Jump to content
Dogomania

Benek - już mu nic nie przeszkadza - nie zdążyliśmy!!! Za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też niestety nie. Nawet nie umiem zrobic, żeby otwierała sie Melba, mimo wielu szczegółowych instrukcji. A młoda (czyt. Opal) nie ma czasu. Koniec roku...
Benek nadal czeka na swój wielki dzień. POnoć było jedno pytanie - czy on jest czysto rasowy. Iwona odpowioedziałą, że przeciez jakie to ma znaczenie, skoro on jest niewidomy. Pan powtórzył pytanie - czy jest czysto rasowy. Jak usłyszał że miox - to się rozłączył.:-( :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Boże- czy naprawdę większość ludzi na tym świecie to takie dupki????????:angryy:

Dobrze, że[SIZE=4][COLOR=red][B] Benio[/B][/COLOR][/SIZE] tego nie słyszał, bo zaraz by się do pana wybrał i zrekompensował sobie wszystkie te samotne lata:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gocha, nie miej dola. Bennik na pewno domek znajdzie. Dzis na przyklad jedzie do domu Szmaragd, rowniez niewidomy, duzy pies z Suwalk. I ta rodzinka nawez sama po niego do mnie na rancho przyjechala, az z za Hamburga 780 km w jedna strone. Wiec sie nie martw. Zalatwiaj z tym okulista, diagnoze , a potem bedziemy mysleli, okay?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Pajuniu. Ok, załatwiamy ale musze poczekać na powrót weta.
Co do faceta, sama miałam ochote wybrac się do takiego i wszelkie frustracje na nim wyładować.
Palant i tyle.
A Beniu może słyszy, boc on niewidomy ale nie głuchy. I cudowny jest bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=5283"]pajunia[/URL] jak ty masz kontakt z tymi z hamburga to moze daj namiary na naszego benka oczywiscie po okuliscie moze on tam....:multi::multi: tez znajdzie domek moze tam sa ludzie co maja seduszko nie tak jak u nas .........wielka europa .......i kupa skur...... zwyrodnialcy zwierzat ...,.sorki za okreslenia ......moda mija psa na bruk młody szczenoir to psa za płot starego ...tacy ludzie na starośc tez powinni skończyc w domu starców tylko w takim o jakim czasem sie słyszy w TVP ????





domek domek dla benia :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

moze tam sa ludzie co maja seduszko nie tak jak u nas .........wielka europa .......i kupa skur...... zwyrodnialcy zwierzat ...,
domek domek dla benia :multi::multi:[/quote]

Wszędzie są źli i dobrzy ludzie i myślę,że "tym naszym" dobrym jest teraz przykro (cudze chwalicie...?). Uwierz,że "tam" też są ci ...źli.

Link to comment
Share on other sites

Popieram Cię[B] Angelika8[/B]! I uogólnianie, że "u nas" to bee, a na zachodzie to "ach, och" jest nie na miejscu- wszędzie żyje ten sam gatunek= LUDZIE.

[B][U]BENIOWATY[/U][/B] [SIZE=3][COLOR=red][B]MISIO[/B][/COLOR][/SIZE][U] prosi o kawałek serduszka, ogródka i ludzkiej ręki do głaskania!!![/U]

Link to comment
Share on other sites

Melba - faktycznie piękna....no i jak cudnie, że mimo, iż idą wakacje ludzie biorą pieski do domków....ale pewnie i dużo też sie pojawia nowych w schronisku....to takie błędne koło :(

A tymczasem - Beniu też chciałby iść "do siebie"

Link to comment
Share on other sites

Prosiłabym opiekuna Benia o kontakt na PW;) Dzięki uprzejmości osób, które dzielnie pomagały przy adopcji Goranka (dziewczyny jesteście cudowne:loveu:) mamy dla Benia niespodziewankę, która powinna pomóc;) Nie jest to wprawdzie domek, ale...:razz:

Pozdrawiam serdecznie i... wiara czyni cuda, gdyby nie wiara to nasz nużyk dalej kisł by w kojcu... Beniu szykuj się, już niedługo będę do Ciebie walić drzwiami i oknami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Odezwałam się ja, wprawdzie nie jestem typowym opiekunem Benia, ale psiak jest pod opieką naszej Fundacji, więc troche tak jakbym była. A poza tym, jak Melba poszła do domu (tylko niestety goni koty w celach jednoznacznych i martwie sie trochę) - to jej miejsce w moich myślach zajął ten benek.

POnieważ opiekunowie Benia wyjeżdżają na 4 dni - Beniu na wizytę pojedzie jak wrócą. Dam znać szczegółowo.
Na wątku Goranka napisałam, jesteście kochani - wszyscy, a ja :-( i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli bęziecie mogli pomóc Beniowi, Agnes Bma numer konta naszej Fundacji, która ma psiaka pod opieką -myślę że najprościej bezpośrednio na to konto, a ja będę wklejać - na tym wątku rachunki, i wszelkie dane o psiaku, jakie uzyskam. Postaram się też o nowe fotki, ale to dopiero w przyszłym tygodniu.
Dzięki Wam, powoli zaczynam wierzyć, że nam się uda.Bo Benek jest kochany.

Kto pomoże mi z banerkiem, muszę zmienić podpis, chcę Benka!!! Bardzo!!!!

Link to comment
Share on other sites

z tym kontem to musimy sie jakos dogadac ja proponje konto agnes ona wie kto i ile a potem wszystkie razem tj całą kasa na konto benia



[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70186"][IMG]http://images21.fotosik.pl/369/e7581cac09c481dc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...