Jump to content
Dogomania

Nasza pani przegrała walkę z rakiem, a my zostaliśmy sami! :( Collie i 4 kundelki...


Nux

Recommended Posts

[quote name='Nux']Miki już na sto procent jedzie do nowego domu, do Poznania. :)
Poszukujemy dla niego transportu Lublin- Poznań, może ktoś coś wie?[/QUOTE]

jestem z Poznania, mogłabym po niego jechać pociągiem za zwrot kosztów, z tego co widzę w dwie strony wyszło by około 180zl ale podróż ok.6 godzin. Nie wiem czy on wytrzyma tyle w pociągu i czy w ogóle nadaje się na podróż pociagiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ana666']jestem z Poznania, mogłabym po niego jechać pociągiem za zwrot kosztów, z tego co widzę w dwie strony wyszło by około 180zl ale podróż ok.6 godzin. Nie wiem czy on wytrzyma tyle w pociągu i czy w ogóle nadaje się na podróż pociagiem[/QUOTE]

Obawiamy się, że psiak może się nie nadawać na podróż pociągiem. Nie wiemy, czy pieski już wcześniej podróżowały, a pociąg to hałas i stres, także reakcja Mikiego na to byłaby loterią...

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam samochodu. I też spojrzałam na stronę finansową, mam leg.studencką i 50% zniżki więc w 2 strony zaplace jak "normalnie" w jedną. Gdyby ktos miał jechać specjalnie autem wyszłoby duzo drożej, współpracowałam z jednym kierowcą to brał 0,50zł za kilometr, tu jest prawie 500km, dwie strony 1000 więc te 400zł lekko. chyba ze uda sie jakiś łaczony albo ktoś akurat pojedzie i przy "okazji" zabierze. Tak myslałam że mogłabym jechać w nocy(o ile jest takie połaczenie) żeby było mniej osób i tłumu ale decyzja zależyc oczywiście od Was. Ja w razie co podejmę sie kazdych tras z poznania lub do ale pociągiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No proszę z jednej strony mnie będzie Miki a z drugiej Ciapek :D
Może jeśli Ciapa dom wypadnie OK połączyć jazdę chłopaków?
Zawsze lepiej gdyby jechały samochodem :)[/QUOTE]
oczywiście, że można połączyć ... nawet o tym rozmawiałam z tym Panem.. kobieta od Ciapka powiedziała, ze z łatwiej jej będzie odebrać Ciapka z Poznania niż z Modliborzyc
(zgooglowałam i odległość Modliborzyce - Wrocław = 519 km w jedn stronę) ... jeśli dziś wizyta we Wroclawiu wypadnie pozytywnie wtedy Miki razem z Ciapkiem w sobotę wyjadą razem do swoich domków

Edited by Becia Lublin
Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Oby sobota okazała się wielkim dniem dla tych psiaków:)

A o dziewczyny i Kajtka ktoś pytał?[/QUOTE]

Odpowiedzi na ogłoszenia na tablicy i alegratce nie było. Mam podgląd, ile razy ich ogłoszenia były przeglądane:
Kajtek 114
Czarnuszka 73
Wilczatka 99

Widzę też, ile razy ktoś kilkał, żeby wyświetlić numer telefonu: Kajtek i Wilczatka po 1, Czarnuszka 0... :( :(

Dla porównania Ciapek ma już ponad 400 kliknięć.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,skopiujcie sobie link.Jest duża możliwość transportu przez osoby prywatne.
[URL]http://www.blablacar.pl/[/URL]
Cieszę się ogromnie,że chociaż dwa psiaki będą miały dom,inne trzeba intensywnie ogłaszać i może przed zimą im się też poszczęści.
Ta komórka jest jakoś zabezpieczona przed zimnem?Przydały by się im jakieś materace,koce.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem na razie wersja jest taka, że działka/gospodarstwo nie będzie sprzedane, dopóki wszystkie pieski nie pójdą do nowych domków.

Co do transportu- prawdopodobnie w weekend pan do którego jedzie Miki przyjedzie po niego do Modliborzyc, może nawet podrzuci do Poznania też Ciapka. :)

Co do zimna- wiem, że psiaki mają tam jakieś kołdry i poduszki, nie wiem, na ile się to sprawdzi w zimie, ale na razie ogłaszamy intensywnie i liczymy na to, że do zimy domki się znajdą.

Link to comment
Share on other sites

przedstawiam relację z wizyty p.a. dla Ciapka:

[h=5]Ciapeczek już masz dom we Wrocławiu... Jesteśmy po wizycie PA ...domek wymarzony. Cudowne wielkiego serca kobiety, cieple i wrażliwe. Ciapek, nie mógł trafić lepiej. Rodzinka przewyższyła wyobrażenie o dobrym domu......to szczyt marzeń dla każdego psiaka. Ciapek jest wyczekiwany z utęsknieniem, wszystko przygotowane i zaplanowane na przyjazd Ciapeczka i zdradzę Wam, że Ciapka oczekuje tam piękna i miła panna też 6-cio latka oraz 3 kotki. Teraz transport i już ....[/h]
mogę już oficjalnie ogłosić, że jutro do swoich domków wyjedzie Ciapek i Miki ... musimy intensywnie oglaszac te krotkowłose psinki, one nie są w typie rasy i nie miały tyle szczęścia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...