Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebny dom tymczasowy dla 10-letniego jamnika- pani jest leczona w szpitalu


Recommended Posts

Od zaprzyjaźnionej fundacji otrzymałam prośbę o pomoc w znalezieniu domu tymczasowego dla 10-letniego jamnika. Razem z innym pieskiem rasy mieszanej mają dom, ale ich pani ma bardzo ostrą postać alergii, obecnie jest leczona w szpitalu. Lekarze zalecili zero kontaktu ze zwierzętami w celu sprawdzenia dokładnej przyczyny alergii. Ponieważ jest szansa, że będą mogły wrócić do domu, nie są szukane domy stałe. Najlepszą opcją byłby dom tymczasowy dla dwóch piesków, co są bardzo ze sobą zżyte- drugi ma 4 lata- ale jak się nie uda to dom poszukiwany dla jamnika, bo z tego, co zrozumiałam dla tego drugiego coś znajdą. Pieski są w okolicach Tarnowskich Gór.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='beataczl']udao sie cos znalesc? gdzie sa teraz pieski[/QUOTE]

Niestety nie wiem, poinformowałam panią z fundacji z tamtych okolic, że nikogo nie mam- to taka osoba, że pewnie pomimo nawału piesków weźmie i tego, ale nie wiem tego na pewno...jak byłby ktoś zainteresowany to oczywiście mogę się dowiedzieć. Z powodu wielu obowiązków nie zawsze mogę śledzić wszystkie wątki :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ciocia zgłosić tu i tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240558-Pomagamy-Jamnikom-strona-Fundacji-Jamniki-Niczyje[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-ca%C5%82ej-Polski-%21%21%21%21%21%21[/url]
[url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Jestem i prosże o kontakt jutro tylko po południu bo rano jestem w klinice na nr 507 735 732 w celu ustalenia paru szczegółów. Albo można sms z numerem telefonu ja zadzwonię.[/QUOTE]

Isadora7 cieszę się, że piszesz. Dopiero przeczytałam post, więc nie mogłam wcześniej działać i do Ciebie dzwonić. Zadzwoniłam do pani z fundacji, która koordynuje ten temat (ja mam od niej adoptowanego pieska i czasami pomagam w kwestiach związanych z moim regionem, jak wizyty przedadopcyjne)- okazuje się, że ona jest teraz mocno chora i sama leży w łóżku- ci ludzie od jamnika nadal szukają dla niego domu, więc temat aktualny, ale szczegółów nie znam- uzgodniłam, że przekażę tej pani numer telefonu do Ciebie, a ona przekaże go poszukującej rodzinie, aby nie załatwiać nic przez pośredników- ewentualnie możesz napisać na maila [email][email protected][/email] to odpiszą Ci z numerem telefonu do właściwej osoby- teraz nie bardzo mogłam coś uzyskać, bo pani prezes fundacji po zażyciu silnych leków ledwo mówiła...Wiem, że bardzo zależy jej na załatwieniu tej sprawy, bo bardzo dobrze zna tych ludzi, ale sama ma przepełnienie, a teraz ze względu na chory kręgosłup większe psy musiała umieścić w hotelach :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...