Jump to content
Dogomania

Stary,niepotrzebny śmieć?


yumanji

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

[quote name='Ewa i flatki']U Szamana dobrze, na pewno lepiej, jak u psów, które dalej pozostają pod troskliwą opieką Joanny.[/QUOTE]
Nie pytałam o "psy, które dalej pozostają pod troskliwą opieką Joanny", tylko o Szamana. To wątek Szamana.
Pozwalam sobie zacytować post z innego wątku, gdzie padła jakaś odpowiedź:

[quote name='Ewa i flatki']Dla osób naprawdę zainteresowanych sytuacją Szamana wiadomość od opiekunki:
[COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]... to moje oczko w głowie. Jest juz z psami na werandzie, wykopał sobie dół przy domu i pewnie zajrzy niedługo do salonu. Nie dotykamy i pies coraz bardziej otwarty
Chyba lepiej być nie może? - dostaje dobre jedzenie, suplementy odpowiednie do wieku i ma swobodny wybieg. Do zimy sam będzie wchodził do domu :-D[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Ewa i flatki']Jest od dawna pod osobistym patronatem jednej z najbardziej światłych postaci w świecie psiolubów :lol:[/QUOTE]
Trudno ocenić światłość osoby anonimowej, więc zostawmy te peany, mnie interesuje pies, nie ludzko-ludzkie za i przeciw.

Jakaś szansa na zdjęcia Szamana?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...