :lol:
Nie dziwię się że się przewracała. :eviltong:
Piękne te Twoje małe. :)[/QUOTE]

standard ;) po każdym spacerze tak wygląda
a skróciłam jej włos i tak sporo, więcej nie będę ciachać bo będzie łysa

moje małe? w sensie myszy?

[quote name='gops']łoo jeny , jakbym mojego Bastera widziała z tymi kulami śniegu na łapkach :lol:
prześmiesznie wygląda :evil_lol:[/QUOTE]

tragedia z tymi kulami, uciążliwe jest to okropnie
śmiesznie wygląda, a jeszcze śmieszniej się porusza :diabloti:

[quote name='Sweet']No bo wygląda jakby miała sie wywalić zaraz :eviltong::diabloti::evil_lol:
śnieżne kule rządzą :diabloti: Kabiemu też sie takie robią, chociaż podczas tej zimy jeszcze nie miały okazji sie zrobić, bo nie było tyle śniegu :eviltong:

też sie cieszę, że u mnie stopniał :D jeszcze jakby deszcze nie padał i było z 10 stopni więcej byłoby idealnie ;) :diabloti::eviltong::eviltong:[/QUOTE]

akurat koordynację to ma dobrą ;)

u mnie niestety znów się pojawił śnieg i nie jestem tym faktem pocieszona.
Ostatnio wracając z pracy miałam kolejny odcinek "gwiazdy tańczą na lodzie" :diabloti: bo będąc pewna że nie będzie mrozu (nie posłucham więcej taty :diabloti:) wybrałam się w szpilkach 10 cm do pracy, wracając nie mogłam równowagi złapać :evil_lol:


[quote name='Monikax0x']Śliczna :smile:
Mam chomiczka o takim imieniu ;)[/QUOTE]

dziękuje :p

[quote name='BBeta']Gratulacje ;)[/QUOTE]

[quote name='FredziaFredzia']Gratulacje! Za pierwszym razem?[/QUOTE]

dzięki

zdałam za 2, bo za pierwszym razem nie włączyłam "mądra" świateł jak wyjechałam z placu manewrowego :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
u mnie niestety znów się pojawił śnieg i nie jestem tym faktem pocieszona.
Ostatnio wracając z pracy miałam kolejny odcinek "gwiazdy tańczą na lodzie" :diabloti: bo będąc pewna że nie będzie mrozu (nie posłucham więcej taty :diabloti:) wybrałam się w szpilkach 10 cm do pracy, wracając nie mogłam równowagi złapać :evil_lol:
[/QUOTE]

No właśnie u mnie dzisiaj tez się pojawił;/ a właściwie to od wczoraj, ale on raz jest raz go nie ma, bo co chwilę się topi ;/ Niech go wcale nie będzie...
Haha :D ale wywaliłaś się?? :P Bo ja podczas tej zimy jeszcze nie ;P ale wszystko przede mną :evil_lol:
Mądra jesteś z tymi szpilkami rzeczywiście ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']standard ;) po każdym spacerze tak wygląda
a skróciłam jej włos i tak sporo, więcej nie będę ciachać bo będzie łysa

moje małe? w sensie myszy? [/QUOTE]

U mnie w tym roku jeszcze ani razu nie było kulek...kocham brak śniegu. :loveu:
Myszy, Moli...to i to piękne. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']No właśnie u mnie dzisiaj tez się pojawił;/ a właściwie to od wczoraj, ale on raz jest raz go nie ma, bo co chwilę się topi ;/ Niech go wcale nie będzie...
Haha :D ale wywaliłaś się?? :P Bo ja podczas tej zimy jeszcze nie ;P ale wszystko przede mną :evil_lol:
Mądra jesteś z tymi szpilkami rzeczywiście ;P[/QUOTE]

w obcasach o dziwo nie, ale jak co roku uczciłam pierwszy opad śniegu - glebą :diabloti: w zeszłym roku tez w pierwszy dzień jak spadł śnieg wywaliłam się na ziemię :evil_lol: w tym roku wracałam ze sklepu z jednorazówkami, w których były szklane butelki :cool3: i o dziwo nic się nie rozbiło

[quote name='darii_iia']U mnie w tym roku jeszcze ani razu nie było kulek...kocham brak śniegu. :loveu:
Myszy, Moli...to i to piękne. ;)[/QUOTE]

ja mam nadzieje że śnieg szybko zniknie :roll:

Moli nei taka mała, przynajmniej w porównaniu do twoich kudłaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
ja mam nadzieje że śnieg szybko zniknie :roll:

Moli nei taka mała, przynajmniej w porównaniu do twoich kudłaczy ;)[/QUOTE]

Ja mam nadzieję, że już nie spadnie...w sumie to wiosna mogłaby się już zacząć. ;)

W porównaniu z Drakiem większa ale jeśi chodzi o Luńka, to już wątpie. No chyba że chodzi o szerokość. :evil_lol:
Luka to długie, wysokie, chude psisko. :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za gratulacje ;)


Nie miałam tydzień internetu - masakra jakaś :shake: 3 razy dzwoniłam do neti bo myślałam że z ich winy, oni stwierdzili że nie ich wina tylko routera, więc załatwiłam sobie faceta który miał mi router sprawdzić, ten odszedł do wniosku, że to wina na linii a nie sprzętu, więc znów dzwoniłam do netii, w końcu wysłali mi pana, który ustalił że wina leży po stronie sprzedawcy routera :mdleje:który nałożył sobie jakieś hasła i zablokował linię, odcinając tym sposobem kilkanaście osób od sieci, ale naprawili mi to i działa WRESZCIE

Link to comment
Share on other sites

bez internetu to jak bez ręki, zwłaszcza kiedy jest sesja :razz:


Zamówiłam dla M., Bosha light na próbę, mam zamiar ją odchudzić :diabloti: ciekawe tylko czy księżniczka będzie go jadła. Ostatnio kupiłam jej purine dog chow na próbę i zmieszałam z royalem i nie specjalnie jej to smakuje. Ale nie chce już royala dawać, ze względu na składniki, spróbuje ją przestawić na coś innego, zobaczymy co z tego będzie.

A dla siebie zamówiłam dyfuzor straight do lampy :cool3: w planach jeszcze tło fotograficzne mam, bo mam ochotę się pobawić w zdjęcia studyjne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']dzięki za gratulacje ;)


Nie miałam tydzień internetu - masakra jakaś :shake: 3 razy dzwoniłam do neti bo myślałam że z ich winy, oni stwierdzili że nie ich wina tylko routera, więc załatwiłam sobie faceta który miał mi router sprawdzić, ten odszedł do wniosku, że to wina na linii a nie sprzętu, więc znów dzwoniłam do netii, w końcu wysłali mi pana, który ustalił że wina leży po stronie sprzedawcy routera :mdleje:który nałożył sobie jakieś hasła i zablokował linię, odcinając tym sposobem kilkanaście osób od sieci, ale naprawili mi to i działa WRESZCIE[/QUOTE]

wyobraź sobie, że ja od sieprnia do grudnia nie miałam w ogóle internetu, tylko tyle co u znajomych czasem skorzystałam. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']przymusowy odwyk :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
taa, dzięki temu mam śliczne ocenki na koniec semestru, bo do wszystkich ważnych zadań domowych potrzebny mi był internet, a dzięki temu, że go nie miałam dostałam baaardzo dużo ładnych jedyneczek. :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']taa, dzięki temu mam śliczne ocenki na koniec semestru, bo do wszystkich ważnych zadań domowych potrzebny mi był internet, a dzięki temu, że go nie miałam dostałam baaardzo dużo ładnych jedyneczek. :loveu: :diabloti:[/QUOTE]

Ja mam sesję, z czego 3 egzaminy 2 sobotę, na każdy z nich jest po 30 pytań bo to egz. ustny, pytania typu "Geopolityka USA w okresie prezydentury Ronalda Regana", "Propozycja Siergieja Karaganowa dotycząca utworzenia Związku Europejskiego jako przykład odrodzenia imperializmu rosyjskiego" itd., na które nie mam jeszcze odpowiedzi bo nie miałam skąd ich wsiąść, jak nie było internetu :razz: będzie się działo... oj będzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja mam sesję, z czego 3 egzaminy 2 sobotę, na każdy z nich jest po 30 pytań bo to egz. ustny, pytania typu "Geopolityka USA w okresie prezydentury Ronalda Regana", "Propozycja Siergieja Karaganowa dotycząca utworzenia Związku Europejskiego jako przykład odrodzenia imperializmu rosyjskiego" itd., na które nie mam jeszcze odpowiedzi bo nie miałam skąd ich wsiąść, jak nie było internetu :razz: będzie się działo... oj będzie :evil_lol:[/QUOTE]
łuhuuu, to nie zazdroszczę. :diabloti: a co studiujesz tak w ogóle?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']łuhuuu, to nie zazdroszczę. :diabloti: a co studiujesz tak w ogóle?[/QUOTE]

polityka międzynarodowa i europejska :diabloti::evil_lol:

[quote name='Avaloth']Krzyż na drogę. Ja mam jutro egzamin z organizacji i zarządzania, i jak widać bardzo intensywnie się uczę siedzą na raz na dogo i fejsie. I za cholerę się zmotywować nie mogę.. A jeszcze w piątek Elektroniczna Wymiana Danych..[/QUOTE]

ja akurat organizacje i zarządzanie mam już za sobą i z tego co pamiętam, t były te "łatwiejsze" egzaminy :evil_lol:
Jestem przerażona totalnie tą sobotą, nie ogarniam tego wszystkiego :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie zazdroszczę sesji ;). Najlepsze są egzaminy z takich przedmiotów na które odp. nie ma powszechnie w internecie, tylko w książkach poświęconych temu zagadnieniu albo były tłumaczone tylko na wykładach (na które nikt oczywiście nie chodzi ;) ) Wtedy tylko skrypty ratują system :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...