Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

[quote name='WATACHA']Wiem , że już się pytano o to 100 razy, ale napiszcie mi jakie są fajne maszynki do strzyżenia.Przede wszystkim ma być cicha.[/QUOTE]


ja ja ja odpowiem :multi:


[URL]http://www.groomershop.pl/andis-agc2-super[/URL] ja ejsczez nigdy nie odpowiadałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']a mysza ci koopy po domu sadzi?[/QUOTE]

No zaczęła:p.Więcej je więcej sra , że tak napiszę.Do jutra jej nic nie mogę dać na to , bo robimy badania krwi.Jest to taka kupa biegunkowa, najpierw pierwszego dnia była raz dziennie , wczoraj dwa, a dzisiaj trzy (trzecia w domu). Po trochu i ciężko jej zrobić.
Zaczyna się interesować tym co się wokół dzieje.Dziś na spacerze ze mną "spotkałyśmy" mojego męża i wiecie, zamerdała ogonkiem :loveu:.Teraz jak wstała zaczęłam ją głaskać, chyba jej się podobało, bo się położyła dopiero jak przestałam :loveu:.Jest taka urocza :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Przed zrobieniem kupy podeszła do męża do łóżka i się patrzyła (my naiwni myśleliśmy, że z sympatii),a nie wiem czy to nie było wyrażenie chęci wyjścia na dwór.Po chwili poszła do drugiego pokoju i zrobiła kupę, rzadką śmierdziuchę.

Link to comment
Share on other sites

noo to jest najlepsze jak człowiek po fakcie się kapuje, ze pies próbował coś przekazać, ale niestety nie odebraliśmy wiadomości :evil_lol:

mam nadzieję, że wyniki będą dobre - może będzie trzeba jej zamówić intestinala (o ile WATASZKI przekonają się do suchej karmy? ) - bardzo bardzo ta karma pomogła Silverowi i teraz Figusia na niej dochodzi do siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']noo to jest najlepsze jak człowiek po fakcie się kapuje, ze pies próbował coś przekazać, ale niestety nie odebraliśmy wiadomości :evil_lol:

mam nadzieję, że wyniki będą dobre - może będzie trzeba jej zamówić intestinala (o ile WATASZKI przekonają się do suchej karmy? ) - bardzo bardzo ta karma pomogła Silverowi i teraz Figusia na niej dochodzi do siebie[/QUOTE]

Się raczej nie przekonają jak nie muszą.Zresztą chyba dostałam innego psa, bo podobno u dziewczyny u której była jadła suchą karmę, a u mnie nie chce.Je tylko mięso!Dziś zapomniałam jej kupić na kolację i zapier... do sklepu wziąć jej cokolwiek.Trafiło na rybki w puszce, tylko nie wiem czy to był dobry pomysł, czy nie za ciężkie.Okaże się, w każdym bądź razie nie narzekała, jeszcze się gapiła czy nie mam więcej.
Dla moich psów to idealna towarzyszka:loveu:, Leo ani razu nie próbował jej zaatakować.Zostają już wszystkie razem i jest spoko.
Jakiego tego ryja ma kochanego, "rozwala" mnie ona :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no ale...[B] rybki w puszce przy biegunce[/B] :shake: nie bałdzo - moi pewnie by srali dalej niż widzą...
tam jadła karmę bo mięsa nie dostała ,a tu jak dostała raz to chce dalej :lol:[/QUOTE]

No właśnie tak podejrzewałam:roll:.Pierwszego dnia najpierw dostała inne rzeczy i nie chciała, dopiero potem mięso

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...