Jump to content
Dogomania

BALBINKA nie zna miłości człowieka, od lat zna tylko schroniskowy, betonowy box. :(


Sabina02

Recommended Posts

Ale przecież jak ktoś przyjedzie po Balbinkę, to musi na siebie adoptować, nikt tu nie mówi żeby obciązać wolontariuszki kosztami, opłatami za hotelik...
Tak, brakuje jej tylko DS, ale z tego co czytałam to ona nawet na spacery nie chodzi, w 2012 została pogryziona.
Były deklaracje i naprawdę nie rozumiem, dlaczego wolontariuszki nie chciały wydać. Nie one decydują. Przecież w każdej chwili ktoś obcy może przyjść do schronu i adoptować psa... tam chyba nie robią wizyt przedadopcyjnych..więc i tak nie ma pewności, czy pies trafił dobrze...

Na dogo robią wizyty przed i po adopcyjne, a potem i tak coś się dzieje - albo zostaje wyrzucony, albo wraca itd . .

Myślę, że jeśli chcemy wyciągnąć balbinkę, musimy wszystko dokładnie przedstawić wolontariuszce.

Hotelik u betkak ma atrakcyjna cene.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakadu, szkoda tylko ze wolontariuszka nie wspomniała Ci o tym ze ja zdeklarowałam sie bezterminowo pokrywać wszystkie potencjalnie wykruszające sie deklaracje. Wiem ze każdej deklarującej osoby nie da sie sprawdzić, ale mnie i moja wiarygodność mogłyby, trzeba tylko chcieć.

Co do nowego wydarzenia Balbinki na FB, to pewnie zrobiły je jako prywatne tylko dla swojego grona, bo publicznego wydarzenia nie mogę znaleść ani ja ani żaden z moich znajomych. Niestety, prywatne wydarzenie jest za przeproszeniem o dupę rozbić, bo jak z nim dotrą do potencjalnych domków? Nikt z FB i tak sie o niej nie dowie. Nie dziwie sie wcale ze ten pies siedzi w schronie 6 lat, jak to jest sposób w jaki jej szukają domu. :shake:

Kurcze jak ja już mam dość tego całego Józefowa i tej sprawy. Jest tyle innych schronisk z którymi mogę współpracować, po co sie w ten Józefow pakowałam? :splat:

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Szkoda tylko ze wolontariuszka nie wspomniała Ci o tym ze ja zdeklarowałam sie bezterminowo pokrywać wszystkie potencjalnie wykruszające sie deklaracje. Wiem ze każdej deklarującej osoby nie da sie sprawdzić, ale mnie i moja wiarygodność mogły, trzeba tylko chcieć.[/QUOTE]

no właśnie, każdej deklarującej osoby nie da się sprawdzić, ale nie tylko, każdego DS też nie da się dokładnie sprawdzić . Bardzo trudno ocenić ludzi. Wiec jak dla mnie 'przetrzymywanie' psa siłą nie ma sensu :( nie wydadzą nam, a 5 minut później po nią przyjdzie sadysta, który będzie świetnie udawał kochającego pana......
powinny być chętne współpracować, porozmawiać, w każdej chwili mogą wejść na wątek balbinki i zobaczyć wszystko, przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Hej to dlatego psów na DT nie chcieli dawać. Ja zadzwonie do tej kobiety od Balbinki, zobaczymy co powie. Ja miejsca na hoteliku mam ok 30 miejsc. Jak to się udostępnia?[/QUOTE]

No to chyba wlasnie powinni tym bardziej je chciec dawac.

Udostepnia sie na Facebooku.

Link to comment
Share on other sites

Już kiedyś było głośno o likwidacji schroniska i usypianiu psów i kotów w Józefowie...
Rozumiem, że te 600 psów i 30 kotów mają przygarnąć dobrzy ludzie z najbliższej okolicy. :shake:
Można się załamać.
Nie dziwię się, Sabina, że masz dość.
Balbinka bardzo bierze za serce i to bardzo boli, jak o niej myślę. :-(
Ciężko wchodzić na jej wątek. Ale cały czas wracam i czytam.
Nie tylko ja...
Gdyby się udało ją wyciągnąć jakimś cudem, w te pędy wróciłabym ze swoją deklaracją. :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja do tej Pani dzwonie i dzwonie i nic...Numery podane do P.Arka i P.Uli też wyłączone. Słuchajcie przed wczoraj w sprawie dla reportera było o niedawno zlikwidowanej pseudohodowli przez wielkopolskie pogotowie dla zwierząt, może tam to zgłosić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...