Jump to content
Dogomania

Hulajnoga - potrzebne zdjęcia


karlaaa

Recommended Posts

Witam
Czy ktoś z Was ma może zdjecia hulajnogi?
Chce zobaczyć jak to dokładnie wyglada, może ma ktoś z Was też wymiary?
Bardzo byłabym wdzięczna za pomoc.
Wiem mniej więcej jak ona wygląda, ale jednak na zdjęciach to inna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tongue']Jeżeli nie jest zwykła hulajnoga to co masz na myśli, bo w twoim poście nie pisze, że chodzi ci o jakiś specjalny typ.[/quote]

Hulajnoga do psich zaprzęgów.
Większa od zwykłych, większe koła, bardziej wytrzymała.
Rozmiarem porównywalna do roweru, choć różne bywają.

Link to comment
Share on other sites

[quote][B]Sprzęt.[/B]
W klasie D - z 2 psami - można startowac na 3-kołowym wózku, hulajnodze lub rowerze bez łańcucha.Ten ostatni środek transportu jest mało wygodny, ze względu na utrudnioną możliwość odpychania się nogą.Wózka trójkołowego nie miałam, więc pozostała: [B]hulajnoga[/B]. Dotychczas nie miałam okazji jeździć na takim sprzęcie.Na 5 dni przed zawodami mój tata zrobił jednak hulajnogę z 3 złomowanych rowerów.
I wersja - miała dość nisko kierownicę, za to wysoki podest.Po pierwszych testach, stwierdziliśmy jednak, że ugięta w kolanie noga bardzo szybko męczy się, a nisko umieszczona kierownica daje w kość kręgosłupowi.Kolejne przeróbki: opuszczenie podestu i możliwość regulacji jego zawieszenia, wymiana kierownicy i stworzenie regulacji jej wysokości, dorobienie podpórki - siodełka pod udo oraz stopki do postawienia sprzętu i wysięgnika do przyczepienia linek dały bardzo dobre rezultaty!! Dzień przed zawodami mój tata pomalował hulajnogę w fantazyjne kolory: żółto-pomarańczowo-zielone. Prezentowała się pięknie i już nie mogłam doczekać się, by wyruszyć na niej z psami!


[IMG]http://huskyzone.zahoryzontem.org/zawody/propaccup_malwina_hulajnoga.jpg[/IMG]
[/quote]
źródło: [URL]http://huskyzone.zahoryzontem.org/treningi2.html[/URL]






-------------------
[I]ogłoszenia:[/I]

Wykonam hulajnogę na zamówienie, skonstruowaną na wymiar zamawiającego (wzrost, waga):
- sprinterską / rekreacyjną / treningową,
- z amortyzacją pełną, częściową lub bez - wedle życzenia
- rama tradycyjna lub składana
- z siodełkiem lub bez
- koła od 20 do 26 cali
- z możliwością regulacji wysokości podestu i kierownicy

Proszę napisać jaka [B]hulajnoga[/B] Państwa interesuje.
W zależności od modelu i osprzętu ceny od: 300 - 1000 zł

[B]tel. 0-605-325-474
[EMAIL=" [email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected]
[/COLOR][/EMAIL][/B]

***

[U]Zamienię NOWĄ HULAJNOGĘ[/U]
- sprinterską, rekreacyjną lub treningową, skonstruowaną na wymiar (wzrost, waga) zamawiającego na:
[U]sanie do sprintów, dla 2- 4 psów, używane, ale sprawne.[/U]

[B][EMAIL=" [email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR]
[/EMAIL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karlaaa']Witam
Czy ktoś z Was ma może zdjecia hulajnogi?
Chce zobaczyć jak to dokładnie wyglada, może ma ktoś z Was też wymiary?
Bardzo byłabym wdzięczna za pomoc.
Wiem mniej więcej jak ona wygląda, ale jednak na zdjęciach to inna sprawa.[/quote]

Rózne hulajnogi od dziecięcych do profesjonalnych
[URL]http://www.hota.cz/kolobky.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ahr']Rózne hulajnogi od dziecięcych do profesjonalnych
[URL]http://www.hota.cz/kolobky.html[/URL][/quote]
Jakie ceny...
Dobrze kojarze, ze trzeba cene podzielic przez 10?:crazyeye:
To za taka calkiem przyzwoita hulajnoge niecale 400?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, jak zawita u nas drugi pies to tez pomysle o takim sprzecie :cool3:
Narazie Bikejoringujemy i juz jeden rower ktory do tanich i badziewnych nie nalezal jest w rozsypce... :evil_lol:
A tak wogole, moze ktos sie orientuje jakie hamulce sa uzywane w takich rowerach, hulajnogach lub wozkach do zaprzegow? Moje hamulce w rowerze Giant niestety poszly i nadaja sie tylko na smietnik :/ Musze kupic nowe i chce juz takie bardziej porzadne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']
A tak wogole, moze ktos sie orientuje jakie hamulce sa uzywane w takich rowerach, hulajnogach lub wozkach do zaprzegow? Moje hamulce w rowerze Giant niestety poszly i nadaja sie tylko na smietnik :/ Musze kupic nowe i chce juz takie bardziej porzadne...[/quote]

W wózkach na ogół bębnowe, ale jest też wielu zwolenników montowania v-brakeów, oczywiscie i w jednym i w drugim przypadku jest wiele plusów i minusów.

W rowerach i hulajnogach z tego co wiem jezdzi sie na seryjnym sprzecie, czyli tym co kto mial w uzywanym wczesniej rowerze - v-brake lub tarczówka (w hulajnogach v-ki).

Co do awarii Twoich hamulców to jest to dobry okres żeby kupić lepsze i zrobić mały upgrade sprzetu, polecam kupic jakieś dobrej klasy klocki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky-regan']W wózkach na ogół bębnowe, ale jest też wielu zwolenników montowania v-brakeów, oczywiscie i w jednym i w drugim przypadku jest wiele plusów i minusów.

W rowerach i hulajnogach z tego co wiem jezdzi sie na seryjnym sprzecie, czyli tym co kto mial w uzywanym wczesniej rowerze - v-brake lub tarczówka (w hulajnogach v-ki).

Co do awarii Twoich hamulców to jest to dobry okres żeby kupić lepsze i zrobić mały upgrade sprzetu, polecam kupic jakieś dobrej klasy klocki.[/quote]

Nooo, tylko ze ten dobry spret to wydatek paru tysiecy :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']wstawiłabym parę zdjęć, ale pewnie chicken uzna to za reklamę, bo przeciez ktoś je zrobił i bierze za nie pieniądze. Aż się dziwię, ze nie wymoderowałeś jeszcze tego wątku.[/quote]
Ja? :shake: Ja jest modem od wczoraj i narazie zdarzylam polaczyc tylko watki o tej samej tematyce... :roll: Jesli ktos wczesniej cos kasowal to byl inny mod

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...