Jump to content
Dogomania

BDT i hotelik u Dexterki zaprasza!!


dexterka

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']Wiek to ok 4 lata, nie ma watku. Tazio to perelka, z kazdym wita sie jakby znali sie od zawsze, ciezko jest go "zajechac" i... w obecnym DT ma malo ruchu :(
Podobno jak wracal od Was Dexterko to mial dola... :placz:[/QUOTE]

Figo po przeczytaniu tego co napisałaś to teraz ja mam doła. Widac było,że Tazziemu brakuje ruchu i u nas z Alfem czuje się jak ryba w wodzie. Słuchajcie a może zrobimy wielkie poruszenie, założymy mu wątek na dogo i zaczniemy z całych sił domku szukać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Figo po przeczytaniu tego co napisałaś to teraz ja mam doła. Widac było,że Tazziemu brakuje ruchu i u nas z Alfem czuje się jak ryba w wodzie. Słuchajcie a może zrobimy wielkie poruszenie, założymy mu wątek na dogo i zaczniemy z całych sił domku szukać?[/QUOTE]

Zróbmy to! :) Jestem za! Piękny pies, a piszesz też że ułożony, to aż dziwne że jeszcze bez domku.

Zrobię mu ogłoszenia, jak mi podacie jakieś namiary i więcej info/ tekst zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Zróbmy to! :) Jestem za! Piękny pies, a piszesz też że ułożony, to aż dziwne że jeszcze bez domku.

Zrobię mu ogłoszenia, jak mi podacie jakieś namiary i więcej info/ tekst zdjęcia :)[/QUOTE]


Znalazłam ogłoszenie Tazziego: [url]http://ogloszenia.wp.pl/Dalmatynczyk_9334,3-letni-Tazzi-bialy-w-kropki-do-adopcji,35014752.html?ticaid=11211e[/url]

Figo pomożesz z założeniem wątku??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Uroczy piegus! Taki prawie dalmat, co? ;) :)[/QUOTE]

właśnie się zastanawiam, bo jest ogłaszany jako dalmat i przez fundację sos dalmatyńczyków, a tu dziewczyny wcześniej pisały że to mixik amstaffka i dla mnie też bardziej jednak jak on wygląda. Więc nie wiem :) Ale dalej jestem za ogłaszaniem go i znalezieniem mu jak najszybciej domku :)

Link to comment
Share on other sites

Tazzi jest pod opieką fundacji Dalmatyńczyki w potrzebie. Mieszka w dt na śląsku ( chyba w Katowicach) , u mnie był tylko na okres świąteczno-noworoczny. Mnie też baardziej przypomina z charakteru i wyglądu amstaffa. Ja myślę, żeby spróbować poogłaszać go jako amstaffa i gdy będzie ktoś chętny go adoptować znaleźć osobę do pa znającą się na rasie. Co myślisz o tym Figa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A nie lepiej go ogłaszać jako... psa w kropki? ;)
Amstaffów często szukają "dziwni" ludzie, innych ta rasa odstrasza, a Tazzi jest po prostu przefajnym Panem Pieguskiem :)[/QUOTE]

No ja nie wiem, jak lepiej go ogłaszać :) Grunt, żeby szybko ktoś dobry go zobaczył i pokochał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A nie lepiej go ogłaszać jako... psa w kropki? ;)
Amstaffów często szukają "dziwni" ludzie, innych ta rasa odstrasza, a Tazzi jest po prostu przefajnym Panem Pieguskiem :)[/QUOTE]


Natusia problem w tym,że on jest już ogłaszany jako kropek , jako dalmatyńczyk i nic:(

Link to comment
Share on other sites

Myślicie ze watek to dobry pomysl?
Powodem ogłaszania Tazzika jako dalmasia jest to iż asty nie cieszą się dobra opinia i moze to ludzi odstraszac - takie jest zdanie osobek z fundacji. Moim zdaniem to proba robienia z ludzi debili, ale wyklocac sie przeciez nie bede :diabloti:
To co... kombinowac watek? );

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Myślicie ze watek to dobry pomysl?
Powodem ogłaszania Tazzika jako dalmasia jest to iż asty nie cieszą się dobra opinia i moze to ludzi odstraszac - takie jest zdanie osobek z fundacji. Moim zdaniem to proba robienia z ludzi debili, ale wyklocac sie przeciez nie bede :diabloti:
To co... kombinowac watek? );[/QUOTE]


Ja jestem jak najbardziej za tym, aby wątek założyć:) Już kilka zakochany w Tazziku cioteczek mamy.

Natusia masz rację, więc może póki co będziemy go ogłaszali jako pana kropka, a jak żaden domek się nie pojawi to spróbujemy z amstaffami.

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy w prezencie od mojego taty własnoręcznie wykonane budy :loveu: Są bardzo cieplutkie - ściany, sufit podłoga docieplone grubym styropianem , musimy jedynie z zewnątrz obić dach papą. Zobaczcie jakie piękne:)

[IMG]http://i43.tinypic.com/24eb3nd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/doayaa.jpg[/IMG]

Edited by dexterka
Link to comment
Share on other sites

tez o domowe pytam dla tego psiaczka;


[h=1]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221197-Starszy-Pan-Edzio-zbiera-na-hotel-i-diagnostyk%C4%99-Pom%C3%B3%C5%BC-Edziowi-warto%21%21%21%21/page61"]Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!![/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']tez o domowe pytam dla tego psiaczka;


[B]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221197-Starszy-Pan-Edzio-zbiera-na-hotel-i-diagnostykę-Pomóż-Edziowi-warto!!!!/page61"]Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!![/URL][/B]

[/QUOTE]

W tej chwili dysponuje ewentualnym miejscem domowym jedynie dla małego psiaka, dogadującego się z innymi samcami.

Pisałam właśnie do Budryska ,że jesteśmy w trakcie tworzenia ogrzewanych boksów wewnętrznych, uwijamy się jak najszybciej możemy , mimo to tej zimy powstaną góra dwa takie boksy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...