Jump to content
Dogomania

Dobry weterynarz Jasło


Porębski

Recommended Posts

  • 4 months later...

Temat już trochę nieaktualny, ale może się komuś jeszcze przyda.
Avetu nie polecam wcale, pani weterynarz nie ma zbyt dobrego podejścia do zwierząt, byłam raz i już na jednej wizycie dało się zauważyć jej przedmiotowe traktowanie zwierząt.
Według mnie najlepszym weterynarzem w Jaśle, którego gorąco polecam jest p. Marcin Urzędowski z gabinetu Pirania. Moja sunia 2 lata temu przeszła zabieg regionalnej mastektomii + sterylizacja, spędziła 2 dni w gabinecie pana Urzędowskiego, cały zabieg przeszedł sprawnie i bez powikłań. Co do podejścia do zwierząt nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jest jak najbardziej ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Widzę, że ktos tu robi antyreklamę mojego ulubionego gabinetu, bo ja właśnie gabinet Pani Renaty czyli Avet z czystym sumieniem każdemu miłośnikowi zwierząt mogę polecić! Moja suczka miała tam usuwany nowotwór sutka i po zabiegu szybciutko doszła do siebie.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, maurycy9222 napisał:

Widzę, że ktos tu robi antyreklamę mojego ulubionego gabinetu, bo ja właśnie gabinet Pani Renaty czyli Avet z czystym sumieniem każdemu miłośnikowi zwierząt mogę polecić! Moja suczka miała tam usuwany nowotwór sutka i po zabiegu szybciutko doszła do siebie.

odpowiedziałes na post sprzed 5 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...