Jump to content
Dogomania

VIGO/ IGOR - juz w DS


Ayame Nishijima

Recommended Posts

A Nie możesz tego zrobić?
Nie dogadacie się z Till:shake:. Albo przejmij odpowiedzialność, albo niech Till to zrobi - realnie i do końca - i poprowadzi watek. Sytuacja będzie klarowna. Inaczej zostanie taki syf na wątku, jaki teraz trwa, bo działacie na siebie żle - a przez to i na sprawy Vigo.

Postanowiłam nie wysyłać zdjęć. Sama zrobię ten bazarek na początku tygodnia.

Proszę, weźcie coś ustalcie i wyklarujcie prowadzenie psa, bo tak nie może być.

Swoją drogą, również chciałabym zobaczyć miejsce, w którym mieszka Vigo - kojec, posłanie, towarzystwo w kojcu. Bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Cały czas myslę co zrobic
dostaję maile od cioteczek takie, zebym zostawila to bagno . Bo nic nie zrobimy.
bede zbierac , liczyc, przelewac a potem ktos zabierze psiaka i gdzies wywiezie
moja strata i nie tylko moja
albo przejme odpowiedzialnosc a Till sie wysmieje nam w twarz :) i złapie kolejną ofiarę
musi mieć nauczke i chyba lepiej bedzie, jak zostawimy to wszystko, podobno psiak ma tam nieźle
i za brak platnosci nikt go nie wyrzuci

[SIZE=4][B]Till - I. S. [/B][/SIZE] powinnaś w koncu wziac sie za to wszystko.
pytanie do deklarowiczów- co uważacie i czy nadal podtrzymujecie swoja deklaracje?
bo ja chyba się wycofam. Szkoda psiaka ale nawet nie wiem czy Vigo jeszcze tam jest
kto kiedy ile czasu mu daje, co je gdzie spi jak wyglada hotelik itd
nie mam zaufania , kropka.

Edited by Doda_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Cały czas myslę co zrobic
dostaję maile od cioteczek takie, zebym zostawila to bagno . Bo nic nie zrobimy.
bede zbierac , liczyc, przelewac a potem ktos zabierze psiaka i gdzies wywiezie
moja strata i nie tylko moja
albo przejme odpowiedzialnosc a Till sie wysmieje nam w twarz :) i złapie kolejną ofiarę
musi mieć nauczke i chyba lepiej bedzie, jak zostawimy to wszystko, podobno psiak ma tam nieźle
i za brak platnosci nikt go nie wyrzuci

[SIZE=4][B]Till - Ingo S. [/B][/SIZE] powinnaś w koncu wziac sie za to wszystko.
pytanie do deklarowiczów- co uważacie i czy nadal podtrzymujecie swoja deklaracje?
bo ja chyba się wycofam. Szkoda psiaka ale nawet nie wiem czy Vigo jeszcze tam jest
kto kiedy ile czasu mu daje, co je gdzie spi jak wyglada hotelik itd
nie mam zaufania , kropka.[/QUOTE]

Przekroczyłaś granice. Proszę o natychmiastowe usunięcie imienia to po pierwsze. Zdecydowanie rezygnuję z twojej "pomocy" dla Vigo. Masz taka możliwość to możesz usunąć jego wątek. To jest to co powinnaś zrobić. Osoby, które wpłaciły na niego pieniądze, a nie zostały spożytkowane mogą otrzymać je z powrotem chyba, że chcą je dla Vigo zostawić, a na PW dostaną informacje o rozliczeniu. Głównie chodzi o te osoby, które wpłaciły z góry za kolejne miesiące. Nie będę pisać co o tobie myślę, twojej postawie i zachowaniu bo to nie ma sensu. Życie jest długie i głęboko wierzę, że kiedyś inni ludzie będą mogli się na tobie poznać i ocenić obiektywnie twoje zachowanie. Jeśli ktoś będzie miał pytania w sprawie Vigo proszę o PW. Bardzo dziękuję tym, którzy zechcieli mu pomóc i wierzyli, że dzięki ich pomocy Vigo znajdzie swój szczęśliwy dom. Ja wciąż wierzę, ze tak będzie. Ja już na tym watku nie będę się udzielać pozostawiam go dodzi i jej wybujały fantazji i zaciekłości.
Jeszcze raz dziękuję tym, którzy chcieli pomóc

Link to comment
Share on other sites

Till, Doda nie napisala niczego w sposob niegrzeczny. Cały czas prosi tylko o zdjęcia z hotelu a raczej zdjęcia hotelu i nie tylko ona. Jeśli zostawi wątek, jak tego chcesz Till, Vigo niczego na tym nie zyska a tylko może stracić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Dobra, próbujemy łagodzić obyczaje;) - zapraszam - dla Vigo:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250554-Na-rzecz-Vigo-coś-dla-psów-zegar-dywanik-książki-dla-dzieci-i-inne-do-7-02?p=21808521#post2180852[/URL]

Porozsyłacie?[/QUOTE]
Bardzo ladny bazarek.:lol: I spory ruch na nim :lol:

[quote name='ewa gonzales']:-(ale przykro ..... nie mozemy zostawic psinunia :calus: prosimy o więcej zdjec od Angeliki .[/QUOTE]
Ciociu Twój malutki bazarek dla Vigo też mial powodzenie.


Vigo ma szczęście do zdolnych Cioteczek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wiem co się dzieje ..... Nie można się wypowiedzieć, nie można poprosić o zdjęcia ..... a Doda jest zła i głupia bo chce wiedzieć na co idą pieniądze i w jakich warunkach żyje psina ...... eh idę stąd - nie zadeklarowałam nic i dobrze - pomogę gdzie indziej

Link to comment
Share on other sites

Przebrnęłam przez dzisiejsze posty na tym wątku... z niejakim trudem.

Moja deklaracja na Viga jest skromna i jest jedynie niewielką częścią kwoty, jaka jest płacona na rzecz hoteliku. Są to natomiast moje ciężko zarobione pieniądze i chciałabym mieć pewność, że przyczyniają się po tego, że Vigo przebywa w jak najlepszych warunkach. Dlatego uparcie proszę o przesłanie zdjęć albo filmiku.

W swojej odpowiedzi starałam się odpowiedzieć na wszystkie pytania odnośnie miejsca u Lilutosi. Wydaje mi się, że to uczciwy układ, jeśli Till przekażesz te same informacje:)
- czym Vigo jest karmiony,
- czy ma zapewnione spacery,
- w jaki sposób Angelika z nim pracuje,
- czy w razie potrzeby zawiezie psiaka do weterynarza.

Rozumiem Twoją decyzję, że ogłaszasz najpierw na woj. małopolskie - po jakim czasie chcesz rozszerzyć obszar do ogłoszeń? Gdy się zdecydujesz, daj mi znać, wykupię mu pakiet ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, po przemyśleniu nad tym wszystkim zdecydowalam, że jeśli Till się zgodzi - przejmę odpowiedzialność Vigo na siebie

Jestem po rozmowie z Lilutosi

Jak deklaracje stałe będą chociaż 50% kosztu miesiecznego hoteliku , to Vigo pojedzie do lilutosi . Uzgodniłyśmy, że tak będzie najlepiej .

Czy ktoś ma numer telefoniczny do Till ? Proszę , zadzwońcie i spytajcie w sprawie Vigo, bo nie wiem czy tu wejdzie.

Ale do czasu, aż deklaracje uzbierają sie tyle ile trzeba (czyli 50 %) Vigo pozostaje u Angeliki i jest 'psem' Till .

Miałam odpuścić sobie całe te bagno, olać
Mogę to zrobić niektórym osobom, ale nie Vigowi .. . . .

Miejmy jednak nadzieje, że Vigo zdąży przed wyjazdem do nastepnego hoteliku znaleźć DS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']przyszly kilka wplat ;) obecnie vigo ma ok. 340 zl , pierwsza strona aktualizowana
poprosilam angelike w naszym imienu, zeby nowe zdjecia Viga przeslala i hoteliku, oraz tego w jakich warunkach zyje.[/QUOTE]


A jaki koszt hoteliku u Lilu, i ile ma deklaracji uzbieranych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']przyszly kilka wplat ;) obecnie vigo ma ok. 340 zl , pierwsza strona aktualizowana
poprosilam angelike w naszym imienu, zeby nowe zdjecia Viga przeslala i hoteliku, oraz tego w jakich warunkach zyje.[/QUOTE]


A jaki koszt hoteliku u Lilu, i ile ma deklaracji uzbieranych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']A jaki koszt hoteliku u Lilu, i ile ma deklaracji uzbieranych?[/QUOTE]

Pisałam jej, że jeśli ma wolne miejsce to u niej Vigo bedzie w kojcu (niedlugo wiosna, teraz on raczej nie pojedzie, za mało deklaracji)
zgodziła się, 12 zł za dobę, co wychodzi ok 360 zł / 30 dni.

A vigo ma 65 zł stałych .. . potrzebujemy min. 180 zł, lepiej 200 zł. Reszte jakoś uzbieramy jednorazowymi i bazarkami . .
Musimy wziąć pod uwagę to że obiezyswiat i sabina02 przelały za pół roku i pójdą za ten miesiac . .. ja nie mam mozliwości by rozdzielić na 6, bo na konto Angeliki idą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Czyli chcesz zamienić kojec na kojec za tę samą cenę?[/QUOTE]

Nie zmienię, jeśli zdjecia w końcu sie ukażą. Nie wiemy w tej chwili ani ja ani deklarowicze jak wyglądaja warunki u Angeli, jak Vigo żyje. Poprostu nic nie wiemy. Prosilam Angeli o zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Do tych ktorzy sie zastanawiaja czy to ma sens, aby psa przenosic pol polski do kojca za taka sama cene :

Tak jak mówilam, prosilam Angeli o zdjecia hoteliku i warunków, jakie ma Vigo
jeśli pokaze, a my zobaczymy ze ma tam dobrze i dobrą opieke, to byc moze zostanie tam gdzie jest
ale jak zadnych zdjec nie dostane, nadal nic nie bedziemy wiedziec, to chyba wiecie jaką decyzje chcę podjąć
dostaję pw od niektórych cioteczek, że kase na Vigo przeleją dopiero jak zmieni hotelik, tzn zadeklaruja itd, bo nie maja do angeli zaufania
inne pw to z pytaniami czy zbieram pieniążki które trafia na psa . . chcą być pewni. maja obawy a mimo tego placą.

dlatego uwazam ze zdjecia koniecznie powinny byc !!!!
nigdzie nie napisalam, ze angela źle traktuje psów

jeśli mimo prośb zdjecia sie nie pojawia to Vigo za zgoda wszystkich deklarowiczów zostanie przeniesiony, oczywiscie jak Till sie zgodzi bo jest za niego odpowiedzialna.
Co bedzie jesli polowa sie zgodzi a druga polowa nie? Wtedy bedziemy rozmawiac.

i koneic dyskusji, narazie czekamy na zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

aha, pisalam wczesniej ze u Lilutosi bylby w domu
oczywiscie, może tak być , cena wtedy 13 zł za dobę
powtarzam, jeśli ja zdecyduję zeby go przenieść, napiszę TU i do wszystkich deklarowiczów co uwazaja, czy sie na przeniesienie zgadzaja i czy do kojca czy do domu . . . o wszystkim później porozmawiamy ! Nie zrobię niczego bez waszej zgody i rozmowy.
narazie myslalam zeby go do kojca przeniesc dlatego ze niedlugo wiosna,lato a cena mniejsza.

Juz na innych watkach pisalam, ze deklarowicze maja duzo do powiedzenia, w decyzji itd. :)
Przez to wszystko co sie dzieje ostatnio na watkach Vigo i Azira. . .czlowiek zapomina co napisal przed chwilą :angryy:

no i nie muszę pisac, ile pw dostaje od cioteczek w sprawie vigo . . .chyba wiekszosc obawia sie co do warunków, bo zdjecia nie widzi . . .

pozniej o wszystkim porozmawiamy, najpierw na zdjecia poczekajmy. Moze sie okazac, ze ma dobrze.

Link to comment
Share on other sites

mam kilka deklaracji na psy,które są lub były / TM/ u Lilutosi i zawsze wszystko jest na bieżąco: info o stanie psa i zdjęcia. Gdyby kiedykolwiek przyszło mi decydować czy umieścić tam psa, nie miałabym żadnych wątpliwości.
Stałej dla Vigo nie mogę dać ale od czasu do czasu wspomogę psiaka grosikiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...