Jump to content
Dogomania

ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!


Sabina02

Recommended Posts

Ogladałam :)wysłałam tez 3 filmiki,to mogli obejrzeć.Sunia zagoniła mnie do zlewozmywaka,bo je wtedy kiedy ja myje czyli stoje tyłem do niej,a jestem.Dookoła domu chodzimy juz tak:ona leci pierwsza i sie ogląda.Kooo nie zrobione do sioo,pare podejsc,dobrze ze nie w zaspach :)Była godzine sama,chyba lezała,a jesli gdis jest niespodzianka to jak znam życie wejdzie w TZ.Ja niby szukałam,niby nie ma,ale to spora przestrzen otwarta.
PS ...wyczytałam Ze Spajky tez juz w domu :)tez 13 latek mu walneło.

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia'].
PS ...wyczytałam Ze Spajky tez juz w domu :)tez 13 latek mu walneło.[/QUOTE]
Mam informację, że od ponad godziny jest w swoim domu i podobno nawet macha ogonkiem :lol:
Musial przejechać spory kawałek drogi z Orzechowiec.

[quote name='Sabina02']To normalnie cud!!!! :multi: Tak mi sie marzylo zeby Halcia Etke zostawila u siebie, ale nie smialam jej prosic, wiedzac ile ma pracy przy Filipie.

Halciu dziekuje Ci z calego serca!!! :buzi: Uwielbiam Cie kobieto!!! :loveu:[/QUOTE]
Filip nadal cierpliwie znosi konkurentkę ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Bambino, ktora zgodzila sie przyjac do siebie inna sunie na miejsce Etiopii. Jest to mala, 10-letnia Bunia, ktora nie ma prawego oczka. Przeybywa w przytulisku w Golub-Dobrzynie (woj. kujawsko-pomorskie). :(
[B][SIZE=2]
beataczl, agata51, Jo37, asiuniab, [/SIZE][/B][SIZE=2]czy moglabym Was prosic o przekazanie swoich deklaracji z Etiopii na Bunie. :)

[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/425989_239083706173800_29698575_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1382382_517870204961814_79522722_n.jpg[/IMG][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja podtrzymuję swoją deklarację;[/QUOTE]

Pieknie dziekuje! :calus:

[quote name='maarit']:mdleje:Co ja widzę? Kilka dni nie zaglądałam a tu takie zmiany:multi:. Halciu... :Rose:
Deklarowałam jednorazową, jeśli Eti nie będzie potrzebowała to wyślę dla Buni...[/QUOTE]

Dziekuje, napewno sie przyda! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich! Ogromnie, ogromnie się ucieszyłam, jak w pw Sabinka mi napisała, że Etka zostaje u halci na stałe, choć ja siódmym zmysłem czułam, że Etka u niej zostanie, dzień wczesniej napisałam nawet takiego sms-a do asiunib. Skoro Etka tak kocha halcię, to nie ma żadnej siły, żeby jechała gdzie indziej. Życzymy 100 lat życia.
A! Czyli Buńka ma przyjechać? Fajnie. Do Golubia-Dobrzynia, to za zwrotem kosztów paliwa sama mogę podjechać. Gdyby dało radę już w ten weekend, to byłoby dobrze. Bo taką odległość mogę pokonać tylko w dzień wolny od pracy

Link to comment
Share on other sites

Tak,tak maarit,przekaz innej.Ecia robi postepy niesamowite.Wstaje wtedy kiedy ja sie budze.Pobiegła od razu pod drzwi...ja złapałam szlafrok i smycz i zrobiłysmy wypad na ogród.Siooo było natychmiast.Potem wynosiłam chorego Filipa na zewnatrz.Widze pysio w drzwiach.Uchyliłam drzwi,mała wypadła sama zrobiła kooo i jak strzała pognała do domu szybciutko merdając ogonkiem :)Teraz spi wtulona obok.Po jej bieganiu i skokach/ jak zajączek/w zyciu nie dałabym tyle lat ile ma wpisane.Tyle ze pysio siwiuteńki...
PS.Sabka BRZDYLA nie brzydala. !!!!Brzdyl,słyszałam mowi sie na małe dzici np :)a Filip jej prawie nie widzi,ona lezy koło mnie a biedny Filip lezy tak jak go połoze,/on sam nie jest w stanie zmienic pozycji/tez niedaleko,ale tyłem do niej,na poduszkach na podłodze.
Aaaa juz teraz wiem na pewno.Sunia lata po domu i zwiedza,jak wyniose Filipa na podusiach i pontonie na zewnątrz.Czyli jakis respekt ma,choc potrafi czasem przebiec mu przed nosem ignorujac szczekanie.

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Tak,tak maarit,przekaz innej.Ecia robi postepy niesamowite.Wstaje wtedy kiedy ja sie budze.Pobiegła od razu pod drzwi...ja złapałam szlafrok i smycz i zrobiłysmy wypad na ogród.Siooo było natychmiast.Potem wynosiłam chorego Filipa na zewnatrz.Widze pysio w drzwiach.Uchyliłam drzwi,mała wypadła sama zrobiła kooo i jak strzała pognała do domu szybciutko merdając ogonkiem :)Teraz spi wtulona obok.Po jej bieganiu i skokach/ jak zajączek/w zyciu nie dałabym tyle lat ile ma wpisane.Tyle ze pysio siwiuteńki...
[B]PS.Sabka BRZDYLA nie brzydala. !!!![/B]Brzdyl,słyszałam mowi sie na małe dzici np :)a Filip jej prawie nie widzi,ona lezy koło mnie a biedny Filip lezy tak jak go połoze,/on sam nie jest w stanie zmienic pozycji/tez niedaleko,ale tyłem do niej,na poduszkach na podłodze.
Aaaa juz teraz wiem na pewno.Sunia lata po domu i zwiedza,jak wyniose Filipa na podusiach i pontonie na zewnątrz.Czyli jakis respekt ma,choc potrafi czasem przebiec mu przed nosem ignorujac szczekanie.[/QUOTE]

No, masz szczescie Halcia! :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

MISIEK:diabloti:Etka,była wigili w Łancucie u tesciowej.Poniewaz Ona i Ciotka maja ponad 80 lat ,rzuciły sie głskac biednego bezdomnego psa:mad:na co ostro zareagoał TZ ,zeby dały jej spokój.Pytały jak ma na imie ;my mówimy ze Etka.A one na to :no trzeba mu dac imie:evil_lol:My na to:to dziewczynka,ma na ime Etka.A tesciowa,:no ale trzeba Mu dac imie,nich będzie Misiek.No i rechot,TZ woła "mała no to jestes MISIEK :eviltong:"Wiec Misiek spedził wigilie u Tesciowej,ambitnie odmawiając ryby,sernika,bo pasły by wszystkim/zawsze przygarniały psy od meneli/Ja swoich chytrych juz tam dawno nie woziłam,bo pasły wszystkim po kątach :mad:Etka dzielnie wszysko zniosła,na kooo dała sygnał i spokojnie zdążyłysmy.Miał tam fotel dla siebie,kocyk i podusie"swoją"żeby nie czuła sie nieswojo.Za to w aucie padła głebokim snem.Gdy podjechalismy do domu podniosła łepek,na słowo "domek",zobaczyła bude/bo jest na ogrodzie na wypadek "W" w razie deszczu,weszła obeszła i wyszła i zaniosłam do domu,bo ciemno.Od razu buch na sofe :)Ma zaproszenie na reszte swiąt :)

Link to comment
Share on other sites

A w życiu :)Imie jej nadał Artur i to tez chce uszanowac i"zostawic",tyle ze dzieci etiopskie serniczka by nie omówiły...I jak tu wytłumaczyc ludziom,ze bida w schroniskach,jak pies odmawia sernika.Nuta domowa,to z reką połykała,ona jako szczeniak była tylko kilka dni w schronie i nie zdazyli ją wrzucic na boksy.A chytra była całe zycie.Filip zaznał głodu strasznego,okrutnego a zawsze jadł powolutku i przez prawie dwa lata"zostawiał innym psom"bo tak był nauczony.On był z azylu od Majki Borowiec z Wysokiej Strzyżowskiej.
Łoł ...on jest!

Link to comment
Share on other sites

Dzis zmamy i postępy takie:Samodzilny wypad na ogród w zasiegu wzroku,merdanie ogonkiem nawet podczs siooo :)i biegusiem do domu.Gdy wynosiłam Filipka wybiegła za nami i zaczeła radosnie biegac i podskakiwac na ogrodzie.W miedzyczasie kooo.Potem nie chciała wrócic do domu tylko biegac,ale widocznie dawała znac ze mam byc przy tym.Zrobiłysmy pare rundek,ona chciała dalej.Tylko obrózka.Nie wbijała sie nigdzie w krzaki,a jak WOŁAM,TO ECIA PRZYBIEGA :) ,a samodzielnie okrązała kilka razy dom,wiec z drugiej strony gdy była,to mnie nie widziała.Sioo łacznie 3x,zjedzone na sofie za moimi plecami.To,to zostawiamy na potem,to zestawianie jedzonka na podłoge.Wstaje/budzi sie/ zawsze tuz po mnie,nigdy wczesniej.Teraz znów podsypia ,ale na byle ruch oczka sie otwierają,a jak wstaje tupta mnie szukac.
Tak barb,śmiałysmy z Bogusią ze niektóre imona trudne do zapamiętania a nawet do wypowiedzenia.Ale w tym była cała fantazja i "kolory" Artura :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Rozmawialam z Bambino, ktora zgodzila sie przyjac do siebie inna sunie na miejsce Etiopii. Jest to mala, 10-letnia Bunia, ktora nie ma prawego oczka. Przeybywa w przytulisku w Golub-Dobrzynie (woj. kujawsko-pomorskie). :(
[B][SIZE=2]
beataczl, agata51, Jo37, asiuniab, [/SIZE][/B][SIZE=2]czy moglabym Was prosic o przekazanie swoich deklaracji z Etiopii na Bunie. :)

[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/425989_239083706173800_29698575_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1382382_517870204961814_79522722_n.jpg[/IMG][/SIZE][/QUOTE]

tak-przekazuje dekl dla tej suni.. czy ma watek?

Eti mizianka przesylam :loveu: takie postepy w krotkim czasie..:multi:

zdrowych i wesolych Swiat zycze :)

Link to comment
Share on other sites

Eti była na wyjezdie grzeczniutka,ale jednak jesli tylko wstałam od niej/a waruje przy niej cały dzien w zasadzie,pomijajac tylko opieke nad Filipkiem-ale to akurat ona chyba rozumie :)/to wiała za fotel i czekała az usiade koło niej.Wiec jutro nie jade nigdzie by suni nie przedawkowac wrażeń.Sioo,kooo bez problemów na zewnątrz,z jedzeniem i woda namawianie,pare podchodów.TZ akceptuje,ale jak chciałam pomóc w kuchni i mowie "siądz koło niej"....nawiała i tylko nos wystawał zza fotela.Wrociła jak ja usiadłam ...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje :)Dzis kolejny mały kroczek...zjadła przy mnie,obok i...sprawdzałam na ile sie przełamie by wziąść kąsek z reki.Jadłam kromkę z pachnacą swojska kiełbasa,nos się poruszył,rozglada sie.Oderwałam kawalatek podaje,ta udaje ze nie widzi.To odłożyłam.Szuka,wącha/na leżąco/.Przybliżyłam.Nie,szuka na podusi czy położyłam.Nie położyłam:)Patrzy na mnie...podaje z reki...zjadła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Dziękuje :)Dzis kolejny mały kroczek...zjadła przy mnie,obok i...sprawdzałam na ile sie przełamie by wziąść kąsek z reki.Jadłam kromkę z pachnacą swojska kiełbasa,nos się poruszył,rozglada sie.Oderwałam kawalatek podaje,ta udaje ze nie widzi.To odłożyłam.Szuka,wącha/na leżąco/.Przybliżyłam.Nie,szuka na podusi czy położyłam.Nie położyłam:)Patrzy na mnie...podaje z reki...zjadła :)[/QUOTE]
:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...