Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

[quote]Zeby nam sie dobrze spalo to napisze jeszcze ze na konto fundacji wplynela darowizna 110 zl od osoby spod nicku Hop. [/quote]

to jest wpłata za płaszczyk z bazarku ciuchowego :loveu:

a jutro 4 moich znajomych oddaje wam swój 1% podatku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zwlaszcza z toba Dominiczko sie widzimy, bo ty mieszkasz troche dalej a mam ci kilka spraw do przekazania jak rowniez do omowienia. Jak jestes umowiona z dorixx odnosnie irysek to ty wysylasz jej paczke i odbierasz od dorixx wgrana czekolade czy odwrotnie.

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie wczoraj na spotkaniu ani nigdzie, bo od rana do po południa byłam na wystawie w Katowicach. Rozdałam sporo ulotek znajomym, a moja siostra z koleżanką obcym.
Okazało się, że chyba jesteśmy już troszkę znani ;) I byc może domek tymczasowy nam przybędzie.

Żeby nie zaginęło: rozprawa w sądzie odnośnie Pitusia jest 7 kwietnia o 8:30. Mamy się spotkac z panem pod sądem.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam taką wiadomość na gg:

[B]Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło FIO czyli Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - jest to program dotacyjny.
Kierunek działania numer 4.5 poświęcony jest ochronie zwierząt.
Wniosek o dotacje mogą pisać organizacje pozarządowe w tym fundacje i i stowarzyszenia zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. paragraf 3 ustęp 2.[/B]

[B]Wnioski nalezy składac do 28 kwietnia 2008 roku.
Można uzyskać od 5 do 250 tys. zł.[/B]

[B][url]http://www.pozytek.gov.pl/files/pozytek/FIO/FIO%202008/Zasady_przyznawania_i_rozliczania_dotacji_FIO_2008.doc[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sajgon.
Mam nadzieję, że ludzie tylko żarty prima aprilisowe robią...

[B] 1. Psinka porzucona na wysypisku śmieci, jest tam od soboty, nie ma żadnego schronienia.[/B] Dostałam wiadomość z Przełomu.
[B] 2. Na jednym z targowisk umiera pies.[/B] Jest tam od kilku dni, ale w nocy chyba ktoś mu coś zrobił, bo już nie wstaje, nie je. Jakaś staruszka zadzwoniła z info.
[B] 3. Porzucony jamnikowaty[/B] (ma DT i został zaszczepiony, nie jest aż taki pilny).

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe dziecko :loveu:
Maleńka biała kruszeneczka, która w niczym nie przypomina żywego pieska, tylko zabaweczkę pluszową...
Została porzucona koło lecznicy :angryy:

Jest bardzo słaba. Wogóle się nie rusza, tylko leży :-( W wolnej chwili założę jej wątek.

[B]Co do psa umierającego na targowisku[/B] - dzwoniła znowu staruszka. Zaniosła mu wody i jedzenie. Napił się trochę, ale jedzenia nie tknął. Martwi się, że jeśli go nie zabierzemy, ktoś go dzisiaj w nocy zabije, bo on nie może chodzić i nie ucieknie przed złymi ludźmi.

[B]No i kolejne zgłoszenie:[/B] Suczka w Luszowicach przyplątała się w sobotę na posesję i pokrył ją pies tam mieszkający oraz połowa psów na wsi. Młoda czarna sunia.

Jestem w stanie wziąć suczkę pokrywaną. Jutro. Konieczna natychmiastowa sterylka.
Trzeba w trybie pilnym DT dla pieska ze wysypiska śmieci i tego z targowiska, o ile przeżyje.

Link to comment
Share on other sites

Z niecierpliwością czekam na wątek białej kuleczki. Natomiast co do tego psa, który chodzić nie może to musimy coś wymyślić, bo przecież nie możliwe jest to, żeby go zabito !!!!!! :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Zróbmy coośś.... :-(:-( :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy wszystkim za pomoc, bez was nie uratowalibysmy ani jednego psa ale jak widzicie zaczynaja nas przerastac zgloszenia porzuconych psow. A tu DT jak na lekarstwo a pustostanu jak nie bylo tak nie ma. Ulka i Ania prosze wpadnijcie do mnie w piatek okolo godz. 11.30 zebysmy mogly ustalic kolejnosc w sterylkach leczeniach psow jak rowniez zamowic niezbedna karme i witaminy i inne potrzebne rzeczy moze cos na kleszcze ktore juz zaczynaja sie pokazywac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...