Jump to content
Dogomania

Jakuszyce


szybszy_od_dylizansu

Recommended Posts

PUCHAR EUROPY SPRINT WSA

PUCHAR POLSKI

Data: 13/14 Marca 2004

Lokalizacja: Jakuszyce

w/g regulaminu: WSA-Racerule, wersja 2.5

Zawodnicy z psami nie rodowodowymi klasyfikowani są wyłącznie w Pucharze Polski i starują według regulaminu Polskiej Federacji Sportu Zaprzęgowego Psów Ras Północnych

Klasy: Skijöring, SD/SH, D1/D2, C1/C2, B1/B2, A and O

Wpisowe: 50 Euro. wpłacane na konto:

Polska Federacja Sportu Zaprzęgowego Psów Ras Północnych

ul. ROLNICZA 242D

05-092 ŁOMIANKI

PKO BP 67 1020 1026 0000 1802 0017 5000

Informacje: Jarosław Dobas,

email: [email protected]

Informacje o hotelach: tel/fax (+75) 7172449, (+75) 7172494

email: [email protected]

Warunki śniegowe: [email protected]

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia drogą pocztową na adres:

PFSZPRP

Rolnicza 242d

05-092 Łomianki

lub mailem: email: [email protected]

PRZYJMOWANE DO: Środy 10 Marca 2004

Zawodnicy proszeni są o dołączenie do zgłoszenia kopii dowodu wpłaty:

PROGRAM:

Piątek, 12 Marca 20.00 Odprawa zawodników (Polana Jakuszycka)

Sobota, 12 Marca

08.00 - 09.30 Odprawa Techniczna i weterynaryjna

10.00 Start pierwszego zawodnika

15.00 Zakończenie pierwszego dnia zawodów

19.00 Wieczór Maszera

Niedziela, 14 Marca

09.00 Start pierwszego zawodnika

14.00 Zakończenie pierwszego dnia zawodów

15:30 Oficjalne zakończenie zawodów, dekoracja zwycięzców

http://www.psyzaprzegowe.pl/eurocup_pl.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę , że jesteś oszczędnym człowiekiem dlatego możesz walczyć na rogu ulicy bez ringu . Tak bedzie dużo taniej niż uprawianie sportu pod tytułem wyscigi psich zaprzęgów.

Mam pytanie do ZH: ile razy startowałeś w wyścigu psich zaprzęgów?

Jeśli startowałeś czy ktoś zmuszał ciebie do tego czy uczyniłeś to dobrowolnie? Jeśli uważasz , że wpisowe na zawody jest haraczem to mozesz dalej biegać ze swoimi pieskami po lasach za friko.

Zauważyłem , że jesteś osobą niespełnioną pod względem działalności społecznej , powołaj do życia organizację na podobieństwo Rzecznika Praw Obywatelskich nazwiją np. Rzecznik Pokrzywdzonych Przez Federację? Może ulży Tobie troszkę..

Poza tym nie myl wyścigów z wyprawami.

Link to comment
Share on other sites

nakłady na wszystko co potrzebne do uprawiania jakiegoś sportu, z haraczem za prawo startu w danej imprezie

Haracz? Ha ha ha, a z czego organizatorzy mają opłacić przygotowanie trasy, miejsce parkingowe, wieczór maszera i inne tam pierdoły?

A może organizator po prostu nie potrafi zrobic porządnej imprezy żeby nie zdzierać z uczestników?

Masz racje ZH, skoro uważasz, że taką imprezę łatwo zorganizować czemu nie miałam okazji uczestniczyć w jakichkolwiek zawodach przygotowanych przez Ciebie? (i to takich z wpisowym za 10 zł, razem z noclegiem żeby nie było)

Albo jeszcze inaczej: po co mam nam się zwalić dajmy na to 150 zawodników z Polski (możemy przecież sobie nie ać rady..), skoro wystarczy duuuużooo mniej (jesteśmy wspaniali, nad wszystkim panujemy),

Oczywiście, że 150 zawodników z Polski się nie zwali (bo połowa z tej liczby nie potrafi jeździć na saniach, nartach, lub ich w ogóle nie posiada), ale za to Niemcy i inni zagraniczni maszerzy zjawią się pewnie w liczbie większej od Polaków.

to może faktycznie taniej się nie da... traska musi byc ubita, wygładzona, zakręty obstawione bandą ze słomy (po co Ci durnie uczą psów komend do skręcania?), po każdym zaprzęgu nawierzchnia ponownie doprowadzona do stanu początkowego... no przecież ktoś mógłby mieć mniejsze szanse jeśli w trasie powstaną koleiny...

A jak sobie wyobrażasz trasę na zawodach? Śnieg po pachy, no jasne to przecież psy północy, niech sobie same szlak przecierają, tylko że w tym momencie trasa po każdym zaprzęgu musiałaby być przysypywana, żeby każdy zaprzęg miał równe szanse w jej przecieraniu....

Czy jest to naprawdę tak dziwne, że po przejechaniu zaprzęgów 10 czy 12 psich trasa jest rozryta maksymalnie? Ale co tam Mateusz ze swoją czwórką jest tak szybki, że nic mu nie zrobi minuta straty....

taki rower to potrafi dopiero trasę popsuc, a szkoda, bo taka ładna była...

No, ok czyli oczekuję w przyszłym sezonie zawodów (na śniegu) organizowanych przez ZH, oczywiście z klasą velo jako klasą priorytetową.

Link to comment
Share on other sites

z czego organizatorzy mają opłacić przygotowanie trasy, miejsce parkingowe, wieczór maszera i inne tam pier****ły?

Nie wiem, a z czego to wszystko zabezpieczyli np. w Sieradzu? A w Sobótce?

A ile kosztowało przygotowanie trasy np. w sieradzu a ile kosztuje przygotowanie trasy na śniegu? Weź to pod uwagę i nie marudź .

Link to comment
Share on other sites

O noclegu we wpisowym, mówiłam hipotetycznie, skoro zorganizowanie zawodów jest to tak proste i wymagające małych nakładów dlaczego nie miałbyś zasponsorować maszerom noclegów?

Co do reszty, no to sory jak ktoś nie chce to już nie zrozumie.

A mój post nie nazwałabym "unoszącym się", ale raczej wyrażającym zdziwienie nad tokiem myślenia niektórych ludzi, to tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...