Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Ktorą :-o
....[/QUOTE]

Znaleziono suczkę gdzieś w okolicach Legionowa.Jest chyba w schronisku w Józefowie.Miała znaczek ze szczepienia na wściekliznę z lecznicy z Warszawy sprzed paru lat.Niestety chyba nie doszli do właściciela.Podobno zaniedbana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Watacha ale nie łamiesz się? oddasz ją?[/QUOTE]

Jak zawsze.Najgorsza jest sama chwila oddania, potem już jest łatwiej.Jak oddałam Lukę i Gacka to wszystkie oddam, no chyba, że się zakocham na amen, ale się bronię jak mogę.Może jakby był pies to bym miała trudniej, suczki są może bardziej uczuciowe, ale ja wolę samce.A Bartek w związku z tym, że nasz Leo nie akceptuje inny psiaków, dla bezpieczeństwa chce samice.boi się, że z psem mogą być gorsze awantury.Mnie się nie wydaje, ale niech mu będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Znaleziono suczkę gdzieś w okolicach Legionowa.Jest chyba w schronisku w Józefowie.Miała znaczek ze szczepienia na wściekliznę z lecznicy z Warszawy sprzed paru lat.Niestety chyba nie doszli do właściciela.Podobno zaniedbana.[/QUOTE]

odebrał ją własiciciel kilka dni temu - zgubiła im się w lesie jak byli na działce - malutka ma 15 lat!

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle to moja teściowa się "zakochała" w Ciupiryndzie.Ciupyrynda jest cudowna i ładniejsza od Leosia:boom:.A Leo nie lubi , bo jest wredny i gryzie, chociaż nigdy jej nie dziabnął :evil_lol:. A za to moja siostra kocha Leosia najbardziej na świecie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']A jak się potem nie uda bo wypaplam:roll:?
Chociaż nasz sznaucerowy wywiad już znalazł :lol:[/QUOTE]

:cool1::cool1:
a to chyba nawet na fb było napisane kto następny nie?
bo zanim znalazłam tutaj na dogo to już wiedziałam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']:cool1::cool1:
a to chyba nawet na fb było napisane kto następny nie?
bo zanim znalazłam tutaj na dogo to już wiedziałam....[/QUOTE]

Tzn u niej było napisane do kogo pojedzie, u mnie nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...