Jump to content
Dogomania

Lola - żywiołowa sunia ma dom!


aniah

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Dostałam dzisiaj maila od pani. Pisze, że Lola chyba troszkę przytyła ;) Chciała ją zabrać na wycieczkę w góry, ale niestety bardzo boi się jazdy pociągiem. Zaprasza mnie też na wizytę poadopcyjną, więc jak znajdę kiedyś trochę czasu, to chętnie się wybiorę i przyniosę trochę informacji i zdjęć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłam dzisiaj z Klaudią u Loli w końcu :loveu:

Dziewczyna faktycznie troszkę przytyła. Przywitała nas już na stacji kolejowej. Bardzo się ucieszyła i całą mnie obskakała :D Gdy tylko przeszłyśmy przez ulicę, jej pani ją spuściła ze smyczy. Hasała na wszystkie strony i podobno na każdym spacerze ma swobodę ;) Nie oddala się za bardzo, zawsze się ogląda czy Właścicielka za nią idzie, a zawołana od razu przybiega. Podobno bardzo szybko się przyzwyczaiła i już po tygodniu pani była za nią pewna na spacerach.

 

Dowiedziałam się, że Lola to niezła sprinterka. Dała radę uciec przed HUSKY'IM (!), gdy ten się na nią rzucił z zębami :D Na szczęście cała ta sytuacja się dobrze skończyła i Lola pognała pod dom. Była trochę zdyszana, ale chętnie jeszcze pobiegała ;) Co do jej kondycji, to ma niesamowitą! Pani jechała ze swoją córką na rowerach nad stawik, 7 km od domu. Wzięły dziewczynę ze sobą i w dwie strony biegła między ich rowerami, a na miejscu jeszcze szalała w wodzie. A po powrocie nadal była chętna do biegania :D

Wodę ona kocha! Podobno wskakuje w każdą kałużę, a jak widzi staw, to w ogóle jest wniebowzięta. Chętnie pływa za patykami i piłeczkami ;)

Mimo iż taka z niej wariatka, w domu zachowuję się grzecznie. Jest spokojna, nie niszczy, potrafi sama zostawać. Wie, gdzie może wejść, a gdzie nie, a gdy jej się powie "nie wolno", to tylko siedzi i patrzy. 

Moim zdaniem lepiej trafić nie mogła! Długie spacery, na których może biegać do woli i kąpać się w stawikach, to jest to co ona lubi najbardziej! :loveu: Sierść też ma dużo lepszą, nie dość, że mięciutką, to wydaje mi się też, że jej wyjaśniała. Dzisiaj niestety nie przywożę żadnych zdjęć, ale zostałam zaproszona na lato w kolejne odwiedziny i z chęcią się wybiorę. Wtedy coś porobię ;) Teraz mogę tylko zapewnić, że Lola jest zdecydowanie szczęśliwa i kochana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...