Jump to content
Dogomania

Ksenia ['] odeszła :(:(


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ksenia dzisiaj miała pobraną krew i robione usg.
Wyniki krwi wyszły dobrze.
na usg widać początek ropomacicza. Ciąć sunię trzeba koniecznie. Guzki w/g Pań wet są operacyjne. Zabieg będzie dł. i skomplikowany na początku przyszłego tygodnia.
Trzymajcie kciuki.... po wszystkim mała pojedzie do dt.

Link to comment
Share on other sites

Czy dotarła ostatnia wpłata za fanty z bazarku dla Ksenii od jolanta08?
Prosze o potwierdzenie tej wpłaty jolanta08 na bazarku Kseni
tak aby go zakończyć i go rozliczyć..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247021-PILNY-i-Ekspresowy-KTdla-starowinki-na-dozywociu-z-fantami-od-ick-do-17-9-g-20-00[/URL]
Pozdrawiam serdecznie

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Czy dotarła ostatnia wpłata za fanty z bazarku dla Ksenii od jolanta08?
Prosze o potwierdzenie tej wpłaty jolanta08 na bazarku Kseni
tak aby go zakończyć i go rozliczyć..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247021-PILNY-i-Ekspresowy-KTdla-starowinki-na-dozywociu-z-fantami-od-ick-do-17-9-g-20-00[/URL]
Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]

ja jej nie widziałam, ale jeszcze raz sprawdzę.

badania kseni - 47 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Co z deklaracjami stałymi? Mamy już wpłacać? Pogubiłam się w wątku :([/QUOTE]

To zależy od was w tej chwili. Ja czekam na termin operacji i kwotę za nią. Potem mam nadzieję, że będzie bez komplikacji i mała pojedzie do dt.
cały czas martwią mnie te guzy, czy są przerzuty czy nie. ale muszę wierzyć lekarzom, że lepiej małą otworzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To zależy od was w tej chwili. Ja czekam na termin operacji i kwotę za nią. Potem mam nadzieję, że będzie bez komplikacji i mała pojedzie do dt.
cały czas martwią mnie te guzy, czy są przerzuty czy nie. ale muszę wierzyć lekarzom, że lepiej małą otworzyć.[/QUOTE]

Aniu jak jest ropomacicze to nie ma wyjścia , jeśli jej szybko nie zoperują to nie przeżyje , to są efekty braku sterylizacji :(

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak mam to napisać.
kseni już nie pomożemy;(
jestem bardzo rozbita i pół dnia w pracy przeryczałam.
Dzisiaj był zabieg Kseni. Dostawała dwa tyg. antybiotyk.
tworzona być musiała, bo pczątek ropomaczicza.
po otwarciu okazało się, że guzy są bardzo rozległe i zajęły całą listwę mleczną, węzły chłonne, az po wargi sromowe. przerzutów jeśli nie było, pojawiłby się za chwilę.

operowało ją dwóch lekarzy i oboje byli zdania, że wybudzeni kseni przysporzy jej tylko cierpień. Następnej operacji by na pewno nie doczekała.
Przez telefon ryczałam i pytałam się Pani weterynarz czy nie możemy jej podarować choćby kilku tygodni życia. Dominika stwierdziła, ze byłyby to tyg. cierpień, nie godności.

jest mi strasznie źle, bo ostatnio sie miziałyśmy i patrzyłam w te smutne ślepka i obiecywałam, że jeszcze chwilka i już będzie dobrze:( Nie dotrzymałam obietnicy:( jest mi z tym bardzo źle:(

Jeśli macie życzenie to odeślemy pieniążki. jeśli macie życzenie to wyciągniemy ze schroniska w Tomaszowie inna sunię zamiast Kseni, zeby chociaż jakieś życie uratować. Decyzja jest Wasza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...