Jump to content
Dogomania

STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(


ewab

Recommended Posts

Jeśli aniprazol był podany jednorazowo to nic nie zdziałał!
Wolontariuszki pisały też o badaniach, które miał Stivi zrobione w schronie (min krwi) - czy zostaly wzięte ze schroniska? bo dobrze by bylo porównać wyniki kolejnych badan - jeśli będzie miał robione.

Czekamy na zdjęcia Stiviego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Uzupełniłam. Wpłatę Anny G. wpisałam na razie jako jednorazową.


Ok, dziękuję bardzo. Zatem piszę do moda o przekazanie Ci postu nr 3.


Mortes sprawdź proszę z moich obliczeń wynika, że wpłynęło 634 zł.


Bardzo proszę. I jeśli doszłaby książeczka, to jej skan również poproszę.[/QUOTE]

Anna G. to moja mama i deklaruje 20 zł stałej miesięcznie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#0000cd][FONT=palatino linotype][SIZE=6][I][B]:bluepaw::bluepaw:Zapraszam na wątek Tusi i Tuni:Dog_run::Dog_run:
One bardzo potrzebują pomocy... ale ja jeszcze bardziej...:bluepaw:[/B][/I][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][FONT=palatino linotype][SIZE=4][B][I][COLOR=#000080][FONT=palatino linotype][SIZE=6][I][B]
:bluepaw:[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248623-Tusia-i-Tunia-wyrwane-z-piekła!-Czy-będą-musiały-tam-wrócić?p=21524748#post21524748"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248623-Tusia-i-Tunia-wyrwane-z-piekła!-Czy-będą-musiały-tam-wrócić?p=21524748#post21524748[/COLOR][/URL][/I][/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#000080]

[FONT=palatino linotype][SIZE=6][I][B]:bluepaw:[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:No co!zaznaczyłem,że teraz tu mieszkam!
A swoją drogą-kilka dni a jaka zmiana!To nie ten pies,płakać mi się chce,ile tych biedaków wszędzie cierpi,podziwiam dziewczyny i chłopaków,którzy chodzą do tych strasznych schronów,i współczuje Im,tego co muszą za każdym razem przeżywać!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciociu Obieżyświat doszły od Ciebie pieniazki na transport Stiwiego :) Dziekuję i śpieszę uzupełnic że juz cała kwota została za transport uregulowana ( czyli 674 zł) Wszystkim którzy ułatwili Stiwiemu drogę do Hałabajówki gorąco dziękuje ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Dzisiaj mi osiurał schody i drzwi do domu :mad: i to chyba z premedytacją :angryy: to dzisiaj musisz go kochać za nas dwie hehe ;) bo jak musiałam to myć to trochę mi uczucie osłabło ;)[/QUOTE]

Nie przejmuj się, na początku ślepe psy obsikują w nowym domu, a potem jest już ok :) tak było z naszymi, a obecnie jest trzeci i czwarty "ślepak" i zachowują się w porządku:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Stivuś miał prawdziwą sesję zdjęć.
Nie ten sam psiak. Widać, że zadowolony :)

Proszę o sprawdzenie wpłat, wysłałam 20 zł za listopad i grudzień. W poście rozliczeniowym wpisane jest tylko 10 zł :oops:[/QUOTE]

Jutro sprawdzę o co chodzi bo dzisiaj net chodzi bardzo wolno i wyrzuca mnie ze strony banku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...