Jump to content
Dogomania

POMOCY Czarny dostał wyrok w poniedziałek jedzie po śmierć do CHRCYNNA


agrabcia

Recommended Posts

Czarnego poznałam kilka miesięcy temu to wielki stary pies. Podobno od kilku lat bezdomny. Niestety czrny nie dowidzi. Do ludzi łagodny, lecz nie podchodzi do człowieka, kilka dni temu udało mi się go pierwszy raz pogłaskać. Wspaniałe uczucie i wielka radośc, ze Czarny pomału zaczyna mi ufać . I tak Czarny nadal by przychodził pod mój sklep gdzie ma swoje miseczki wiele ludzi mu pomaga i dokarmia jest lubiany na wsi.

Niestety dziś stało sie coś strasznego Czarny zagryzł jorka, który uciekł z posesji i to jorka policjanta. Szybka akcja przyjechała straz decyzja pies jedzie do chrcynna całe szczeście dziś nie mogli przyjechać więc będą w poniedziałek. Jeszcze dwa dni wolnośći nie wiem co mam robić łez mi zaczyna brakować, kolejny mój podopieczny będzie stracony.
Białasek nawet nie dojechał do schronu mówią ze dostał kulke, Szary zabrany do schronu, teraz czarny zagubiony, ślepy, nieufny

Nie moge nic zrobić nie mam gdzie go zabrać, gdzie schować. Jak go złapią to pojedzie w ostatnią drogę przynajmniej najedzony tylko tyle.

Czarny potrzebuje pomocy

Edited by agrabcia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']agrabciu, współczuje całym sercem...ale nic nie mogę pomóć:( tylko rozumiem Cie bo byłam w identycznej sytuacji kiedyś...[/QUOTE]

Dziękuje za odwiedziny. Trudno się pogodzić z losem zwierząt w mojej wsi tym bardziej, że jadą po śmierć do tej mordowni

Link to comment
Share on other sites

Dziś była wielka akcja łapania czarnego. Czarny przyszedł na jedzenie przyjechał wet i straz. Musiałam czarnego wystraszyć i pogonić już pewnie mi nie zaufa, ale to dla jego dobra. Oczywiście straz z pretensjami do mnie.Jeżdził za nim po wsi. Nie złapali go wet bał się do niego strzlać bo stary i ryzyko. Długo rozmawiałam z wetem i naszym radnym, w schronisku piesek będzie miał dobze, opiekę leczenie bo to wspaniałe schronisko no poprostu wczasy. Jutro kolejna akcja, dziś śpimy spokojnie

Link to comment
Share on other sites

No to że będzie leczony to mnie rozwaliło kompletnie. Jak ja moge myśleć inaczej tam wspaniali ludzie pracują, jakaś pani wet która dba opieski.

Fajnie zeby jakaś fundacja się zainteresowała , bo to stary chory pies, który potrzebuje pomocy na ostatnie lata.

Niestety nie umiem posługiwać się na fb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...